Какво е усещането по време на секциото?

  • 28 091
  • 212
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 374
Нищо  не съм усетила през цялото време.В реанимацията ни обезболяваха разбира се,още на 5-6 час бях готова да стана,но не ми позволиха,е когато вече се размрънках ме вдигнаха на 8-я час и за малко не припаднах след като направих няма и 10 крачки,обръщах се и настрани.Болка се усеща,но не е за умиране поне аз така се чувствах,много бързо се възтанових след секциото.

# 211
  • Мнения: 405
Стига бе, още ли има случаи на завързани ръце и крака  Shocked

Егати ужаса, много гадно звучи.

Не виждам смисъл да се връзват краката, при положение, че няма никаква възможност да си ги помръднеш сама  Joy

Относно ръцете - с едната ръка си държах някаква маска, с кислород май, анестезиолога ме караше да си я държа сама, за да ме разсейва явно. Падна ми се анестезиолог супер пич, който ми говореше супер смешни работи и въобще не съм се сетила да изпадна в паника, както си мислех че ще стане. Другата ръка ми беше държана непрекъснато от сестра, която ми мереше кръвното нон стоп.

Така че, по въпроса с паниката - струва ми се адски не хуманно да те вържат , за да не изпаднеш в паника и да си навредиш.
По-скоро с връзването ще се постигне точно този ефект  ooooh!

# 212
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
не се връзват краката. за тях се връзва заземяването на електроножа (т.е. за единия крак) и момичетата си мислят че ги връзват  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт