Вадите ли снимки от цифровите апарати или ги държите само на магнитни носители

  • 3 065
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • На село
  • Мнения: 873
И за нашето семейство е по-романтично да разлистваме албуми със снимки, вместо да гледаме слайд-шоу, но през последните две години сме давали да ни извадят снимки във фото 1 път  Embarassed. Затова пък сме си взели хубав принтер, който печата и снимки, и винаги сме презапасени с мастила и всякакви размери фотохартия. Излиза по-скъпичко, но пък имаме снимките в реално време  Wink. Голям кеф за бабите и дядковците на децата ни е да им извадим снимки от рождените дни веднага след духването на свещичките!

# 16
  • Мнения: 2 907
Хаха, Маринова, имам подобна случка. Бяхме на гости на бабата на мъжа ми, която е на 93 години. Снимахме детето с нея, после решихме да и извадим снимките веднага. Тя гледа и се чуди как така снимката отпреди 5 минути излиза на хартия пред очите и. За хората от старите поколения техниката е абстрактно и немислимо понятие  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 916
Много често вадим снимки на хартия, само че трудно намирам фотоалбуми за по-големите размери.

# 18
  • Мнения: 4 965
Вадя много рядко - само ако усетя, че нямам нито една актуална снимка на хартия, която да показвам.
Вадехме всички снимки, когато децата бяха бебета. Имам над 1000 снимки само до 1-та им годинка.
Вече слагам снимките, вместо в албуми, на дискове и надписвам кой диск със снимки по какъв повод е. А и снимаме много децата - поне 10-тина снимки правим на ден, та е немислимо всички да ги вадим на хартия, че ще фалираме.  Mr. Green
Сега няма смисъл да вадя дори и за бабите - и двете са "компютъризирани", а едната дори е в чужбина, та им пращаме само в електронен вариант.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А и снимаме много децата - поне 10-тина снимки правим на ден, та е немислимо всички да ги вадим на хартия, че ще фалираме.  Mr. Green
Peace

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Рядко вадиме и то все заради някоя баба/дядо.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Вадя. Само че доста изоставам с материала. А и няма къде вече да събирам албумите. Едви стигнах до миналата нова година в хронологията  Party

 
Обожавам да разглеждам албуми със снимки,усещането е далеч по-различно Wink.Затова и продължавам да ги вадя.

Това е причината и аз да го правя.

# 22
  • Мнения: 22 431
Вадя само тези, които много ми харесват. )) Всичко останало стои на дискове. )))

# 23
  • Мнения: 5 026
Вадя 2 пъти в годината , по около 200бр.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 959
Ще вадя скоро, накъде към 500 снимки  ooooh!  Трябва по-често да ги вадя, иначе се събират и ми става лошо  Crazy

# 25
  • Мнения: 2 774
Вадим веднъж годишно,когато имам време ги сортирам и мятам на двд или сд,зависи колко са.Последно преди 6 мес . ходихме до фотото изръсихме се доста - но се сдобихме с 420 прекрасни снимки.Емоцията докато ги разглеждаш на хартия е друга.Сега остава да намеря време да ги наредя в албуми....скоро няма да стане  Whistling

# 26
  • Мнения: 582
Вадя, но с малката за бабите и дядовците. Поръчвам го по интернет и е много лесно, евтино и удобно  Peace

За нас съм извадила само няколкото семейни снимки с малката и съм ги наредила в албума от сватбата (да се види какво е продължението и резултата след нея  Mr. Green )

# 27
  • Мнения: 292
само най-най- хубваите Simple Smile
Слагам ги в рамки или албумчета
и аз така Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 397
От доста време не съм вадила, всичко е на дискове, но не може да се сравни с нищо удоволствието то разглеждането. Май ще трябава да се замъкна до фотото да извадя малко снимки.

# 29
  • Мнения: 2 910
Откакто имаме цифров апарат не сме вадили снимки, за съжаление, а така ми се иска да си ги подредя в албум.

Общи условия

Активация на акаунт