Разделно хранене - част 19

  • 9 404
  • 326
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 263
Мине точно такава беше идеята.
За кой МОЛ говориш?
Все ми е тая кое ще е заведението само да е сравнително тихо, защото мразя да съм в готина компания и да дъни силна музика не мога да клюкарствам спокойно  Embarassed Blush Joy hahaha

Баклава аааа? аааа? аааа?   хмммммм smile3506 smile3506 smile3506 ше видим таз работа  gydi gydi gydi

да добавя само иначе съм за заведение в центъра, за да е удобно за всички. Енотеката ме кефи, има още две три в центъра готини и при нас в Младост има едно приятно местенце / Бар-Грила/ , за което нямам проблем да резервирам места, ама все пак за някои може да е далече.

# 301
  • Мнения: 533
Мацинки сладки Hug Hug Hug
Така съм се преизпълнила с енергия, че ще гръмна хихи от кеф Mr. Green
Така, днес посвърших доста работа, и разбрах, че много ще ме бива като разследващ журналист  Blush о Blush Аман от скромност бре  smile3534
Значи, аз също съм за непретенциозно заведение в центъра Peace и съответно късноследобедно-вечерно Crazy, може и да завихрим танци на питие в Пиано бара след това  Hug
Маденце, душко, ще разказваш, няма как, само живи и здрави Hug
Софи, как мина изпита, миличка Thinking Ха дано черпиш за книжка, че кой ще ни вози виртуално, докато и аз не взема- моят термин е 31.01. Whistling Утре съм на задължителните четири часа кормуване, и ако знаете, че съм забравила всичкоооо Shocked
Алексчеее, айде, идвай, идвай, идвай  Hug Hug Hug Че баклавата ти не е за изпускане  Joy Joy Joy Пък на таз снага, дето ще си я врътнала с зелето, нали трябва да се насладим Heart Eyes Hug Hug Hug
Минеее, пак се вихриш по Българията Mr. Green Ама нали трябва да огрееш всеки край с хубост и чар Hug Hug Hug Ех, айде да се събираме, че нямам търпение  Heart Eyes
Леничке, мила, остроумна, педагожке Heart Eyes, тъкмо ще поклюкарстваме и пофилософстваме на воля на срещичката, аз ще резервирам Хепито или нещо подобно, ако се съгласите, че ми е до работата  Hug
Ками Hug
Вемби, заповядай, мила, ще се почерпим поразделнишко  Hug но не с манджа, а с мнооого пиперлив хумор и добро настроение Hug
Десито, къде, къде отиваш само с това Добър Ден Hug Hug Hug Как си?
Мише, айде и ти на срещата Hug
Карелийке, Раче, Юзърче, айде и вие в кюпа на прегърнатите и желани събеседнички  Hug Hug Hug

# 302
  • Мнения: 15 906
Давайте за 09.02. към 18.00 - как ви се струва.
Между другото много харесвам Хепито в МОЛа.
Става идеално за такива сбирки  Peace

това е перфектно - хем ще е вечерта, хем ще е спокойно, та да може да се набърбориме спокойно  lalalala

Lennyh - където кажеш там съм  Hug

Sladune - ще ти стискам палци миличка - дано я вземеш от раз  Praynig

# 303
  • Мнения: 15 906
само моля ви кажете ми сирене и броколи разделно ли е, че след малко смятам да го похапна  Praynig Praynig Praynig

# 304
  • Мнения: 7 263
vembi Да тази комбинация е добра. За простите комбинации като тази само с два продукта - смело виж таблицата ан първата страница на темата. Момичетата са се постарали просто засичаш ред и колона и виждаш каква е комбинацията.
Да добавя за зеленчуците - всички зелени и салатни така да ги нарека заланчуци са безскорбялни - карфиол, броколи, спанак, маруля, тиквичка, морков, домат.
Скорбялни са тези които се готвят - картоф, артишок и т.н.
Не знам дали ясно го обясних, дано си ме разбрала. За мен това беше едно от най-трудните неща докато схвана разделението на зеленчуците и как да комбинирам бобовите, защото ги обичам.
Грах, боб, леща са варива и е добре да се ядят самостоятелно. Прочети и от линковете и рецептите на вълшебниците тук - Ками и Алексче ще започнеш бързо да се ориентираш. Аз като прочетох няколко техни рецепти и се ориентирах кое с кое и как се комбинира и вече правя мои си вариации по темата.
Мади много си пестелива на думи, ноооо на срещата няма да те изтърва да знаеш  Laughingне знам дали доби представа каква съм бъбрица   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Blush Blush Blush пуста скромност hahaha hahaha hahaha
Сладунчо  браво мила така те искам пълна с енергия  Hug
Милички всички ви прегръщам  Hug

# 305
  • Мнения: 15 906
Lennyh - аз я ползвам тази таблица, но просто не знам кои зеленчуци са скорбялни и кои не и за това все питам  Embarassed
последен въпрос - брюкселското зеле какъв зеленчук е

# 306
  • Мнения: 7 263
vembi аха значи и ти с това си се затруднила и аз така навремето нали ти казах това ми беше най-гадно. Значи аз съм ти изброила някои, но най-добре е да се включи Ками тя е спеца. Виж за брюкселското зеле няма как да ти помогна защото това е едно от малкото неща, които просто ен ям и затова никога не съм се вълнувала коя група е. Логично е да е към зелевите - зеле, карфиол, броколи - т.е към безскорбялните, НО не съм сигурна.

# 307
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
офф, искам да се оплача! тази седмица уж почнах разделно хранене, ама точно два дни и после  smile3515
последните 3 дни- newsm55
не знам какво ми става, никога не съм била такава, а сега просто не издържам
хапват ми се неща, които не съм харесвала.  tantrum

# 308
  • Мнения: 2 724
Добро утро, слънчица Hug.
Първо да отговоря на Вемби -зеленчуци с високо съдържание на скорбяла са картофи, боб ,леща ,грах....
С ниско съдържание- моркови ,тиква, тиквички ....
Безскорбялните са всички листни зеленчуци .
Брюкселското зеле е безскорбялно ,ако не се лъжа ,но може спокойно да го заливаш със сметанови сосове, кашкавал, сирене, масло  и тнт.......
Нискоскорбялните спокойно си ги комбинирай.
Фиоре   bouquet, споко , всички си имаме такива дни Hug.
Хапни си това, което ти се иска, но не прекалявай, като ти мине периода ,започваш РХ, свиква се .
Да ви предупредя ,че сега не е отслабващ период ,аз затова избързах с прочистването ,за да не се изгубя накрая Laughing, с тази супа съм свалила само два килограма за пет дни, но моята цел беше друга.
Който иска да отслабва- 2 -3 февруари или началото на март Peace.
Такаааа ,гледам -трескаво обсъждане, аз съм съгласна, където и да се съберем, все ще ми е готино с вас.
Миналата година бях направила и една питка, но брашното не беше хубаво и не стана така ,като исках.
Та представяте ли си ме на гарата, с бохчите hahaha ooooh!, не че ми пука де  Laughing
Баклава ще имаааааааааааааааааааааааааааааааааааааа................
За всички от сърцееееееееееееееееееееееееееееееееееее.....................
Дано се съберем повече Praynig.
Цункам ви наред   love001

# 309
  • Мнения: 1 227
Алексче, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes това е огромното ти ДА, нали newsm44 newsm44 newsm44 Леле как се радвам, че скоро ще ви видя  Simple Smile Последно за 9ти ли остава срещата? Нали вече ще съм работна, трябва да уредя на този ден да съм почивка, че как без мен среща...

# 310
  • Мнения: 533
Виждам, че всички хайманосвате, хехе, ми то на това хубаво време ще е грехота да си стои човек вкъщи Hug Mr. Green
Взех си задължителното кормуване за повтарящи, четвъртък е ДЕНЯТ Х Mr. Green И да ви кажа, милички, хич не ми пука, ако си мислят, че животът ми зависи от това #2gunfire ще им свия сърмите, само да дойда хехех
Бях на йога, и съм отново като новородена  Hug УТре се започва с шефчето, стискайте палци, защото три дни ще съм без следа  Hug
Обичам ви! и ХУБАВА, СЛЪНчева седмица желая Hug Hug Hug
П.П. Да се оплача, пак качи едно кило и се чувствам кофти, ама така ми се пада, като слушам милото Mr. Green #Cussing out

# 311
  • Мнения: 2 724
Добро утро ,милички Hug.
Аз се разболях отново, повтаря ли ме или просто грипът си е на два етапа  33uu, но в момента съм на лекарства Sad.
Сладунче, какъв е този изпит за повтарящи ?
Браво на теб и с другия ще се справиш Hug!
Стискам палци за предстоящата ти работа. Успех!
Мади, миличка, а ти какво ще работиш ?
Почивните дни никакви ви няма, дано се появите ...
Желая ви спорна ,здрава и успешна седмица Peace. Hug Heart Eyes

# 312
  • Мнения: 861
Мацки, привет!  Heart Eyes
Гледам, настроени сте купонджийски  Laughing. Това за 09.02, твърдо ли е? Питам, защото мъжът ми има ходене до София и всъщност се надявах да пътувам с него, за да съм на линия на 02.02, но ако сбирката ще е на 09.02, казвайте твърдо, че да го обработвам  Wink.
Ще отговоря лично само на вемби, че тя не ме познава. Точно, защото не свалям с РХ минах на друг, доста противоречив на РХ режим, а именно Дюкан. А тези идеи, които ми даваш да подлъгвам тялото с малко повече храна на седмия ден-вярвай ми, практикувах го доста време  Embarassed и резултатът беше свалени 2-3 кг през седмицата и качени толкова за една неделя или едно похапване. Така че най-накрая проявих разум и започнах да се храня като човек  bowuu и съм станала направо виртуаз в кухнята. Кой какво прави, аз все си приготвям нещо за ядене   chef. Мъжът ми не може да ме познае  #Crazy.
Хайде сега имам работа. Ще се вкюча пак по-късно да видя какво сте решили за "мероприятието ни". Казвам ни, защото щете или не за компанбия вече неразделни дружки, знаете мислено съм с вас  Hug.

# 313
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Честит рожден ден Ками  Heart Eyes
Бъди много щастлива , обичана от двамата мъже в живота ти  Heart Eyes Всичко ,за  което мечтаеш , са моите пожелания към теб   bouquet

# 314
  • Мнения: 392
Ками - честит рожден ден !Много здраве и усмивки ти желая!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт