Разделно хранене - част 19

  • 9 400
  • 326
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 900
Вече ще ме изгонят за спам  Wink
Предлагам срещичка за 09.02.
Пусто Алексче, нъл си го Убичам,
ама мисля, че е по-удачно да се възстанови напълно.
Чакаме димитровградско огромно ДА!!!

# 286
  • Мнения: 1 227
Здравейте момичета Hug Hug Hug
Първо моля да извините дългото ми отсъствие, имах си грижи разни... но всичко е добре, когато завършва добре. И ето ме отново тук  Simple Smile
За срещичката потвърждавам своето присъствие за която дата изберете /за 9ти ще ми е малко сложно, но ще измисля нещо/, само за организация не ме търсете, че няма да имам време...
Алексче, както е казала Мина, чакаме твоето ДА Heart Eyes
С пречистването този път не ми се получи - имам си нисък хемоглобин /честита ми нова придобивка Simple Smile/, така че го отлагам.
Лени след като ме насочи към онези два магазина... се прибрах с два лева, две торби и огромна усмивка Heart Eyes
Сладунче я по-ведро Heart Eyes
На всички много Hug Hug Hug Hug Hug

# 287
  • Мнения: 2 724
Добро утро, милички Hug.
Огромното да не мога още да го кажа, но едно мъничко да  имате от мен Laughing.
То се е видяло че ще завивам баклава .....
Сладунчето още ми се сърди ,че не ви донесох на предишната среща, ама с такава ламя като Мина  Crazy  love001
Сега ще направя две тави  ooooh!
Мади ,как лекуваш ниския хемглобин?
Аз съм все по -добре, спазвам си хранителния режим  bowuu.
След малко ще пиша повече, сега ме викат  wavey
Цунки  Heart Eyes.

# 288
  • Мнения: 861
Хей, мацки, здравейте!!!
Как сте, милички?
Аз съм перфектно, но не слабея  Mr. Green. Няма такъв уникален случай като мен  Crazy. Всичко си спазвам, ентусиазирана съм, готвя в несвяст, ама резултат  newsm11. Иначе признавам се чувствам по-красива  newsm03 и настроението ми е много добро, то преди от какво да ми е било добро, като нищо не доставях на организма си. Сега ясно виждах огромната си грешка да се храня само с въглехидрати (плодове и зеленчуци) и мазнини (подправки за салатите и кашкавал  Rolling Eyes). Искам да комбинирам Дюкан с РХ, но как ще обеднее и без това бедното меню  ooooh!. Най-хубавото на режима е, че с овесените трици могат да се приготвят палачинки, кексове, хляб, т.е човек може да си облажи душичката от време на време, а даже и редовно без да прави нарушения в диетата си. Но точно това са неразделните комбинации:
яйце+овесени трици+кисело мляко/извара. Та не знам  newsm12
Гледам имате вече конкретни предложения за дати на сбирка. 2 или 9.02. А как точно протичат тези срещички? Вечерни ли са, късно вечерни  Wink? Питам, защото аз изобщо не познавам София. Ако се реша да дойда ще трябва да си уредя спането, да си организирам превоза из самия град и т.н.

# 289
  • Мнения: 533
Милички, минавам набързо Hug Имам 5 на изпита, беше по Разширение на ЕС, на немски  Shocked хихи, и то при преподавател, към когото изпитвам страхопочитание Whistling та щом той каза, че е много доволен, понеже съм разсъждавала над проблемите Blush
Сега по задачи...
Маденце, браво Hug Имаш пълната ми подкрепа и обич Hug
И аз потвърждавам за срещичка, когато решите  Hug Мога да се включа в организацията  Hug много ме бива да се вихря и командоря хихих Mr. Green
Вчера благодарение на милото се освиних, как може да готви толкова вкуснооооо ooooh! Embarassed , днес съм на течности поне до вечерното винце за отпразнуване  Hug

# 290
  • Мнения: 2 724
Здравейте отново и пак за малко Hug.
Сладунче, браво на теб smile3501, сигурно се чувстваш удовлетворена  Hug.
Мади,ти да не започна работа, много си потайничка Heart Eyes..... Wink
Реге, нали това е целта, да се храниш пълноценно и да не пълнееш Peace.
Може да комбинираш РХ с Дюкан  с мънички отклонения, ти сама ще прецениш дали ти се отразяват добре.
Примерно- един ден РХ, един ден -Дюкан.
За срещата -мисля, че не е нужно да се определят правила ,както си я направим,все ще ни бъде приятно, още повече, че не сме много хора и атмосферата ще е задушевна, независимо дали е вечерна или дневна сбирка Peace.
За пребиваването разчитам на Мина ,като и се натреса и няма оттърване от мен Laughing.
В това отношение съм галеник на съдбата- глезят ме ,развеждат ме насам натам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...
Ехо ,къде се загубихте Ками, Юзерче, Деси ,Софи ,Раче, Вемби, Петя ,Карелия ......
Лени, и аз се забавлявам с твоята порция смях  Hug.
Как е хавата при теб, сладурите слушкат ли?
Ох ,вече ми се ходи на тренировки ,но ще се въздържа още мъничко ,че този грип е много коварен ,да не вземе да ме тръшне ...

# 291
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте  bouquet
Искам да ви питам дали вчера съм била разделна за вечеря?Ня бях много гладна и хапнах едно кисело мляко и около 200гр. снежанка.Аз мисля,че е разделно,но ме съмнява,защото нали млякото се яде отделно newsm78
Днес няма да готвя,че половинката ще се прибере късно,а и има сърми от вчера.Сега изядох една Активия,а за прес деня и вечерята съм си приготвила кивита Flutter
manna_mi-аз за 3 месеца свалих 10кг.
Сладунче браво на теб Hug Hug Hug
Аз вече се замислям по сериозно за един 10 дневен курс на плодове с чай за прочистване,но така свикнах с РХ,че нещо не ми се почва ooooh!Казвам си "Защо да гладувам като с правилна комбинация свалям,а и стомаха ми е добре" Blush Blush но, ще се реша тия дни.....трябва да се пречистя,няма начин Peace
Айде чао за сега после пак ще пиша Hug Hug Hug Hug

# 292
  • Мнения: 2 950
Добър ден! Желая ви прекрасен ден!  Hug Hug Hug

# 293
  • Мнения: 7 263
Здравейте милички мои   bouquet  bouquet  bouquet
Ей така обичам ден да ме няма и темата да е пълна с хубави новини и хвалби Hug Hug Hug
Сладунче браво кака  newsm10 newsm10 newsm10  smile3501 smile3501 smile3501- да ме слушаш друг път и да ми вярваш като ти казвам, че си умница и няма защо да трепериш за изпит! Браво! Сега остава и книжката да сбориш и вече ще има сериозен повод за почерпване  Flutter
Сладунчо щом те влече да организираш, ще се справиш ли да се заемеш с организацийка на скромната ни срещичка  lalalala lalalala lalalala? Естествено ще помагаме с каквото имаш нужда, защото за мен пък времето е кът, не че не обичам да организирам забави.
Алексче  Hug Hug Hug голям кеф ще е, ако дойдеш Hug Hug Hug е Мина ще жертва някой друг килограм отгоре  smile3534 smile3534 newsm62 newsm62 в името на гостоприемството  hahaha hahaha hahaha ама нали ни Убича ша изтърпи  Hug Hug Hug
Мади слънце мило, радвам се за покупките, чакам още подробности и вести  Hug Hug
Пете, Регенце радвам се че сте открили истината, че с гладуване не се отслабва, а се стресира организма. Далеч по-разумно е да се храниш разнообразно и здравословно и да държиш килограмите надалеч или ако имаш да сваляш това да става полека. Много се радвам, че сте прозряли истината момичета  Hug
Десс и ти си герой - дръж фронта и само хубави новини вече от теб  Hug
Мише, Ками - пишете дали ще участвате в евентуална срещичка в София момичета за да се организираме по-лесно.
Пак да кажа, че всички са добре дошли ако и мацките от далеч решат да дойдат ще съобразим времето с тях.
Софи ти кога си на изпит миличко, да знаеш че стискаме палци   love001
Юзерче, Карелия, Раче  Hug Hug Hug
Иначе при нас положението е преобладаващо  hahaha hahaha hahaha
Лъчи е навлязъл от два дни в по-послушна фаза имам похвала от психоложката в училище  Embarassed Blush, но онзи ден в школата по инглиш питам миската дето ги води, една невероятна сладурана - дали Лъчи слуша. При което сладката девойка му хвърля дълъг и изпитателен поглед, той разбираш ли засрамен свежда очички /артист направо завършен/ и ми казва девойката - "Много знае Лъчи!"  hahaha hahaha hahaha, демек за дисциплината не е нужно да питам  Crazy Та така...
Хем ми е смешно, хем борба голяма пада дано издържа, че и не ми е за пръв път. #Crazy #Crazy #Crazy
Бобси уж слуша.
Иначе Алексче и на мен ми се тренира много, а явно в близките месеци не се очертава това да се случи  ooooh! ooooh! ooooh! и това ме влудява още повече. Щотоооо ей на днес съм с едни дънки, дето ако се изкашлям и копчето ще спре на шефа между очите. hahaha hahaha #Cussing out
Та така милички, чакам с нетърпение да видя колкото може повече от вас на една маса  Hug Hug Hug

Хайде и по една широка усмивка като за снимка  Wink

Извинете госпожице, вие сте най прелестното създание което са виждали очите ми, може ли да ви попитам нещо?
- Питайте господине !
- Искате ли сега, точно тук, в центъра на София, 12 часа по обед, да ми направите една свирка ?
- Простак, идиот, аз да не съм някаква долна курва !?
- Не, не госпожице, моля да ме извините, ако не съм се изразил правилно или вие не сте ме разбрали. Аз исках само да ви предложа, сега тук 12 часа по обяд, да ми направите една свирка, след което да отидем на летището, да се качим на частния ми самолет, след което да отидем до Венеция, после в Лондон и Париж, да се разходим по всички бутици, да ви купя бижута, парфюми и рокли ...
Отдолу се чуло:
- И овуфки и овуфки ...

# 294
  • Мнения: 1 227
Здравейте Hug
Сладунче, ти си нашата гордост Heart Eyes
Мади,ти да не започна работа...
Не още, Алекс, в понеделник... На срещата ще разказвам  Heart Eyes
Софи, стискам палци и чакам да се похвалиш:hug:
...Щотоооо ей на днес съм с едни дънки, дето ако се изкашлям и копчето ще спре на шефа между очите...
Лени, леко мила, знаем те каква си дебела Heart Eyes
На всички много  Hug Hug Hug

# 295
  • Мнения: 15 773
Здравейте разделнички  Hug Hug Hug

Lennyh - нещо гледам за среща се пише - новяците дали сме поканени  smile3506

Sladune - браво на теб - дано това ти е най-ниската оценка от тук нататък  Hug Hug Hug  bouquet

ReGe - това със стоене на едни килограми наистина е много кофти работа - защо освен да се хранеш разделно, не започнеш и да спазваш някакъв режим и не изключиш някои хранителни храни от менюто си - поне 6 дни в седмицата. знам, че е много важно да се захранва организма поне 1 ден седмично, за да го "излъжеш" и от следващия ден пак да изразходва повече калории - един вид го прилъгваш да излезне от икономичния режим, в който се намира по време на диетуването  Peace

aleks - тук съм миличка - просто гледам да не ви притеснявам с непрестанните си въпроси /нищо, че в момента съм подготвила още един  Embarassed /

manna_mi, Минa, petq, Мади на всички ви една голяяяяяяма прегръдка  Hug Hug Hug Hug

много се извинявам, ако съм пропуснала някой  Embarassed - моля за извинение   bouquet

та сега да си задам въпросчето  Mr. Green - мога ли да комбинирам броколи със сирене и кои зеленчуци са скорбялни и кои не newsm78

# 296
  • Мнения: 7 263
vembi естествено че сте поканени мила!
Срещата е на всички РХ - мацки. Така че всеки да се чувства поканен. Аз и затова искам все пак да видим кой ще планира да дойде, за да видим каква организация да създадем.
Естествено е мисля, ако сладурките от провинцията решат да ни навестят да се съобразим максимално с тях. Като време на срещата и час и т.н. Засега само Алексче е направила заявка  Hug
Иначе организация кой знае каква не предвиждам - резервацийка в някое готино и не много шумно местенце предлагам да можем да бъбрим на воля.

# 297
  • Мнения: 15 773
Lennyh - много ще се радвам да се събереме - естествено, че ще се съобразиме изцяло с момичетата от провинцията. само да попитам за през деня ли се предвижда да е срещата или за нощите - т.е. на лафче ли ще се събираме или на купон - за да знам, че с този малък жужар да видя дали ще мога да организирам някой да го гледа  Flutter

# 298
  • Мнения: 7 263
Лично аз предпочитам късно следобедно към вечерно събиране, защото така ще е най-гот. Но пак зависи какво ще искат и останалите. Simple Smile

# 299
  • София
  • Мнения: 900
vembi,
организирай гледането  Peace
Предлагам соаре, не нощно де  Wink
В събота спинкам, мотая се,
а тогава ще ям баклава, пуска  smile3534
Нека поне да огладнея  Wink

Давайте за 09.02. към 18.00 - как ви се струва.
Между другото много харесвам Хепито в МОЛа.
Става идеално за такива сбирки  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт