Проблем с мъжа ми

  • 6 944
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 421
Абсолютно необходимо е да знаеш на кого даваш съвет преди да го даваш. Утре ще вземе да ви послуша и ще обрече децата си на глад.
   Хения,права си! Но си и груба:)

# 61
  • Мнения: 143
Да ви кажа честно незнам дали няма да е по-добре да е любовница отколкото любовник!Извинявам се че така го пиша,но искам всички да разберат какво имам предвид!Защото ако напиша ,,приятел и приятелка,,може да остана не разбрана!!!

# 62
  • Мнения: 616

Не коментирах, а ПОПИТАХ. Това е от съществено значение за изхода от ситуацията. Ако е безработна с две деца, разчитаща само на неговия доход, може да си скриете всички съвети дадени до сега. Абсолютно необходимо е да знаеш на кого даваш съвет преди да го даваш. Утре ще вземе да ви послуша и ще обрече децата си на глад.

(настоящото ми изказване няма общо с авторката на темата, принципно е, просто вкарвам общо мнение!)

Да, и ако една жена е безработна и с две деца е обречена да търпи всякакъв мъж, така ли? Винаги има начин! Има ли желание-намира се начин; няма ли желание - намира се оправдание... Така че въпросът за социалния статус и финансовото състояние не са определящи. Самоуважението на жената е определящо. Има богати, образовани и финансово независими жени, които с години живеят с мъже, които ги тормозят включително физически (познавам такива). Има и други, на които им е трудно да свързват двата края, обаче са щастливи от това да се приберат при дечицата си, да имат спокойствието да ги гледат, дори и с износени дрехи.

И само още нещо - когато ти се случи неочакваното, и когато загубиш близкия си човек, животът не те пита дали си безработен, дали си бременна, дали имаш къща и застраховка... Тогава какво правим? - Справяме се. 
Когато мъжът до нас вече не ни обича (и по-лошо - тормози ни), какво правим? - Оправдаваме се с липса на пари!
Не говорете за пари в човечки отношения и семейство!


Утре ще вземе да ви послуша и ще обрече децата си на глад.

Ако пълния стомах определяше щастието на децата ни...

# 63

  Споредмен има любовна връзка. Чувала съм, че тогава започва да ги дразни всичко вкъщи, а пък и любовното обяснение и други.
Явно и съпругът е много напрегнат сега и с разговори няма да постигнеш много. На теб ти е много тежко. Има 2 варианта - 1 да се разделите, а другият да изчакаш и да се опиташ да изясните положението, но възможно най- спокойно.
   Кураж !

# 64
  • софия
  • Мнения: 3 382
Опитайте в най-скоро време да си изясните отношенията.това с изчакването си е чист мазохизъм.Пожелавам ти успех и много кураж! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт