Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 113
  • 198
  •   1
Отговори
# 135
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Аз имам впечатления от по-високия клас от Клиник и Тент Идол - доволна съм и от двата, но като че ли още не съм открила "моя" фдт  Confused Клиника ми лъсва след известно време, а Тент Идол не е точно моя цвят като че ли леко оранжевко ми седи и ми идва тежък за всеки ден  Confused Някакви идеи? Мусовете как са? Хресах си на Ланком и на Исадора, ако някой има отзиви да казва  Flutter

# 136
  • Мнения: 216
Ползвам Dior FOREVER и този на Avene.И от двата съм доволна. Peace

# 137
  • София
  • Мнения: 7 836
И тук да споделя отзиви от Teint Idole на Lancome, страхотен е, плътен, но не стои като маска на лицето. Въпреки че съм със суха кожа, а той е подходящ за нормална/мазна, фдт ми пасва, стои като естествен цвят на лицето.  Peace

# 138
  • Мнения: 2 152
A tози някой ползвал ли го е. Много съм навита да го пробвам, но искам да чуя и някое мнение
Благодаря Simple Smile
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=53278&goChar=L

# 139
  • София
  • Мнения: 4 966
A tози някой ползвал ли го е. Много съм навита да го пробвам, но искам да чуя и някое мнение
Благодаря Simple Smile
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=53278&goChar=L
Аз скоро ще го пробвам.
В момента се чудя между него и Идола на Ланком.

# 140
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Исайкова, на Ланком Idole си вземи...много е хубав  Peace

# 141
  • Мнения: 1 885
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?

# 142
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?
75лв  Mr. Green в бюти зоната

# 143
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?
Ас съм с Естии и съм много доволна.  Peace

# 144
  • Мнения: 2 414
Имате ли отзиви за този фон дьо тен

# 145
# 146
  • Paris
  • Мнения: 1 727
даренка, кажи нещо повече за този продукт? Всъщност това ФДТ ли е? newsm78

# 147
  • Мнения: 386
новия на Dior FOREVER   доволна съм и Guerlian не е лош.

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 10:43 от marinelli

# 148
  • Мнения: 1 885
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?
Ас съм с Естии и съм много доволна.  Peace

Минах миналата седмица през Естии на Витошка, за да го пробвам и изключително много се издразних на тъпата продавачка. Понеже бях облечена спортно, без много грим и т.н, а така приличам на момиченце, тя реши, че не съм потенциален купувач и не ми обърна ама абсолютно никакво внимание. Пробвах го де, но според нея цвета ми бил 03, а на мен ми се видя доста тъмен
После пресякох и влязох в Бюти зоната. Там ми обърнаха внимание, но бременната продавачка, която приличаше повече на охрана се опита да ме убеди,  че такъв фон дьо тен като Тeint Idol вече не се произвеждал.
И аз излизам и си мисля... е те това е! Искаш да си дадеш парите ама няма къде.
В райна сметка си го взех от един магазин пак наблизо... този на Ланком имам предвид.
Доволна съм! Седи изключително естествено, покривен е,  не толкова колкото очаквах, но наистина не цапа дрехите и не мърда през деня.  Peace Консистенцията ми напомня малко на един по-евтин ФДТ на Максфактор - Колор Адапт.

# 149
  • Мнения: 601
jaklinsДа  това е ФДТ за смесена ,нормална кожа
Изключително съм доволна.Клонира цвета на кожата , след нанасянето кажата ми става гладка като кадифе.Нямам усещане за тежест на грима.Стои съвсем естественно на лицето, не като "маска".Също има и пудрен завършек .Аз лично не си слагам пудра за да запечатам грима.За мен е супер добър.Ползвала съм и флуидния вариянт от който бях също доволна.Той става и за по-суха кожа.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт