Скоро съм пак във вашите редици

  • 3 193
  • 54
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Бебето ми спря да се развива.Ще трябва да направя аборт.Надявам се след 3-4 месеца пак да започнеме опитите и бързо да стане чудото.Няма да обяснявам колко ми е гадно.Знам,че ме подкрепихте когато чаках 2-те чертички,знам че и сега така ще стане
Успех  Hug

# 1
  • Мнения: 576
Всичко, че ще бъде наред мила ,спокойно и позитивно. Важното е да сте живи и здрави ..другото времето и Господ ще решат.
Прегръщам те силно  Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 202
amanita -кураж да преодолееш по-бързо болката от загубата Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 587
Аманита, мила само ти си знаеш какво ти е в душичката, но ние ще бъдем до теб винаги когато имаш нужда от нас!!!  Hug  Hug  Hug

# 4
  • Видин
  • Мнения: 961
Зори, много съжалявам, мила! Sad
Бъди силна и нали знаеш старите хора какво казват- всяко зло за добро! Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 19:07 от Жаклин

# 5
# 6
  • Мнения: 1 284
Аманита,не знам какво да ти кажа.Страшно много съжалявам за това,което ти се случва.От думите ти си личи че си силно момиче,ще се справиш!Прегръщам те силно Hug

# 7
  • Мнения: 400
amanita, Hugи от мен...съжалявам за случилото се...Дано следващият път нямаш проблеми Praynig

# 8
  • Мнения: 7 201
Аманита, мила само ти си знаеш какво ти е в душичката, но ние ще бъдем до теб винаги когато имаш нужда от нас!!!  Hug  Hug  Hug
PeaceМного хубаво казано.С теб съм и те прегръщам,макар и виртуално! Hug
Дано преодолееш по-скоро болката и се оттърсиш от неприятните емоции!
Винаги си добре дошла сред искащите бебе!
  bouquet

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Аманита, прегръдки и от мен. От опит знам, че няма подходящи думи за успокоение... Да знаеш само, че оттук нататък ще ти става само по-добре, защото най-лошото си го минала.  Hug

# 10
  • Мнения: 1 335
amanita, съжалявам  Hug
Следващият път всичко ще е наред. Ще видиш!

# 11
  • Мнения: 129
Аманита,мила,силно те прегръщам и ти вдъхвам подкрепа,макар да знам,че нищо не е в състояние да облекчи болката ти.Знай,че сме с теб и вярваме,че съвсем скоро ще те споходи щастието и този път всички ще бъде наред. Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 100
Много прегръдки и кураж! Hug
Ще се справиш, и следващия път всичко ще бъде наред!
Горе главата Аманита,трудно е и трудно се отнема от болката,но ако можем с нещо да помогнем-насреща сме!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аманитка, ще ти кажа и тук, че много сьжалявам  Sad и те гушкам  Hug
Преживях го и аз и те разбирам напьлно, но не губи вяра   bouquet повярвай ми колкото и да е банално : Господ си знае работата. Много скоро ще се радваш на красива и пьлноценна бременност!!! Желая ти го от все сьрце  Hug

# 14
  • Мнения: 180
Аманита  Hug Hug Hug

Много кураж и силна вяра

# 15
# 16
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Аманитка, моля се скоро пак да си бременна и всичко да е наред! PraynigПрегръщам те силно Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 35 957
amanita, много  съжалявам   Hug

# 18
  • Мнения: 205
Аманита,  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 370
Зори страшно много съжелявам за томва което ти се е случило,но знаеш че ще сме с теб както в добро така и сега!И пак отново заедно ще видим твоите две чертички които този път ще си растат без проблемно! Hug Hug Hug  bouquet

# 20
# 21
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Съжалявам за това което ти се случва! Но както казва моята доки, така е трябвало да стане и природата си знае работата! Следващия път всичко ще бъде наред!

 Hug Hug Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
мила Аманитка - много жалко ......прегръщам те силно , имай кураж! baby_neutral

# 23
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Много съжелявам мила, пожелавам ти скоро да се радваш на здраво бебче  Hug

# 24
  • Мнения: 1 765
Манчо  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 340
Мила, гушвам те много силно  Hug

Ако искаш да си спокойна, направи някои тестове, искай да ти дадат възможна причина...  Hug Вярвам обаче, че скоро ще имаш хубав, дълъг повод за радост.  Hug

# 26
  • Мнения: 206
Всичко е изписано няма да се повтарям, с теб сме! Кураж и вяра ти желая, бъди силна и знай, че това което не ни убива ни прави по-силни! Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 1 540
Аманита,  Hug  Hug  Hug

# 28
  • Мнения: 39
Съжалявам за теб,мила.Бъди силна и гледай напред.Аз изживявам същото и никак не ми е лесно.Станала съм много заядлива и лоша.Не прави,като мен.

# 29
  • Мнения: 26
Оооооо миличка съжалявам  smile3518
Но не губи сила и кураж
След всяко зло идва хубаво нещо и ще видиш, че съвсем скоро ще се радваш на най-хубавото бебче. Целувам те и те прегръщам силно и те чакаме всички да се върнеш при нас и с нови сили да продължиш напред  Hug Hug Hug 

# 30
  • Мнения: 330
Мила,много съжелявам,че ти се случва това Cry
 Кураж  Hug

# 31
  • Мнения: 233
мила, не знам какво е, но сигурно е едно от наи-тежките неща за осъзнаване...
знаеш, че никоя от нас няма да ти обърне гръб! наистина природата си знае работата - сега не е станало, но следващия път...
най-хубаво ще е ако можеш да отидеш някъде на свежо - например в къща в планината, в Балкана. чист въздух, далеч от шума, навалицата, мърсотията.
дано човекът до теб да те подкрепя силно и да те обича въпреки трудностите! прегръдки Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 674
Аманиткаааааааааааааа Hug
Успех Praynig

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Hug

# 34
Аманита, не знам кое по лошо да не можеш да видиш  EFP и ли да ги видиш но за кратко.
И мисля си че второто е ужасно, съжалявам и ти желая скоро да видиш пак чертите и този път всичко да е повече от добре.
 Hug Hug Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 303
Зори, съжалявам много!
Кураж и бъди силна... Hug Hug Hug Heart Eyes
[/color]

# 36
  • Мнения: 3 926
Нека всичко неприятно остане само блед спомен Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
...а след време две черти и двойна радост в тумбачето Hug

# 37
  • Мнения: 226
Ох, Аманита, толкова много съжалявам  Cry Зная какво е. Сега не е време да бъдеш силна. Сега е времето да си поплачеш, а близките ти да са силни и да те подкрепят. После трябва да вдигнеш глава, да стиснеш зъби и да продължиш напред. Където е щастието.

# 38
  • Мнения: 93
Аманита,много добре те разбирам,понеже и аз преживях същото Sad Преди месец и 5 дни ми направиха кюртажа.От тогава до сега съм влизала 1-2 пъти във форума.Просто ми беше много тежко и нито ми се четеше,нито ми се пишеше.Сега вече съм по-спокойна,въпреки че още не съм сигурна дали всичко е наред,но и аз като теб съм настроена оптимистично и няма да чакам 6 месеца,а още след 3-тия нормалян цикъл ще започнем наново с опитите.Всичко ще бъде наред следващия път.Не спирай да си го повтаряш.Силни прегръдки и от мен Hug

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Amanita, mila, shte mi se da ti kaja neshto mnogo uspokoitelno, no ot opit znam, che sega vsichki dumi sa slabi... Prejiviah go predi 3 meseca i znam kolko ti e bolno Sad No sushto taka znam, che sled purvonachalnata bolka idva nadejdata, i ochakvaneto, i hubavite neshta. Ne univaj! Shte stane pak i tozi put vsichko shte e strahotno! Pregrushtam te silno! 

# 40
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Благодаря ви,момичета! Целувам ви
Аз тръгвам към болницата-бъдете с мен и ми стискайте палци.Когато се вдигна от леглото ще ви пиша.
Горещи целувки и скоро много от вас да се похвалят с положително тестче за бременност.
Малко ме е страх, ама какво да се прави - няма начин. Всичко ще е наред.
Хайде,целувки и ви обичам

# 41
  • Мнения: 2 171
Аманитка, с теб съм, мила Hug. Още веднъж ще ти кажа, че съжалявам ужасно за това, което ти се налага да преживееш Sad. Не е честно, никак не е честно всичко, което ти се случва Sad. Кураж и дано скоро имаш повод за радост, а това остане само лош спомен в живота ти Praynig. Прегръдка от мен и пожелания скоро да бъдеш отново най-щастливата! Hug

# 42
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Зори, нямам думи да опиша колко ми е мъчно... Cry
Гушкам те, целувам те и съм с теб!!! Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 206
С теб сме! Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 220
Благодаря ви,момичета! Целувам ви
Аз тръгвам към болницата-бъдете с мен и ми стискайте палци.Когато се вдигна от леглото ще ви пиша.
Горещи целувки и скоро много от вас да се похвалят с положително тестче за бременност.
Малко ме е страх, ама какво да се прави - няма начин. Всичко ще е наред.
Хайде,целувки и ви обичам
Ах как добре знам какво ти е  Cry… Този лош ден ще мине  spoko стискам ти палци да се възстановиш възможно най-бързо, за да може съвсем скоро да ни се похвалиш с нови две чертички  EFP preggo

# 45
  • Мнения: 14
много съжалявам Cryпреди 1 месец и на мен ми се наложи да преживея този кошмар и знам че както и да се опитват да те успокояват близките, огромната болката си е твоя Cryпожелавам ти бързо бъзстановяване newsm10

# 46
  • Мнения: 444
Мила Аманита, много съжалявам, прегръщам те силно  Hug и знам, че ще успееш да се оправиш и че следващия път ще е успешно!!!   bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 247
АМАНИТКА СИЛНО ТЕ ГУШКАМ Hug Hug Hug

# 48
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте пак. Вчера всичко мина ок. Тече ми малко кръв, но е нормално.След 3-4 месеца казаха че можем пак да започнем опитите.Не ме боля след това - само снощи и изпих един течен аналгин и ми мина.
Сега само трябва да кажем на всички,защото другата седмица ми е сватбата и не искам да започнат с пожеланията за бебето и на момента да им казвам,че го няма вече.По-добре ми е никой да не споменава нищо по тоя повод. и така...започвам да се възстановявам и да гледам напред

# 49
  • Мнения: 1 335
Привет, миличка  Hug
3-4 месеца ще минат бързо, от опит го казвам. Мисли сега колото можеш за щастливото събитие, което предстои. Желая ти повече усмивки и весело изкарване на твоя приказен ден! Не бързай и не мисли за миналото. Следващият път всичко ще е наред. Скоро ще сбъднеш мечтата да станеш мама, ще видиш. Гуш   bouquet

# 50
  • Мнения: 26
Amanita,мила дано да си вече добре.Знаеш ли ,вчера го преживях същото-в началото на 4 месец бях.Кървенето ми е оскъдно,не ме боли много.Гадно е...........но диагнозата която ми поставиха ме уплаши повече:частична мола,макар ,че все още не излязла хистологията..............Незнам какво друго да кажа.Очакват ме много изследвания от тук нататък.
Дано  Praynig Praynig Praynigвсичко да мине безпроблеми и да е наред.

Пожелавам на теб ,както и на себе си  и на всички които искат бебче скоро да се видим във други по -весели форуми!!!! Hug EFP  newsm44  ylinfant


# 51
  • Мнения: 7 201
Мисли сега колото можеш за щастливото събитие, което предстои. Желая ти повече усмивки и весело изкарване на твоя приказен ден! Не бързай и не мисли за миналото. Следващият път всичко ще е наред. Скоро ще сбъднеш мечтата да станеш мама, ще видиш.
Присъединявам се към написаното от arcana.
Може би и сигурно е трябвало да стане така и сега!Господ си знае работата.
Пожелавам ти много сили и вяра,и знай,че доброто предстои! babydust7

ПП:Изгледай това клипче-то е за теб! Hug
http://www.misli.hit.bg/today.html

# 52
  • София
  • Мнения: 1 248
Аманита  Hug, пак ще се получи и този път ще завърши успешно... Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 21
Аманита, аз също съжалявам за това, което ти се е случило. На мен преди почти 2 месеца ми си случи същото - и моето бебе спря да се развива. Болката наистина е много голяма, но предполагам, че си започнала да я преодоляваш, особено след щастливото събитие, което те е споходило на скоро - твоята приказна сватба. Много скоро ние, и другите момичета, които сме преживели това ще се зарадваме пак на EFP сигурна съм в това. Успех на всички  Hug

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Съжалявам за случката...но природата си знае работата.
Виждам, че всичко е минало добре. Пожелавам ти успех и добре дошла отново.

Общи условия

Активация на акаунт