Съвременен дизайн за "обикновения" човек - 2

  • 46 292
  • 410
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 956
Латекс против мухъл. Т'ва чудо е гОла вОда! Имаме един остъклен балкон, който по това време на годината винаги мухлясва... И всеки път мием мухъла, после пръскаме със Саво, а накрая боядисваме с противомухловия латекс... Еми пак пониква мухъл! Ще пробваме с вар следващия път и ще видим...

# 391
  • Мнения: 2 891
за Термошилда ли говориш?

# 392
  • Мнения: 1 630


За боядисаните бани, моето мнение също е, че за такава баня трябва пространство и прозорец. Иначе много ги харесвам.  yes

И аз много държах на боядисана баня - много мразя плочки
Купих специална боя за бани и мокри помещения, но след по-малко от година там където бие душа, боята стана на мехури.
Сложих плочки само около ваната. Останалата част от банята е с боя.
Има прозорец. Пода е дюшеме.

# 393
  • Варна
  • Мнения: 692
Малко оффф, но ще ме извините  Embarassed  Спешно ми трябва програма за визуализация на стая, да разчертач помещението, че не е с правилна форма, да наредя мебелите в мащаб (може и с цветове).  Програмка като за начинаещи. Знам, че много пъти е ставало дума за такива програмки и са пускани линкове, рових се досега, но не мога да намеря.
Можете ли да ми помогнете  Praynig Praynig Praynig  Моляяяя  Hug

# 394
  • Мнения: 397
http://www.roomarranger.com/ - заповядай! Много лесно се работи с тази програмка!

# 395
  • Мнения: 359
http://www.roomarranger.com/ - заповядай! Много лесно се работи с тази програмка!

Мерси за програмката, а за цветовете ти за баня, защо не прибавиш и някакъв ярък цвят за акцент, като например малиново червено или подобен, който да се връзва със сивото и бледо лилавото!
Чакаме резултата нагледно!

# 396
  • Мнения: 397
Е да, естествено че ще покажа резултата, но още съм на фаза обмисляне. За това помолих ако някой може да покаже снимки на бани (не искам плочки по стените) и да измисля окончателно цветовете.

# 397
  • Мнения: 359
И аз съм на етап предпроектни проучвания и аз съм се спряла на лилава баня, че и лилава спалня!

# 398
  • Мнения: 397
И аз съм на етап предпроектни проучвания и аз съм се спряла на лилава баня, че и лилава спалня!

Е, супер, ще обменяме идеи! Peace

# 399
  • Варна
  • Мнения: 692
Irresistible, благодаря ти много  Hug  Досега се занимавах с чертането. А 1 въпрос - как да вкарам и 3D-то?
Иначе за цвят на баня - моята е оранжева и много я харесвам, много настроение ми създава. Напоследък ми харесва и светло зеления цвят,  но този, който е почти електриков, не знам дали се сещаш...

# 400
  • Мнения: 764


За боядисаните бани, моето мнение също е, че за такава баня трябва пространство и прозорец. Иначе много ги харесвам.  yes

И аз много държах на боядисана баня - много мразя плочки
Купих специална боя за бани и мокри помещения, но след по-малко от година там където бие душа, боята стана на мехури.
Сложих плочки само около ваната. Останалата част от банята е с боя.
Има прозорец. Пода е дюшеме.


Супер!А има ли проблеми с боята на стените,където не пръска?Предполагам такава водоустойчива боя продават навсякъде?

# 401
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Irresistible, благодаря ти много  Hug  Досега се занимавах с чертането. А 1 въпрос - как да вкарам и 3D-то?
Иначе за цвят на баня - моята е оранжева и много я харесвам, много настроение ми създава. Напоследък ми харесва и светло зеления цвят,  но този, който е почти електриков, не знам дали се сещаш...

И аз се запалих по тая програма, но как да запиша сътвореното?

# 402
  • Мнения: 397
Irresistible, благодаря ти много  Hug  Досега се занимавах с чертането. А 1 въпрос - как да вкарам и 3D-то?
Иначе за цвят на баня - моята е оранжева и много я харесвам, много настроение ми създава. Напоследък ми харесва и светло зеления цвят,  но този, който е почти електриков, не знам дали се сещаш...

И аз се запалих по тая програма, но как да запиша сътвореното?
От падащото меню "проект" (стои най-отгоре в ляво) има "съхрани" или "съхрани като.."

# 403
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Irresistible, благодаря ти много  Hug  Досега се занимавах с чертането. А 1 въпрос - как да вкарам и 3D-то?
Иначе за цвят на баня - моята е оранжева и много я харесвам, много настроение ми създава. Напоследък ми харесва и светло зеления цвят,  но този, който е почти електриков, не знам дали се сещаш...

И аз се запалих по тая програма, но как да запиша сътвореното?
От падащото меню "проект" (стои най-отгоре в ляво) има "съхрани" или "съхрани като.."

Да де, ама ми го записва в някакв страен формат, който после не мога да отворя newsm78

# 404
  • Мнения: 397
Irresistible, благодаря ти много  Hug  Досега се занимавах с чертането. А 1 въпрос - как да вкарам и 3D-то?
Иначе за цвят на баня - моята е оранжева и много я харесвам, много настроение ми създава. Напоследък ми харесва и светло зеления цвят,  но този, който е почти електриков, не знам дали се сещаш...
От "вид" - "рзглеждане в 3D", след като го натиснеш браузърът , който ползваш автоматично си издърпва необходимото да го визуализира. После се появява един екран, на който долу има стрелкичка, наподобяваща Play - натискаш я и става!
Ужасно го обясних  Embarassed, дано си ме разбрала.

Общи условия

Активация на акаунт