за мамите от Пловдив 12

  • 19 464
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
доника.т а за мен ще има ли каса?  Wink
моля ви всеки, който има някакви  модели на рекламни материали да донесе да се ориентирам
мили, ще питаш ли наистина ли трябва пе4ат, аз виждам тук там разни каси само с обява

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 Каспър ,рождените дни ли те търсят, ти тях ли, не знам Grinning, жалко че няма да можеш да дойдеш. За утре ще чакам да ми се обадиш ще пазарим ли за децата.А за мартениците, смятам че няма да е проблем да вземеш от тези и за сергията. Аз миналата година бях купила готови, сестра ми и братовчетка ми също се включиха с готови мартеници и всички ги бях дала да се продават.

Лепенките са на коледна тематика. Аз предлагам да измислим нещо от рода на :
Честита Баба Марта
Движение на българските майки,
Ви благодари,
с вашата покупка Вие зарадвахте едно дете /или децата/
от домовете в Зелениково, Наречен и Асеновград.

И на гърба: телефони за връзка, сайта, може и нещо друго.

Ще пускаме такива за всяка покупка.

Айде утре на срещата ще обсъждаме подробности, защото от няколко идеи може да се роди нещо по хубаво.

mom4i , днес ще питам Роси за печата.
Говорих с kiro за файла на логото, каза че ако не успее да го намери, ще го свали.

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Каспър и аз това искам, постера отдалече да се вижда, че е с благотворителна цел!
А какви са тези брошури, неможе ли пак да ги направим! Каспър, ако в петък следобед може да дойдеш до офиса да ги измислим ще е супер Peace
Мили, на срещата ще обсъдим лепенките!

# 273
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, може ли да ни помогнете по един въпрос, който изникна случайно днес.Както си обсъждахме нашите акции по обяд, при нас дойде едно момче-Александър Рачев по пълномощно и сълираше пари за деца със заболявания.Показа ни свидетелство на фондация "Да дарим живот" със седалище Пловдив, бул или ул Велико Търново...Заверката беше на нотариус Таня Дойчинова.Опитах да направя справка в нета , но там има само името на тази фондация и този адрес.За всеки сл. ние взехме банковата сметка, за да дарим по някое левче, ама нали вече се сблъскахме с различни ситуации-този път решихме да сме по-внимателни.Още повече, че вие сте насреща...

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Чак сега сядам на компютъра, днес цял ден съм по задачи. Едно по едно:
Днес сутринта имахме среща с управителката на фирма"Максит"ООД и нейна приятелка. Хората ни потърсиха за техни партньори за следната инициатива.
На 19.3.2008г. ще правят клубно парти с техни дистрибутори и партньори, което ще се проведе в Новотел Пловдив. На партито имат идея да се продават детски рисунки и събраните пари да са за благотворителност. Нашата задача е да осигурим поне 50бр. рисунки, да ги свържем с дома в Асеновград и след това да купим с парите това за което ще се разберем.
Аз току що говорих с директорката на Асеновград. Тя прие идеята, каза че веднага започват да рисуват децата, още повече че им се провежда и кръжок по рисуване всяка седмица, та и те ще се включат.
Ще направят и мартеници за Мартенския базар.

След срещата с Каспър такова обикаляне му ударихме по складове, магазини и други, за да изпълним желанията на децата от Мария Луиза, че чак сега се прибираме. Важното е че купихме всичко, остава само да се опаковат нещата и да се определи датата на рождения ден.

Напомням и за днешната среща от 19.00ч. в Кастело в Маркет Център на Капитан Райчо.

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Да не спите още?
Присъствалите на вчерашната среща бяха: donika.t , mom4i 
и нейна приятелка, bugaboo, diva nova,  ВяраВики и аз.
Поздравления за всички които отделиха от времето си за да се видим  bouquet
Обсъдихме някои неща за Марнеския базар, за кутиите и др., момичетата дадоха някои предложения, надявам се че с толкова ентусиасти ще имаме успех.

пп. Изчаквам потвърждение от Ренци за мястото на базара и ще пусна нова тема.

# 276
  • Мнения: 511
Миленче, това е от мен! Embarassed
 Ако нещо трябва да се поправя ми пишете!

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Миленче, това е от мен! Embarassed
 Ако нещо трябва да се поправя ми пишете!
Супер е, браво. Кажи само на кой адрес е, та да си сложим и ние.
пп.Успях.

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 21:26 от mili.m

# 278
  • Мнения: 948
Момичета, ще си идвам до Пловдив в края на март, и много ще се радвам най-накрая да ви видя "на живо"  Simple Smile

Мили, за абитуриентките - какво правите с другите момичета, и как ще е по-лесно - да финансираме дистанционно, или да се срещнем с момичето на място - и се чудя дали края на март няма да е прекалено късно.

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
misholina , радвам се че ще можем да се видим на живо. Hug
За абитуриентките: Ели следващата седмица ще води Теменужка по магазините и ще и купи всичко необходимо.
Момичето което остава да се облече е малко по особено, тоест трудно би се приела с рокля. При нея ще трябва да се подходи по внимателно. Обсъждахме вариант да и се поръча каквото си хареса  в Асеновградската фирма която ще облича третото момиче и ние да платим. За парите ще трябва ти да кажеш как ще ти е най-удобно, но март месец мисля че е късно. Трябва да има време тоалета да се ушие, да се ходи на проби и т.н.

# 280
  • Мнения: 948
Обсъждахме вариант да и се поръча каквото си хареса  в Асеновградската фирма която ще облича третото момиче и ние да платим.

това е чудесно; ще се свържа с теб тази седмица, да кажа как ще преведем парите.

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Заповядайте всички в новата ни темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265952.new#new

Общи условия

Активация на акаунт