Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 085
  • 198
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 172
Сори за Офф-а,ама аз не мога да изкарам повече от месец  Thinking Вярно,че слагам два слоя,всеки ден,ама направо не бих  могла да насмогна на Шанели,Ланкоми и т.н   newsm12 Така,че ще си карам на Ревлончето калър стей,Санд Бейдж  Mr. Green

# 166
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 elfi4ka, аз моя на Ланком си го взех октомври мисля...и още имам малко по-малко от половината...а си слагам всеки ден  Peace и с този на Ревлон пак така беше  Crazy...ти как слагаш не знам   bouquet

# 167
  • Мнения: 1 019
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?
Ас съм с Естии и съм много доволна.  Peace

Минах миналата седмица през Естии на Витошка, за да го пробвам и изключително много се издразних на тъпата продавачка. Понеже бях облечена спортно, без много грим и т.н, а така приличам на момиченце, тя реши, че не съм потенциален купувач и не ми обърна ама абсолютно никакво внимание. Пробвах го де, но според нея цвета ми бил 03, а на мен ми се видя доста тъмен
После пресякох и влязох в Бюти зоната. Там ми обърнаха внимание, но бременната продавачка, която приличаше повече на охрана се опита да ме убеди,  че такъв фон дьо тен като Тeint Idol вече не се произвеждал.
И аз излизам и си мисля... е те това е! Искаш да си дадеш парите ама няма къде.
В райна сметка си го взех от един магазин пак наблизо... този на Ланком имам предвид.
Доволна съм! Седи изключително естествено, покривен е,  не толкова колкото очаквах, но наистина не цапа дрехите и не мърда през деня.  Peace Консистенцията ми напомня малко на един по-евтин ФДТ на Максфактор - Колор Адапт.

Тони, ако сравниш ревлонския с Идола кой е по-покривен? Аз мисля да си взема 1 Ревлон все пак, пробвах и двата варианта и този за н/м ми беше прилично добре, но се колебая между него и Ланком...А може и да пробвам и ИСЛ, но искам максималното покритие...В момента имам Диор, хубав ФДТ, но със ниска степен на покритие ...Междудругото Ревлон в Атина е 25 евро, и не ми харесва, че няма пулверизатор Tired

# 168
  • Мнения: 264
За мен наааай-хубавият фдт е на Estee Lauder - Double wear stay in place. Много издръжлив, икономичен, 120% покривност, без ефект маска!
Пробвах фдт-а на ИСЛ с четката. Много ми хареса - хубава консистенция, лек, средно покривен мисля и най-важното за мен - има достатъчно светъл цвят като за лицето ми. Но тази четка хич не ми се нрави. Как се справяте с нея?

# 169
  • Мнения: 2 414
Каква е цената на този на  YSL ?   newsm78

# 170
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
в4ера пробвах този
http://www.periodistadigital.com/imgs/20080310/1a_1.JPG
видя ми се покривен....., някой използвал ли го е?

# 171
  • Мнения: 776
И аз сори за офф-а Peace, но фдт-а на Ревлон Colourstay във варианта с пулверизаторчето го ползвам по една година Crazy ooooh! Whistling въпреки че се мажа всеки ден и слагам нормално количество, в смисъл не го "пестя" Mr. Green
По темата как ползвате фдт-те под формата на спрей? Хвърлила съм око на Диор Airflash, ама нещо много сложна ми се вижда техниката Laughing Аз се гримирам след като се облека, защото иначе си омазвам дрехите и после и Ариел не ги пере Whistling, а ако трябва да го пръскам директно върху лицето от известно разстояние имам чувството, че пак ще си оклепам блузите Rolling Eyes, ако някоя капка иде в грешната посока Tired Вие как го нанансяте? Пръскате върху ръцете или тампонче и после на лицето или как?  bouquet

# 172
  • Мнения: 264
в4ера пробвах този
http://www.periodistadigital.com/imgs/20080310/1a_1.JPG
видя ми се покривен....., някой използвал ли го е?

150лв. за фдт  Crazy

# 173
  • Мнения: 2 172
И аз сори за офф-а Peace, но фдт-а на Ревлон Colourstay във варианта с пулверизаторчето го ползвам по една година Crazy ooooh! Whistling въпреки че се мажа всеки ден и слагам нормално количество, в смисъл не го "пестя" Mr. Green
Как така?Има ли с пулвелизаторче?Аз намирам само в стъкленото шише,казаха ми,че вече така се проивеждали  newsm78 малко ми е неудобно,ама  Whistling  И каквото и да правя,както и да го пестя,не ще и не ще  ooooh! 28 дена максимум,взимах си и за суха и за мазна кожа все едно,този за мазната ми стои по-добре,за сухата ми лъщи и оставя следи ,поне при мен е така  newsm78

# 174
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
в4ера пробвах този
http://www.periodistadigital.com/imgs/20080310/1a_1.JPG
видя ми се покривен....., някой използвал ли го е?

150лв. за фдт  Crazy
64 евро...
но консистенцията му ми се стори малко плътна, за да бъде серум newsm78,
според рекламата му действа в дълбо4ина и глобално върху  20 маркадора на  младостта newsm78,  макар 4е не ми е много ясно какво то4но  озна4ава....

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 19:54 от sl

# 175
  • Мнения: 2 768
Благодаря, Тони  Heart Eyes Много ме зариби твоето мнение в козметичния форум. Само дето съм със смесена кожа... но ще рискувам!

Мелиса, в Ягодата е 49.50 $, в Германия беше 40 евро.

# 176
  • Мнения: 776
И аз сори за офф-а Peace, но фдт-а на Ревлон Colourstay във варианта с пулверизаторчето го ползвам по една година Crazy ooooh! Whistling въпреки че се мажа всеки ден и слагам нормално количество, в смисъл не го "пестя" Mr. Green
Как така?Има ли с пулвелизаторче?Аз намирам само в стъкленото шише,казаха ми,че вече така се проивеждали  newsm78 малко ми е неудобно,ама  Whistling  И каквото и да правя,както и да го пестя,не ще и не ще  ooooh! 28 дена максимум,взимах си и за суха и за мазна кожа все едно,този за мазната ми стои по-добре,за сухата ми лъщи и оставя следи ,поне при мен е така  newsm78
Да, вече така се произвеждат, за съжаление. Сигурно е много неудобно, четох и други отзиви тук във форума, че не може да се премери точното количество и доста от фдт-а отива на вятъра с тази опковка #2gunfire Аз все още имам от стария, купих го януари миналата година ooooh!, даже повече от година излиза, че го ползвам Crazy Whistling Blush

# 177
  • Мнения: 3 342
Благодаря, Тони  Heart Eyes Много ме зариби твоето мнение в козметичния форум. Само дето съм със смесена кожа... но ще рискувам!

Малко ме притеснява, че може и да не ти пасне съвсем. Няма особен матиращ ефект.
Дали не можеш да го тестваш, преди да го поръчаш?
Ако не, пиши на ЛС, ще измислим нещо Blush

# 178
  • Мнения: 451
И аз сори за офф-а Peace, но фдт-а на Ревлон Colourstay във варианта с пулверизаторчето го ползвам по една година Crazy ooooh! Whistling въпреки че се мажа всеки ден и слагам нормално количество, в смисъл не го "пестя" Mr. Green
По темата как ползвате фдт-те под формата на спрей? Хвърлила съм око на Диор Airflash, ама нещо много сложна ми се вижда техниката Laughing Аз се гримирам след като се облека, защото иначе си омазвам дрехите и после и Ариел не ги пере Whistling, а ако трябва да го пръскам директно върху лицето от известно разстояние имам чувството, че пак ще си оклепам блузите Rolling Eyes, ако някоя капка иде в грешната посока Tired Вие как го нанансяте? Пръскате върху ръцете или тампонче и после на лицето или как?  bouquet
на мен с DiorSkin Airflash ми е по-лесно, отколкото с другите фдт-ни, заради леката му консистенция...Никога не ми отива върху косата или дрехите, а го пръскам сравнително отдалече,''струята'' е доста концентрирана Laughing А после - с пръсти или с четка, кой както предпочита, с тампон не препоръчвам , понеже тампоните по правило задържат сигурно една трета от нанесеният продукт, а Airflash и без това се хаби сравнително бързо.Имай в предвид, че не е много покривен Peace

# 179
  • Мнения: 630
Прочетох цялата тема от начало до край и ме заболя главата.След толкова много предложения и противоречиви мнения не бих могла да си избера каквото и да било.И все пак по темата.
След всички цени,които чух,срам не срам ще кажа какво ползвам аз.Преди повече от година,когато бях бременна и трудно подвижна,козметичката ми предлагаше продукти на Ейвън и понеже нямах възможност да обикалям,а ми трябваше такъв продукт, си поръчах един фдт,който струваше на промоция 3.90 Laughing Искам да ви кажа обаче ,че толкова ми хареса,че си поръчах и втора опаковка като ми свърши и все още си го използвам.
Склонна съм да дам 50-60 лв за фдт,защото го използвам икономично и наистина вече ще си взема нещо хубаво,но ми стана интересно защо в темата никой не е споменал марката Максфактор.Защото не ги харесвате или просто защото искате по-висок клас козметика?
Аз си бях наумила да си взема този,който е от 2 части(основа и цвят).Чувала съм много добри отзиви за него и е на нормална цена-около 30-тина лв.Имате ли впечатления от него?
п.с. След като прочетох темата,бих се спряла на Lancome(teint idole)

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 09:19 от milo_kremi

Общи условия

Активация на акаунт