Идва ми да им я завра във....

  • 3 868
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
Отсреща чух....''Значи,може някой извън кухнята да сложи нещо в храната....'' Shocked

Аз за свое успокоение,ще занеса супата в ХЕИ.Нека от там,да ми кажат,че е вкиснала.Но не и нещо друго.....
Ей така,за мое успокоение!

Боже!  ooooh! Само това оставаше! Djane, коя си ти!? Аз съм човек който подлага всичко на съмнение (поради собствен опит) и трудно вярвам в съвпадения и случайности! Но това е чудовищно предположение! Не е криминалното ми мислене, но в най-масовия форум за майки в България (не преувеличавам!) никоя друга да не взима храна от там , да не е взела супа днес, да няма оплаквания от супата, детето да е изяло днешната супа без проблем!... Shocked Отдавам го на съботата, но ще имам неспокоен сън нощес...  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 1 371

Точно това щях да питам.....само нашата супа ли е гнусна днес!
Няма ли други майчета които да вземат храна от там....
Каква беше супата днес.... Rolling Eyes

Неискам да си мисля нещо друго..... ThinkingСрах ме е дори да го кажа! Sick

Не си го мисли!  Naughty Та това е просто невъзможно! Не, не! Невъзможно е!
Да не си го мисля ли.....И аз не ща да си го помислям!
Но.....от РИОКОЗ жената ме пипита нещо!Дали аз ходя да си вземам храната или ми я носят.Казах,че я носят!
Попита ме в какво я носят.Казах,че в стъклени бурканчета с винтови капачки.
Отсреща чух....''Значи,може някой извън кухнята да сложи нещо в храната....'' Shocked

Аз за свое успокоение,ще занеса супата в ХЕИ.Нека от там,да ми кажат,че е вкиснала.Но не и нещо друго.....
Ей така,за мое успокоение!


Е, ако това е успокоение - погледнах менюто за днес. Би трябвало да е крем супа:
Събота:
1. Крем супа
2. Смл.месо с дом.сос
3. Кус-кус

Може така да я правят, знам ли?? По принцип крем супите са по-гъсти. newsm78

# 47
  • Мнения: 17 546
Може така да я правят, знам ли?? По принцип крем супите са по-гъсти. newsm78
И лигави!? И гадни на вкус и мирис!? Ами! Thinking

# 48
  • Мнения: 750
Не,мила!
Менюто за събота е-
супа свинско месо
лазаня с доматен сос
крем карамел
Това и получихме днес!
От лазанята,също отказала да яде.....(майка ми я гледа сега когато сум болна,аз пребивавам в другата стая).Майка и дала от пилешкото с ориз което е сготвила днес.Следобед не си и пипна крем карамела,защото каката яде сандвички с кашкавал и малката като се размляскааа...дадохме и сандвич.Опапа си го като две и две,четири!
После дойде ред на супата от свинско месо.Разказах за нея вече.И никък не беше гъста.Дори беше рядка и натроших един сухар вътре!
Ти сигурна ли си,че от Хер Бебе вземаш храна? newsm78

# 49
  • Мнения: 750
Инчетото,ако гледаш менюто в сайта...грешиш.
Нищо общо! Naughty
Там не пише,че на 1 и 2 дек.кухнята не работи.
Менюто няма нищо общо с това което носят!
Мога да ти снимам менюто за седмицата което ми оставят всеки понеделник!

# 50
  • Мнения: 212
За първи път се радвам на намесата на Таtti! Mr. Green
Разчисти подобаващо! Joy
Тъкмо щях да ти благодаря за предоставената ми възможност да ти чистя тоалетната. За мен ще бъде чест и удоволствие

Не ми се искаше да го напиша, но ми се струва, че е точно така, на лична основа или знам ли...
Не случайно попитах, дали няма и други отзиви от днешната храна.
Според мен всичко е ясно вече. Логиката е следната:
След като никоя от другите майки които ползват тази кухня не е забелязала промени в храната това значи че проблема е само в храната на Джане. Следователно някой съвсем умишлено разваля храната която се дава за детето на Джане, но не и за другите деца. С една дума това е чист саботаж и случая не е за ХЕИ и РИОКОЗ а си е направо криминален и за полицията.
Аз ако бях на мястото на Джане веднага щях да извикам полицаите за да се разследва този изключително скандален случай.

# 51
  • Мнения: 1 371
О, не. Аз взимам от Ози (препоръчвам ти ги, но са по-скъпи).
Просто погледнах менюто на вашата кухня за днес в сайта им и това копнах, ама явно съм се объркала, това е менюто за другата събота.  Embarassed

# 52
  • Мнения: 1 371
....това е чист саботаж и случая не е за ХЕИ и РИОКОЗ а си е направо криминален и за полицията.
Аз ако бях на мястото на Джане веднага щях да извикам полицаите за да се разследва този изключително скандален случай.

Е, това вече е прекалено. То пък човек да не се оплаче тук. Не стига, че Джане се притеснява, ами и такива идеи за "лична основа" още повече утежняват обстановката.

# 53
  • Мнения: 17 546
Според мен всичко е ясно вече. Логиката е следната:
След като никоя от другите майки които ползват тази кухня..........С една дума това е чист саботаж и случая не е за ХЕИ и РИОКОЗ а си е направо криминален и за полицията.
Аз ако бях на мястото на Джане веднага щях да извикам полицаите за да се разследва този изключително скандален случай.
Защо ти изглежда абсолютно невъзможно? А за смешно няма да питам!

# 54
  • София
  • Мнения: 4 423
....това е чист саботаж и случая не е за ХЕИ и РИОКОЗ а си е направо криминален и за полицията.
Аз ако бях на мястото на Джане веднага щях да извикам полицаите за да се разследва този изключително скандален случай.

Е, това вече е прекалено. То пък човек да не се оплаче тук. Не стига, че Джане се притеснява, ами и такива идеи за "лична основа" още повече утежняват обстановката.
Е, какво да направим, да си мълчим и да не продумваме така ли?
Няма друго обяснение, колкото и да е неприятно това предположение , за момента е най - приемливо.
Никой друг не споделя за проблем в днешната храна от Хер бебе.

# 55
  • Мнения: 750
Борисе,две неща са безгранични!
Вселената и човешката глупост!
За първото не съм много сигурна!

# 56
  • Мнения: 750
....това е чист саботаж и случая не е за ХЕИ и РИОКОЗ а си е направо криминален и за полицията.
Аз ако бях на мястото на Джане веднага щях да извикам полицаите за да се разследва този изключително скандален случай.

Е, това вече е прекалено. То пък човек да не се оплаче тук. Не стига, че Джане се притеснява, ами и такива идеи за "лична основа" още повече утежняват обстановката.
Е, какво да направим, да си мълчим и да не продумваме така ли?
Няма друго обяснение, колкото и да е неприятно това предположение , за момента е най - приемливо.
Никой друг не споделя за проблем в днешната храна от Хер бебе.
Продумвайте Буболина,продумвайте....но не по този грозен начин по който продумва Борис!
Мъж,който има съпруга и дете да бълва подобен речник!
Грозно е!Невъзпитано дори!За такт пък няма и да споменавам!
Така,типично по български.....видиш ли рана,сипвай сол в нея!Нали не е на твой гръб!

# 57
  • София
  • Мнения: 4 423
Може и да бъркам, но препрочитам поста на Борис и освен, че повтаря думите ми, така и не виждам подигравка, може и да изпускам нещо, не споря.
Това, което съм написала го мисля сериозно и не ми минава даже мисъл за подигравка и радост от неприятностите на другите.
Много ще е неприятно и престъпно наистина, ако това, което се е случило днес е субективно, насочено към теб.

# 58
  • Мнения: 750
Борис се появи и темата пак засмърдя....ама този път яко!
Аз се оттеглям от хоризонта!
Смятам да задържа резултатите от цялата тази история лично за мен си!
Заключвам темата!
Заключ!



 P.S.Буболина,научи се да четеш между редовете!

# 59
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, не всички го можем това упражнение - за това сме различни.
Все пак пиши някъде по темите за изхода от тази неприятна ситуация.
Не страдай от манията, че всички те мразят и искат да ти е зле. Peaceз

Общи условия

Активация на акаунт