Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 086
  • 198
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 768
За себе си мога да кажа. От как един екстра-прехвален ФДТ на Лореал ми докара страхотни пъпки и запушени пори не експериментирам повече с този клас козметика.

При "скъпите" марки фалове до сега съм нямала, а като сметна стойностно проба-грешката с по-евтитните -  излиза същото.
Но получавам много по-добър продукт и си спестявам неприятните преживявания, като това, за което разказах.

# 181
  • Мнения: 4 120
аз ползвам на MAX FACTOR, AGE RENEW
http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=40497&cat=3254&shop_id=12 и 
LASTING PERFORMANCE  http://www.shopping.com/xPC-Max-Factor-Max-Factor-Lasting-Perfor … up-True-Beige-1-2
и от двата съм страшно доволна,нанасям ги с тампон,оба4е ми е много странно защо , когато гримьор го нанесе стои по един на4ин - когато аз сама-по друг....не рисувам о4и все пак за да има някаква техника....

# 182
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
От средния клас медицинска козметика съм доволна само то фдт на Авен и Виши(тука с малки забележки). Лореал и МФ не ми допадат хич. Единият има ефект на маска, и двата много ми лъщят и същевременно ми изсушават кожата, абе не ми харесват. А и определено запушват порите  Sick .От средния клас козметика ми харесват Клиник и ИсаДора. Отдавна се каня на Ланком Тент Идол, ама да видим кога ще стигна до него  Laughing И за фдт на Сисли и Шисейдо чувам хубави неща, но не съм ползвала не мога да дам отзиви.

# 183
  • Мнения: 2 768
Аз на едно летище се намазах с ФДТ на ЛаПрери (имахме отменен с 24 часа полет, че и без багаж и тоалетна чантичка).

Ами какво да кажа... разкош! За цената ще замълча. Още  не съм се престрашила да го купя, все пак.

# 184
  • Мнения: 776
И аз сори за офф-а Peace, но фдт-а на Ревлон Colourstay във варианта с пулверизаторчето го ползвам по една година Crazy ooooh! Whistling въпреки че се мажа всеки ден и слагам нормално количество, в смисъл не го "пестя" Mr. Green
По темата как ползвате фдт-те под формата на спрей? Хвърлила съм око на Диор Airflash, ама нещо много сложна ми се вижда техниката Laughing Аз се гримирам след като се облека, защото иначе си омазвам дрехите и после и Ариел не ги пере Whistling, а ако трябва да го пръскам директно върху лицето от известно разстояние имам чувството, че пак ще си оклепам блузите Rolling Eyes, ако някоя капка иде в грешната посока Tired Вие как го нанансяте? Пръскате върху ръцете или тампонче и после на лицето или как?  bouquet
на мен с DiorSkin Airflash ми е по-лесно, отколкото с другите фдт-ни, заради леката му консистенция...Никога не ми отива върху косата или дрехите, а го пръскам сравнително отдалече,''струята'' е доста концентрирана Laughing А после - с пръсти или с четка, кой както предпочита, с тампон не препоръчвам , понеже тампоните по правило задържат сигурно една трета от нанесеният продукт, а Airflash и без това се хаби сравнително бързо.Имай в предвид, че не е много покривен Peace

EMPRESS, благодаря за разясненията  bouquet Hug, ще пробвам, дано се справя Laughing Mr. Green

# 185
  • Мнения: 6 713
Може ли да ми препоръчате ФдТ, който да е и за чувствителна кожа? Кожата ми по принцип е нормална към мазна и суха на участъци (ужас Crossing Arms), но на всичкото отгоре и чувствителна ooooh!
Ползвала съм тейнт идол по препоръка от форума, но ми се иска да пробвам нещо друго подходящо за чувствителна кожа.

Мерси  bouquet

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 21:59 от ЛУРДЕС

# 186
Poslednia put vi vzeh na Dior Forever i iskam da vi kaja che za tezi pari e na po nisko nivo ot tozi na Vichy dori,ot mnego bqh po-dpvolna,Forevera na Dior stqga mn kojata i izsushava,sega mislq da probvam noviq na Dior dano e po-dobur ili na Channel Mat lumiere fluide,prochetoh sushto taka dobri odzivi i za Lankom Idole,Iskam da popitam dali nqkoi gi e polzval i koi ot tqh e s dobra pokrivnost,lek i ne izsushava da e leko ovlajnqvasht,zashtoto kato se postavqt perli ili ruj na tozi na Dior Forever zaradi izsushavaneto i stqganeto ne sedqt estestveno i nejno poradi prichinata,4e samata koja se zape4atva s Dior Forevera i otgore na vi4ko ne e dobre pokriven,Blagodarq predvaritelno:))) Heart Eyes

# 187
  • Мнения: 3 830
Препоръчвам на Диор и Ив Сен Лоран. Peace

# 188
  • Мнения: 2 768



От няколко дена ползвам PHOTOGENIC LUMESSENCE на Lancome.
ФДТ се води за суха кожа, но и на моята смесена стои добре.
Много лека текстура, бързо попива, не мазнее, а същевременно хидратира. Дава много здрав и свеж вид, има много дискретен перлен блясък, според сайта на производителя "mother-of-pearl catches " или нещо като седеф.
Дълготраен, устойчив на докосване, в края на вечерта още го има на лицето ми.
С две думи, за сега съм много доволна.

# 189
ползвам само на MF, различни видове. Страшно доволна съм от тях!

# 190
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Някакви отзиви за този!?


# 191
  • Мнения: 776
Някакви отзиви за този!?




Не съм го ползвала, но ми прилича на този, който беше намален в ягодка. Ако е същият, е от стара колекция Peace - по-добре не го поръчвай, защото може да му е изтекъл срока на годност Confused

# 192
  • София
  • Мнения: 3 880
някой вече да е ползвал новият на Герлен, усилено го рекламират с големи постери в Мола?

# 193
  • Мнения: 1 368
някой вече да е ползвал новият на Герлен, усилено го рекламират с големи постери в Мола?
Аз взех тестерчета вчера, но още не съм ги пробвала. В темата на Ягодка някой беше го купил вече. Ще пиша, когато имам впечатления. Simple Smile

# 194
  • София
  • Мнения: 3 880
някой вече да е ползвал новият на Герлен, усилено го рекламират с големи постери в Мола?
Аз взех тестерчета вчера, но още не съм ги пробвала. В темата на Ягодка някой беше го купил вече. Ще пиша, когато имам впечатления. Simple Smile

супер, ще съм благодарна да споделиш. не очаквах, че и в Ягодка го има, там обикновено новите неща идват по-късно newsm78
отивам да го видя там.

Общи условия

Активация на акаунт