Съвременен дизайн за "обикновения" човек - 2

  • 46 293
  • 410
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 305
Не искам да пускам нова те ма затова ще помоля тук за помощ... Интересува ме къде точно си слагате бельото в гардероба? Имам предвид в някои по-специални шкафове ли или в специален шкаф. Аз сега живея отделно,но на пролет ще живея с любимия вече и това силно ме интересува. Моите са в гардероба,но ми се иска долното бельо да е разделено от сутиените. Разбрахте ли ме, не знам?

Е ти имаш наистина сериозен проблем!  Joy

# 376
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не искам да пускам нова те ма затова ще помоля тук за помощ... Интересува ме къде точно си слагате бельото в гардероба? Имам предвид в някои по-специални шкафове ли или в специален шкаф. Аз сега живея отделно,но на пролет ще живея с любимия вече и това силно ме интересува. Моите са в гардероба,но ми се иска долното бельо да е разделено от сутиените. Разбрахте ли ме, не знам?

Аз също ги държа в гардероба - в едно чекмедже, но поставени в онези торбички за подаръци...

# 377
  • Мнения: 3 782
Кое е толкова смешно Dame  Rolling Eyes? Искам нещата ми да са подредени, винаги... Старая се да бъде така,но уви винаги когато си търся сутиен, след това и боксери и става ужас  ooooh! Затова исках практичен съвет.
klaris, благодаря ти. PeaceВ интерес на истината до скоро държах бельото си в подобие на торбички....

# 378
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аничка,
не се сърди, но темата ти е по-скоро за другата част на Дом и Семейство.
Повече намирисва на притеснение от бъдещата ситуация, отколкото къде точно ще си държиш бельото.
И въобще въпросът ти не е за тази тема.
Но щом питаш, ще споделя дълъг опит:
1. Всеки задължително трябва да има отделно чекмедже. Може да му направиш специални преградки и в тях да си разпределяш нещата. По-удобно ще е отколкото в найлонови торбички.
2. По-скъп, но определено заслужаващ си вариант - вградени чекмедженца в гардероба. Ако приятелят ти е майстор може сам да ги направи. Ак не е, не го измъчвай и си купи от специалните контейнерчета за гардероб, които се продават на много места /за София - най-лесно ще ги откриеш в Комо/. Скъпи са, но си заслужават инвестицията.
3. Ако имате място, можеш да си купиш скрин с чекмеджета - малък, среден, голям, чамов или от ПДЧ. Изборът е голям.

А найлоновите торбички остави за бабите на село.

# 379
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Исках всъщност да споделя за душ кабините - тези които съм виждала и в които съм влизала ми докарват клаустрофобия и подтиснатост. Също не бих си сложила душ кабина.

# 380
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Клаустрофобно или не, добре е, че все пак имаме избор някакъв - във всички западни жилища (хотели също), които съм била банята има само един канал - този на ваната или душ-кабината.
Ваните са със завеска - ако иска човек да си вземе душ, дърпа я плътно, слага я от вътрешната страна и много внимава да не намокри отвън. Няма да ви разправям какво мазало направих първия път, когато бях на гости в жилище с подобна баня и не ми беше известна тая 'технология' Crazy Blush

# 381
  • Мнения: 3 216
Всеки си има отделни чекмеджета. Вьобще  не мога да си представя да ни стоят на едно място.

# 382
  • Мнения: 1 040
Аз пък не си представям да имаме общ гардероб Mr. Green

# 383
  • Мнения: 7 091
Изчетох ги 2-те теми от край до край, супер идеи са събрани тук!
И за да не се възползвам само аз от събраните от вас идеи, ето един сайт и от мен:
https://www.guild.com/art/furniture.html

Нещата там са много скъпи, но да ви кажа честно мисля, че голяма част могат да се направят и с подръчни средства и сръчни ръце.  Peace

# 384
  • Мнения: 1 427
Мъжът ми е 190см/100кг и просто няма начин да го напъхам в душ кабина Joy Щем не щем ще сме само със завеса и первазче. А иначе много ми харесват,особено онези хидромасажните. Grinning А къде си монтирате закачалките за халатите -в стария апартамент са на вратата,но ми се вижда грозно...

# 385
  • Мнения: 3 640
Tandoori, радвам се, че темата ти харесва.  Hug Прекрасни неща има в сайта, който си дала. Благодаря!   bouquet

За боядисаните бани, моето мнение също е, че за такава баня трябва пространство и прозорец. Иначе много ги харесвам.  yes Душ-кабините и на мен са ми клаустрофобични и тесни (а съм 55 кг), представям си един 90 - 100 килограмов мъж как се чувства вътре. Ние сме решили да преградим душа с параван върху прагче, без поддушово корито. Този вариант е доста удачен, защото можете да си направите размера, какъвто ще ви е удобен, а и няма да имате проблеми с поддушовите корита, които много често завъждат всякакви мухали, гъби и др. флора и фауна под себе си.  Sick

# 386
  • Мнения: 2 270
Клаустрофобно или не, добре е, че все пак имаме избор някакъв - във всички западни жилища (хотели също), които съм била банята има само един канал - този на ваната или душ-кабината.
Ваните са със завеска - ако иска човек да си вземе душ, дърпа я плътно, слага я от вътрешната страна и много внимава да не намокри отвън. Няма да ви разправям какво мазало направих първия път, когато бях на гости в жилище с подобна баня и не ми беше известна тая 'технология' Crazy Blush
И аз имах завеска на ваната,но ела кажи на децата ми да я дърпат/особено като влязат по 2 във ваната,чак в коридора имаме вода Joy

# 387
  • Мнения: 2 270
Tandoori -страхотен сайт-Благодаря ти
Уникални неща има.Много шантави и точно по мой вкус
Определено вече знам ,каква ще е закачалката за вилата-само,че ще я направя от глебло

# 388
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Имам богата колекция от бани, както и от рустика.  Grinning Само да ми остане малко време и ще ги кача.  Peace

 smile3501   smile3508

# 389
  • Мнения: 3 782

2. По-скъп, но определено заслужаващ си вариант - вградени чекмедженца в гардероба. Ако приятелят ти е майстор може сам да ги направи. Ак не е, не го измъчвай и си купи от специалните контейнерчета за гардероб, които се продават на много места /за София - най-лесно ще ги откриеш в Комо/. Скъпи са, но си заслужават инвестицията.
3. Ако имате място, можеш да си купиш скрин с чекмеджета - малък, среден, голям, чамов или от ПДЧ. Изборът е голям.
Ето за това идеше реч, но явно не можах да го обясня. Не мисля, че съм сбъркала темата  Rolling Eyes И не използвам найлонови торбички. Peace
Ако може да ми покажеш тези специални контейнерчета. Работи в фирма за мебели, но детски така че ще може да направи нещо, просто ми трябва идея....

Общи условия

Активация на акаунт