Скоро съм пак във вашите редици

  • 3 192
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 330
Мила,много съжелявам,че ти се случва това Cry
 Кураж  Hug

# 31
  • Мнения: 233
мила, не знам какво е, но сигурно е едно от наи-тежките неща за осъзнаване...
знаеш, че никоя от нас няма да ти обърне гръб! наистина природата си знае работата - сега не е станало, но следващия път...
най-хубаво ще е ако можеш да отидеш някъде на свежо - например в къща в планината, в Балкана. чист въздух, далеч от шума, навалицата, мърсотията.
дано човекът до теб да те подкрепя силно и да те обича въпреки трудностите! прегръдки Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 674
Аманиткаааааааааааааа Hug
Успех Praynig

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Hug

# 34
Аманита, не знам кое по лошо да не можеш да видиш  EFP и ли да ги видиш но за кратко.
И мисля си че второто е ужасно, съжалявам и ти желая скоро да видиш пак чертите и този път всичко да е повече от добре.
 Hug Hug Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 303
Зори, съжалявам много!
Кураж и бъди силна... Hug Hug Hug Heart Eyes
[/color]

# 36
  • Мнения: 3 926
Нека всичко неприятно остане само блед спомен Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
...а след време две черти и двойна радост в тумбачето Hug

# 37
  • Мнения: 226
Ох, Аманита, толкова много съжалявам  Cry Зная какво е. Сега не е време да бъдеш силна. Сега е времето да си поплачеш, а близките ти да са силни и да те подкрепят. После трябва да вдигнеш глава, да стиснеш зъби и да продължиш напред. Където е щастието.

# 38
  • Мнения: 93
Аманита,много добре те разбирам,понеже и аз преживях същото Sad Преди месец и 5 дни ми направиха кюртажа.От тогава до сега съм влизала 1-2 пъти във форума.Просто ми беше много тежко и нито ми се четеше,нито ми се пишеше.Сега вече съм по-спокойна,въпреки че още не съм сигурна дали всичко е наред,но и аз като теб съм настроена оптимистично и няма да чакам 6 месеца,а още след 3-тия нормалян цикъл ще започнем наново с опитите.Всичко ще бъде наред следващия път.Не спирай да си го повтаряш.Силни прегръдки и от мен Hug

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Amanita, mila, shte mi se da ti kaja neshto mnogo uspokoitelno, no ot opit znam, che sega vsichki dumi sa slabi... Prejiviah go predi 3 meseca i znam kolko ti e bolno Sad No sushto taka znam, che sled purvonachalnata bolka idva nadejdata, i ochakvaneto, i hubavite neshta. Ne univaj! Shte stane pak i tozi put vsichko shte e strahotno! Pregrushtam te silno! 

# 40
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Благодаря ви,момичета! Целувам ви
Аз тръгвам към болницата-бъдете с мен и ми стискайте палци.Когато се вдигна от леглото ще ви пиша.
Горещи целувки и скоро много от вас да се похвалят с положително тестче за бременност.
Малко ме е страх, ама какво да се прави - няма начин. Всичко ще е наред.
Хайде,целувки и ви обичам

# 41
  • Мнения: 2 171
Аманитка, с теб съм, мила Hug. Още веднъж ще ти кажа, че съжалявам ужасно за това, което ти се налага да преживееш Sad. Не е честно, никак не е честно всичко, което ти се случва Sad. Кураж и дано скоро имаш повод за радост, а това остане само лош спомен в живота ти Praynig. Прегръдка от мен и пожелания скоро да бъдеш отново най-щастливата! Hug

# 42
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Зори, нямам думи да опиша колко ми е мъчно... Cry
Гушкам те, целувам те и съм с теб!!! Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 206
С теб сме! Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 220
Благодаря ви,момичета! Целувам ви
Аз тръгвам към болницата-бъдете с мен и ми стискайте палци.Когато се вдигна от леглото ще ви пиша.
Горещи целувки и скоро много от вас да се похвалят с положително тестче за бременност.
Малко ме е страх, ама какво да се прави - няма начин. Всичко ще е наред.
Хайде,целувки и ви обичам
Ах как добре знам какво ти е  Cry… Този лош ден ще мине  spoko стискам ти палци да се възстановиш възможно най-бързо, за да може съвсем скоро да ни се похвалиш с нови две чертички  EFP preggo

Общи условия

Активация на акаунт