Скоро съм пак във вашите редици

  • 3 195
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
много съжалявам Cryпреди 1 месец и на мен ми се наложи да преживея този кошмар и знам че както и да се опитват да те успокояват близките, огромната болката си е твоя Cryпожелавам ти бързо бъзстановяване newsm10

# 46
  • Мнения: 444
Мила Аманита, много съжалявам, прегръщам те силно  Hug и знам, че ще успееш да се оправиш и че следващия път ще е успешно!!!   bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 247
АМАНИТКА СИЛНО ТЕ ГУШКАМ Hug Hug Hug

# 48
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте пак. Вчера всичко мина ок. Тече ми малко кръв, но е нормално.След 3-4 месеца казаха че можем пак да започнем опитите.Не ме боля след това - само снощи и изпих един течен аналгин и ми мина.
Сега само трябва да кажем на всички,защото другата седмица ми е сватбата и не искам да започнат с пожеланията за бебето и на момента да им казвам,че го няма вече.По-добре ми е никой да не споменава нищо по тоя повод. и така...започвам да се възстановявам и да гледам напред

# 49
  • Мнения: 1 335
Привет, миличка  Hug
3-4 месеца ще минат бързо, от опит го казвам. Мисли сега колото можеш за щастливото събитие, което предстои. Желая ти повече усмивки и весело изкарване на твоя приказен ден! Не бързай и не мисли за миналото. Следващият път всичко ще е наред. Скоро ще сбъднеш мечтата да станеш мама, ще видиш. Гуш   bouquet

# 50
  • Мнения: 26
Amanita,мила дано да си вече добре.Знаеш ли ,вчера го преживях същото-в началото на 4 месец бях.Кървенето ми е оскъдно,не ме боли много.Гадно е...........но диагнозата която ми поставиха ме уплаши повече:частична мола,макар ,че все още не излязла хистологията..............Незнам какво друго да кажа.Очакват ме много изследвания от тук нататък.
Дано  Praynig Praynig Praynigвсичко да мине безпроблеми и да е наред.

Пожелавам на теб ,както и на себе си  и на всички които искат бебче скоро да се видим във други по -весели форуми!!!! Hug EFP  newsm44  ylinfant


# 51
  • Мнения: 7 201
Мисли сега колото можеш за щастливото събитие, което предстои. Желая ти повече усмивки и весело изкарване на твоя приказен ден! Не бързай и не мисли за миналото. Следващият път всичко ще е наред. Скоро ще сбъднеш мечтата да станеш мама, ще видиш.
Присъединявам се към написаното от arcana.
Може би и сигурно е трябвало да стане така и сега!Господ си знае работата.
Пожелавам ти много сили и вяра,и знай,че доброто предстои! babydust7

ПП:Изгледай това клипче-то е за теб! Hug
http://www.misli.hit.bg/today.html

# 52
  • София
  • Мнения: 1 248
Аманита  Hug, пак ще се получи и този път ще завърши успешно... Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 21
Аманита, аз също съжалявам за това, което ти се е случило. На мен преди почти 2 месеца ми си случи същото - и моето бебе спря да се развива. Болката наистина е много голяма, но предполагам, че си започнала да я преодоляваш, особено след щастливото събитие, което те е споходило на скоро - твоята приказна сватба. Много скоро ние, и другите момичета, които сме преживели това ще се зарадваме пак на EFP сигурна съм в това. Успех на всички  Hug

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Съжалявам за случката...но природата си знае работата.
Виждам, че всичко е минало добре. Пожелавам ти успех и добре дошла отново.

Общи условия

Активация на акаунт