УЖАС! - Нова цена на Аптамил в Пловдив!

  • 10 510
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 117
Ами аз дакажа, че почти всички млека имат пробиотици! От Хип беба се обрина цялата, а новия Аптамил 1 освен цената, е пълен боклук! Беба се запече и с такъв зор съм я хранила, не иска и не иска да го пие!!! И май не сме само ние!  #2gunfire

mamor
виж тази тема за пробиотиците: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253297.0

Мислиш ли, че е нормално, защото на мен оскъпяване от около 9 лв. ми се стори доста  newsm78. А за доходите - определено е така, за съжаление...

Доста е, разбира се. Не е нормално за един и същ досегашен продукт. Нормално е за дргу продукт, съответно и с друга покупна цена за вносителя, няма как и той да не вдигне съответното. Предполагам, че изравняват (по закон или поради лиспа на избор, не знам) нещата със стоките в ЕС  Thinking
Мислиш ли, че е нормално, защото на мен оскъпяване от около 9 лв. ми се стори доста  newsm78. А за доходите - определено е така, за съжаление...

Доста е, разбира се. Не е нормално за един и същ досегашен продукт. Нормално е за дргу продукт, съответно и с друга покупна цена за вносителя, няма как и той да не вдигне съответното. Предполагам, че изравняват (по закон или поради лиспа на избор, не знам) нещата със стоките в ЕС  Thinking

Блонди
може би е нормално за изравняване на цените между Белгия и Франция например където стандарта е почти еднакъв, но не и между Германия и България. Не може в Австрия където стандарта е пъти по-висок млякото да е с почти 30 % по евтино. А поне в България да продаваха същия Аптамил в същата опаковка както е в Западна Европа. Нали разходите са еднакви? Защо в България е по различен? Самата ти преди няколко дни публикува снимки и ясно се вижда различната опаковка.   bouquet

# 61
  • Мнения: 15 379
Опаковката е EASY PACK - ако тук се продава в такава, а не в картон, то тогава цената ще е минимум с още 10-тина лева отгоре. Опаковките са скъпо нещо - затова и тук не се предлага този вариант, който безспрорно е много по-удобен, но и много по-скъп.

# 62
  • Мнения: 393
mamor ,
ПрОбиотици и прЕбиотици са различни неща.
Много млека имат прЕбиотици, но с прОбиотици на нашия пазар има само 2 марки.
Хип и Лактана Био?

# 63
  • София
  • Мнения: 15 222
Да. Не знам да има друго на нашия пазар.

Общи условия

Активация на акаунт