Вашата кола и близнаците

  • 6 505
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 640
Да, Кипър е бивша английска колония.

направо се засрамвам Embarassed, за пръв път го чувам.

# 46
  • Мнения: 3 336
Вчера видях нещо, което ме ужаси и потресе-майката си шофира, а детето стои на предната седалка до нея и дори нямаше колан, а да не говорим за столче! До колкото видях беше на около 7-8 години детето. Бяхме на светофар и те бързо отминаха. Ужас! Аз и преди съм виждала деца от пред да седят, но по-големки. Тук какво гласи закона? Аз не съм виждала и майки, които си тръгват от родилния дом с бебето да носят и кошници за кола. До колкото помня и преди да замина за чужбина беше тако, но мислех, че нещата все ще се променят за толкова години.

Ася, аз онзи ден видях една жена с цигара в уста, шофира с една ръка, с другата държи цигарата, до нея дете на не повече от 5 години, естествено без колан #Crazy Та, въпросната жена потегли без изобщо да даде мигач, че тръгва и си направи завой също без мигач, точно пред мен, както бях задръстила кръстовището Rolling Eyes Ето така жените си печелят славата на лоши шофьори. Rolling Eyes В България всичко можеш да видиш, за съжаление, докато няма контрол ако ще и 100 закона да напишат, всичко е напразно.

Иначе ние сме с джип. Мъжа ми го купи по случай раждането на децата. Иначе не знам количката къде бихме я побрали Rolling Eyes А миналата година като ходихме до Пампорово сдецата ходихме с 2 коли, защото едната беше зарината с багаж на децата и наш, а в другата децата плюс бавачката Crazy Тази година мисля, че ще успеем и с една кола, мисля да оставя количката и шейните в София, както и няма да нося пюрета и много по-малко количество памперси /нали вече сме на гърне  bowuu , ще ме прощавате за  самовалството, но за мен това е голямо постижение, коства ми много ooooh! /. Но затова пък по-голямо количество гащи, долнища и чорапи Laughing

# 47
  • Мнения: 1 165
Тази година мисля, че ще успеем и с една кола, мисля да оставя количката и шейните в София, както и няма да нося пюрета и много по-малко количество памперси /нали вече сме на гърне  bowuu , ще ме прощавате за  самовалството, но за мен това е голямо постижение, коства ми много ooooh! /. Но затова пък по-голямо количество гащи, долнища и чорапи Laughing

Малко спам, ама ... браво, браво! А как се научихте на гърне? Яслата ли помогна? Или вкъщи с упоритост от твоя страна?  newsm78

Иначе по темата, пълно е с такива "майки" Close!

# 48
  • Мнения: 306
Моят мъж със неговата страст към спортните коли  купи спортна кола и на това отгоре двуврата /те май всичките са такива/, ама тогава не знаехмееее. Имам един стар Фиат, още дъщеря ми като беше бебе и май с него ще возя и близнаците, че иначе в другата абсурд. Фиатката поне има място трима души да седнат спокойно отзад.  newsm78

# 49
  • Мнения: 3 336
Тази година мисля, че ще успеем и с една кола, мисля да оставя количката и шейните в София, както и няма да нося пюрета и много по-малко количество памперси /нали вече сме на гърне  bowuu , ще ме прощавате за  самовалството, но за мен това е голямо постижение, коства ми много ooooh! /. Но затова пък по-голямо количество гащи, долнища и чорапи Laughing

Малко спам, ама ... браво, браво! А как се научихте на гърне? Яслата ли помогна? Или вкъщи с упоритост от твоя страна?  newsm78

Иначе по темата, пълно е с такива "майки" Close!

Каси, бяхме в чужбина за един месец с мъжо и ги разпределихме по бабите и те са ми свършили тази услуга Laughing Много съм им благодарна Heart Eyes Сама нямаше да успея Rolling Eyes Ели в яслата почти се беше научила, но при нея се затвърди, но Ники преди командировката при баба си изобщо не искаше да седи и 2 минути на гърне, а Ели като гредаше от него и тя припикаваше навсякъде ooooh!

Джини, ако ме питаш мен яхвай спортната двувратка, а на мъжо стария фиат барабар с трите деца, щом е такъв тарикат Twisted Evil Laughing ААААААА, ма ха! Mr. Green

# 50
  • Мнения: 156
Да ви кажа ние сме с Шкода октавие- прекрасна кола с огромен багажник, гледахме него като я купумахме Laughing Вътре смествахме количката, двете кошари - сгъваеми на децата и багажа естествено, койъто тази година за морето включваше и разни уреди за готвене. От скоро махнахме столчетата, и им сложихме седалки понеже като се движим само в града е по удобно/ много са обемни столовете/.Коланите им се връзват, даже едната прави забележка и на нас! Чувствуват се прекрасно!
При  повече желание сега можем да сместим и още някой отзад!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 711
И мойта кола е шкода октавия и наиситна и е мног голям багажника Simple Smile единствения недостатък е, че когато возим децата с нея, понеже сме още с бебешките кошници, трябва аз да карам, защото мъжа ми не се събира отпред - кошницата пречи седалката да се дръпне най-назад. Иначе наиситна се събира много багаж, но пък другата кола ни е екомби и събира още повече Simple Smile

# 52
  • Мнения: 431
От днес имаме нова кола-Воксхол(Опел) Зафира. Малко ще ме е шубе докато свикна с гаваритите, но мъжо обеща ми е навигатор Laughing.

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 20:23 от mecheto

# 53
  • Мнения: 1 069
Мечето, ЧЕСТИТО - милион безаварийни километри ти желая. Зафирата си е голяма кола - тип миниван. Аз я харесвам

А сега да ви се похваля, как се събират 3 деца в двуврата Лада Самара  Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 1 165
Не е важна опаковката, важно е съдържанието Grinning. Чудесни са синчетата ти, това е по-важно.
Обаче, то хубаво, ама как побирате количките в багажника  newsm78  и ако трябва и други неща да сложите.

Мече, честито, любиииимата ми кола е това. Да я караш с кеф и с мноооого дечица вътре!

# 55
  • Мнения: 431
Касинка  remybussi, имаме огромно желание за девойка(и) Wink. Живот и здраве до година Grinning.

# 56
  • Мнения: 4 306
Може би не е съвсем удачно да питам тук, но пусках търсачката и нищо не ми изкара. А темата просто не може да не е коментирана и то не еднократно  newsm78
Какво трябва да гледам при избора на столче за кола за новородено /кошница/?  Марки много, цени разнообразни.
Обаче като ще купуваме х 2, цената не е без значение Sad От друга страна естествено държа столчето да е добро и да не правя компромис със сигурността на бебенцата.

# 57
  • Мнения: 1 069
Верче, няма кой знае какви изисквания към столчетата - просто трябва да са от 0кг.

# 58
  • Мнения: 91
Много моля споделете има ли някоя от вас с малка кола и да събира двойна количка?Аз  карам фолцваген поло и много се притеснявам дали ще ми се събира някаква количка в нея.Моля ви споделете който е събирал количка в малка кола Wink

# 59
  • Мнения: 431
Катеричке, едната ни кола е Митсубиши мираж и количката влиза перфектно! Мисля, че на Полото багажника е същия. Ето така изглежда количката сгъната:

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 14:29 от mecheto

Общи условия

Активация на акаунт