Заедно ли си лягате с половинката?

  • 4 375
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 479
Заедно си лягаме,но децата не искат да си лягат с нас и поне 2 часа ни "скачат по главите",та това ни е проблема.

# 76
Винаги си лягаме по различно време,той пръв Grinning
Аз се застоявам до по късно,или съм пред компютъра,или гледам някой филм.
Нямаме проблем във взаимоотношенията ,заради това Joy

# 77
  • Мнения: 423
По принцип да, ама от време на време някой като е карал нощна смяна.....си ляга първи Mr. Green (откакто малкия се роди се редуваме като се събуди в 5 и иска да си играе)
и не мисля, че това е поовлияло на отношенията ни, по какъвто и да било начин.

# 78
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
в повечето случаи да, с изключение на натоварените дни за единия или другия, когато напрежението ни преборва и не дочакваме другия

# 79
 newsm10ДА ЕСТЕСТВЕНО ТОГАВА НИ ОСТАВА ВРЕМЕ ЗА НАС

# 80
  • Мнения: 4 187
Общо взето,  да !

# 81
  • Мнения: 2 908
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil

Еми сори,ама не се казва търсене,а тЕрсене,когато ти е криво. Peace
А от къде идва "тЕрсене"? Wink В тЪрсене има повече логика. Пък и като гледам чичко гугъл на тЕрсене ми го коригира на тЪрсене.. Явно не си права Simple Smile  Whistling

Турцизмът "терсене" е правилната дума. А той Google  да си коригира на воля.
PeaceГугъл няма да го извади-това е разговорна форма на "криво","не се чувствам добре"...Казва се терсенеИ тъй като гугъл не знае какво е това,ти препраща на търсене...Редовно когато търся нещо там и няма нищо, ме препраща на най-близката възможна буква...

# 82
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз си лягам по рано от него,а той се застоява в интернет Close.Караме се естественно за това,но успявам даго примамя често  Wink

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Понякога си лягаме заедно, нопонякога мъжо остава в неговият форум и си ляга по късно.

# 84
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Честит имен ден на всички именници

# 85
  • Мнения: 852
Почти винаги си лягаме заедно,мнооого рядко той остава да изгледа някой филм. Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 477
Винаги!Аз без него не заспивам... Wink

# 87
  • Мнения: 2 000
Не. Най-много 2-3 пъти в годината да се случи да си легнем по едно и също време. Обикновено аз си лягам по-рано и гледам телевизия, а мъжа ми се заседява на компютъра. Не мисля, че това пречи на отношенията ни.

# 88
  • Мнения: 402
Рядко, по.често аз се заседявам пред компютъра или той гледа филми. newsm53

# 89
  • Мнения: 1 817
По някога си лягаме заедно, но май по-често не е така!
На мен ми се случва да се заседя пред компютъра или тв, а по някога той се заглежда в някой филм и идва да спи по-късно.
За нас това не е проблем, защото имаме голямо легло и не си пречим взаимно! Peace

Общи условия

Активация на акаунт