Купувате ли книги от Amazon?

  • 6 911
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 379
Мента, видях къде е разликата и разбрах. Simple Smile Мерси!

# 46
  • Мнения: 214
И а3 купувам 4есто от амаzоn. Купувам книги предимно с достав4ик самия амаzон. ПлаЩам с кредитна карта и не съм имала проблем. Тук поръ4ките над 20 ? са с гратис доставка.

# 47
  • Мнения: 1 107
Първата книга, която купихме от амазон трябваше да се достави до БГ и беше на доста висока стойност, но нямахме избор- единствено в канадския амазон я намерихме. Получихме я точно след 45 дни-както ни бяха написали първоначално. реших обаче да направя подарък на една приятелка в Щатите книга и вместо да я купувам и изпращам направо да я купя от амазон и да напиша нейния адрес да доставка- Уви!, книгата така и не се получи, а като им писах се извиниха, щяли да проверят проблема, но нито книгата я получи тя, нито парите ми се върнаха в картата- здрав да е, поне стойността не беше голяма.

# 48
  • Мнения: 2 093
Аз напоследьк много често си купувам от канадския еквивалент на amazon-www.chapters.ca. В момента имам тяхната членска карта и ми излиза до $1 по евтинно от amazon на книга. Иначе ако нямах картата определено щях да пазарувам от amazon. Аз като ги сравнявам няма почти никаква разлика; и двете предлагат безплатна доставка над $39 и едни и сьщи книги могат да се намеерят на двата сайта. До сега не сьм имала проблеми, книгите ми пристигат за по малко от седмица.

Междодругото ми е интересно дали тук има хора, които искат да си резменят книги на английски. Става вьпрос за по нови заглавия от последните години. Все си мисля че ако една-две книги ми излизат около$5 да ги изпратя по пощата, това е много по евтино от нова книга. Ако някой се заинтерсува от идеята, ще пиша кои книги предлагам.

# 49
  • Мнения: 1 636

Мъжът ми много книги е поръчвал от амазон, не сме имали проблеми. Мисля, че плащаше с paypal...
И при нас е така. Но моят плаЩа с карта и съЩо не е имало проблеми. Има6е предаване тук,където покаzаха как с необходимата техника може6 да краде6 от картите,ако връzката на нета ти не е по кабел,демек ниЩо определено с амаzон. Или как сервитьорката краде от картата беz да се усетят.

# 50
  • Мнения: 7 605
Много 4есто паzарувам от там и то не само книги, и никога не съм имала проблем.
Веднъж купих от немския някаква техника с доставка във Франция, не ми хареса, върнах йм я и си полу4их парите и таксата zа доставката, макар 4е по принцип при доставка в 4ужбина не е така.
Скоро поръ4ах една книга а се откаzа, 4е zапо4на на 33та страница  Laughing Обадих йм се, веднага ми пратиха друга, преди да съм йм върнала дефектната.

Много съм доволна  Peace

# 51
  • Мнения: 945
Книги купувам предимно от там. В много редки случаи когато сме на път и сме си прочели книгите купуваме от книжарници. Купувам и други неща, но винаги гледам стоката да е предложена от Амаzон, не от частни фирми, че с тях имам много лош опит. Харесва ми така, zащото Амаzон одтсвая на Пакщацион, което си е супер удобство.

# 52
  • Мнения: 2 567
Купувам не само книги, но и играчки, дори и уреди. Изключетелно коректни и бързи са били досега.

# 53
  • Мнения: 3 491
Купувам не само книги, но и играчки, дори и уреди. Изключетелно коректни и бързи са били досега.
И аз така. Последно - и гръцки козунак.  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 860
 Доста неща съм купувала - от книги до техника. Не е имало проблем с поръчки, плащания и подобни. Данните на дебитната карта си стоят в акаута и когато поръчвам нещо, само си влизам с паролата и потвърждавам. Дори съм връщала една играчка. Някой още може и да си спомня, как купих люлка за синковаца за първия рожден ден, пък тя се оказа люлка за кукли. Без излишни въпроси, моля!  Embarassed  само Мистър Грийн е позволен.  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 8 163
И още как! И книги, и CD-та, и DVD-та... Та и машина за хляб като подарък пратих през Амазон. Ами хубави са им цените, а и колкото и да харесвам тукашните книжарници, нямам време за такива удоволствия в момента. Пък да спирам да чета не е приемливо. Няма да издържа и 2 дни.

Общи условия

Активация на акаунт