Островът на изкушението - 4 част

  • 27 794
  • 563
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
по повод на снимките в списанията: като че ли се чувстват длъжни тия девойки след ТВ-то да се изтипосат по гащи. Вкарват ги в едни клиширан мизансцен и до една приличат на проситутки. Веднага ми олекват, язък. Точно на Милена не й отива ...

# 16
  • Мнения: 347
охооо тука пак взе да става интересно

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
точно пък руса не става ... можело да се постараят малко повече

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840
По принцип съм много търпелив и толерантен човек, но човек направи ли ме свой враг обикновенно съжалява.

Aз неслучайно те номинирах теб за Драма куин Crazy
Направо ми пълниш сърцето със способността си да превръщаш виртуалното в реално пространство.

В нета си толкоз мелодраматичен, колкото и на екрана.
Кики е обладана от свещена простота, ти все хленчиш и те избива на лозунги, направо ви е време да се вречете във вечна заедност, щото алтернатива май нямате.Затова и сте си пак двамцата.

Айде, за много години!
Не спечели титлата , впрочем, мацка стана Кралица на мелодрамата, но да знаеш, че това е само защото не си особено популярен във форума.
Иначе ти си безспорният фаворит.

# 19
  • Мнения: 3 500
Записвам се и тук.

# 20
  • Мнения: 207
Много съм учудена от снимките на Милена  newsm78 Едно на ръка,че наистина откъм интериор и оформление са се поизложили,но и не съм очаквала,че точно тя ще приеме да се снима,какво толкова като се изтипосаш по без гащи  newsm78  newsm78  newsm78  newsm78  newsm78

# 21
  • Мнения: 67
Още колко епизода остават от риалитито? Май вече му се вижда края  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 435
Още колко епизода остават от риалитито? Май вече му се вижда края  Simple Smile

Драгич,за много години. Hug И с тебе се забравихме. Crazy

# 23
  • Мнения: 307
Еми ......... няма какво да кажа,освен ,че пак съм потресена от Филип и Андрей.
Особено  "каскета" изобщо не схвана думите на Дон Вито и продължи да се самовъзхищава
на възгледите си.  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 435
Андрей честито  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=207077&photo=76.Много целувки на Кикчо.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840

Оф, най-накрая!!!
Боже, сега, когато им предстои да станат семейство и евентуално да се сдобият с челяд, можем да станем свидетели на виртуално зачеване, раждане, отглеждане и възпитание на малките каскетчета.
Мисля, че любовта на тати към нета може да се окаже полезна за всяка бъдеща майка.Че и за някои настоящи.
Аре, честито!
НЯма да казвам, че чакаме снимки, щото е ясно, че ще има.

# 26
  • Мнения: 589
Това с политическите срещи е шега, нали?

# 27
  • Мнения: 1 802
Идвам да кажа тихичко запис  Simple Smile
Предаването нещо много изтъпя напоследък, със удоволствие чакам да свърши. Ама края няма да го изпусна.  Wink

# 28
  • Мнения: 589
Каскета, кажи моля те, това за политическите ти амбиции шегичка ли е?

# 29
  • Мнения: 227
За сега се извинявам на Славка за написаното.
Може и да са ме подвели.
Някой във този иначе сладурски форум е помияр.


Кажи какво толкова е казано в това интервю и защо си сигурен че е някой от форума.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт