Питанка за депресиите?

  • 2 617
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз така мисля, но засега сме така Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2 327
Като съм в депресия намирам някой и почвам да му мрънкам. Последно и във форума даже промрънках Simple Smile
Като успея и да се нарева и те полека лека нещата вземат че се оправят. Гледам да не си позволявам да изпадам в депресия и самосъжаление. Опитвам се вместо проблеми да виждам решения. Като знам че правя нешо по въпрос да си реша проблемите ми е по леко.

# 32
  • Мнения: 2 336
Много е готино усещането да подариш обработена снимка на някого, който никога не е виждал такова нещо. Дори да е страшно проста и аматьорска. Като не знаят и не разбират хората им се струва нещо невероятно.
Та така даряваш радост, което също действа против депресията.
Ей, ще взема пак да се зверя във фотошопа...

# 33
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ей,момичета много се захванахме с тоя фотошоп ,ама нали сме си умни Rolling Eyes, ,после ще се хвалим кой какво направил а Джали ще ни оценява Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 17 283
А откъде си го изтеглихте фотошопа?

# 35
  • Мнения: 2 863
Момичета, във фотошопските теми в хоби има страшо много писано... ако ще се занимавате първо почнете от там... има цяла библиотека, просто е огромно нещо, събирали сме го  повече  година..аз вече не  де, щото спрях да пиша там, но има огромно инфо и хиляди бъгави въпроси просто ще научите много,  ако почнете от там. А и там има момичета, които са примерно  доста по напред, други сега  почват и винаги се намира кой да отговори на някой въпрос...

# 36
  • Мнения: 1 919
И аз съм в депресия след празниците. Като съм така губя желание да се храня - чак ми се гади от храната.
Купих шоколад, но не съм го опитала. Малка радост от този факт ми е, че отслабнах към 3 кг.
От днес съм на работа и се надявам това да ми помогне малко на психиката.

# 37
  • Мнения: X
рев-душ-питие(или хапче-но не пробвай самоволно,аз поне съм с ривотрил и ми помага,засега) Mr. Green
на мен ни банани ,ни шоколади ми действат антидепресарско,въпреки,че ги ям в промишлени количества Thinking

Аа, и фризьор,в резултат на което от вчера съм без половината си коса,от изтъняване и опити за смяна на прическата.Сега поне се вайкам за косата си
поне знаеш за какво рИвеш нали  Laughing хехехе

# 38
  • Мнения: 451
Кас,абсолютно, рева ми вече поне е осъзнат  Mr. Green и не рева за тоя дето духа,мдаа,смислен рев,демек Mr. Green

# 39
  • Мнения: 161
Хммм банан натопен в течен шоколад не звучи зле като антидепресант  newsm78

При мен в най-тежките ми моменти на депресия ме избива на голямо нощно плюскане  Animal Pig и по тоя повод винаги пожелавам на един приятел да е жив и здрав, че ми припомни максимата "Здрав дух в здраво тяло" юркаше ме да скачам на въженце и всякакви други такива физически и гимнастически активности (които по принцип силно недолюбвам) и при мен имаше много добър ефект - хем се вталих, хем се чувствах изключително добре.
Май ще взема да си изтупам от прахта въженцето за скачане за ужас на съседите отдолу hahaha

# 40
  • Мнения: 1 681
чета и се мъча да си спомня като как си неутрализирам депресиите и не мога.
и пак чета.
това ш рече ли, че не съм в депресия? или че не си помня собствените илачи? щот` любопитното е, че ми се струва, да имах някакви. малеее, деменция...това е, май, по-лошо от депресия.
няма да е джак, моят известен приятел, щот` той се ползва универсално, а и не обичам да се давя.
в един минал живот, проблясък имам, почвах да ходя напосоки. до откат. докато съвсем не мога. и после от умора, нямах време да се концентрирам в депресията си.
сега - май нямам време дори да се депресирам, което ми изглежда не лош вариант.

*а като стана въпрос за хапчета - бе няма обяснявам сега що, че да не ме ожалите, ма доктора втора опаковка ми изписва от някакъв легален наркотик и чета аз наред, нали обичам да знам с к`во се тровя, и там сред страничните дефекти написали `възможно да предизвика депресивни състояния и проблеми в концентрацията при шофиране`. аааааа, викам, т`ва няма се пие, освен ако не иде съвсем на умирачка работата, щото точка едно - забравила съм как си лекувам депресиите, точка две - е те точно сега ми се налага да шофирам ежедневно. и реших - депресията се отлага Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт