Албена Денкова: Застигна ни проклятието на Моцарт ...

  • 18 277
  • 234
  •   1
Отговори
# 180
Всеки един съдебен иск за нанесен морален или физически ущърб е оценяван във вид на конкретна сума за пострадалия. Абсолютно резонна сума имайки предвид първо, нуждите на момичето и цената на лечението, и второ...,финансовите възможности на Стависки като вип-персона. 500 000 за загиналото момче е смешна сума. Shocked
Не знам защо всички смятат ,че Максим е милионер.Това,което печелят само от съзтезаниа през сезона далеч не е толкова ,колко всъщност харчат за да се подготвят,да плащат на треньори.Само костюмите им струват няколко хиляди,кънките да не би да са евтини...А за да тренират се налага и да живеят в Щатите ,защото тук не е възможно да се тренира.Вярно,имат спонсори ,но тези спонстори се появиха преди 2 години,когато вече Албена и Максим сами бяха стигнали до върха.Не знам дали знаете ,че зимните спортова са доста скъпи.Не си предсатвяйте Албена и Максим като милионери.Това,което имат е благодарение на всичките си усилия и средства ,които са хвърляли години наред.
Само да спомена ,че бащата на Мануела много пъти повтори ,че не иска нищо от Максим ,че няма нужда от помощ.Максим е искал да помогне ,но лекарите също са му казали ,че нямат нужда.Преди време той предложи и да поеме лечението на Мануела в някоя чужда клиника,но лекарите казаха,че не трябва да се мести и си имат всичко нужно тук.Родителите на Петър също казаха ,че не искат стотинка от него,а сега 2 милиона!Наистина е грозно!

# 181
  • София
  • Мнения: 62 595
сигурно така са им казали адвокатите

Имат право да искат обезщетение.

# 182
  • на село
  • Мнения: 3 965
mylo

Ти като адвокат ли се явяваш на въпросния господин.

# 183
mylo

Ти като адвокат ли се явяваш на въпросния господин.

Изказвам мнение ,проблем ли има newsm78

# 184
  • на село
  • Мнения: 3 965

Изказвам мнение ,проблем ли има newsm78

Не, питам си. Понеже много усърдно го защитаваш.

# 185
Да ,защитавам го,защото следя кариерата им от доста време.Мога да кажа ,че съм добре запозната и с този случай и си правя собствени изводи

# 186
  • на село
  • Мнения: 3 965
Ами в случая кариерата няма нищо общо,
човекът е извършил престъпление и подлежи на наказание.

# 187
  • Мнения: 843
Хайде малко равновесие   дееее.

      Моля.
      Стотици полунаказани   шофьори    вече СА на пътя..  къде с пари,  къде с любов.
       Максим ще обере урожая.  За съжаление,  защото е толкова виновен,  колкото и полицая , който изби  ЕН-  на брой хора  някъде по пътя.      Или  ен- тия пияница ,дето адвокати  ще го   измъкнат като  , морков от богата почва.    Славата на Максим  ще е  неговата  Голгота.  Настина , никога не желая да съм на негово място и с тази вина.  Наказанието е до живот-
       Колкото до поверието  : имам приятел балетист---  Класически балет.   Те също избягват да танцуват това произведение на Моцарт" "Реквием" . Разсмях се, докато говорих по ГСМ преди малко ,то  но наистина има такова поверие.
       Избягват и " Реквием" на Верди... всъщност,  но пък  има ли поръчка...  Танцуваш,  каквото ти кажат /_ цитирам./
       Боже, пази ми приятелите. / да карат трезви и нищо да не им се случи/
  
  

# 188
Ами в случая кариерата няма нищо общо,
човекът е извършил престъпление и подлежи на наказание.
Не съм казала обратното.Подлежи на наказание,но какво ще е  то ще реши съдът.В случая съвестта му е по-голям съдник

# 189
  • София
  • Мнения: 1 891
Не, питам си. Понеже много усърдно го защитаваш.
     Уфф не знаеш снощи каква върла фенка имаше тук, ами добре че модовете разчистиха.  Whistling
      И аз не смятам, че са много парите. Тъй като и на мен ми предстои дело, та знам адвокатът какво ми каза : ще поискаме повече, а то е ясно, че няма да ни ги дадат. Така че предполагам и те така са си направили сметката, не се надяват реално на тази сума.
      Преди няколко години в Троян смачкаха един циганин. Изплатиха на синовете му кръвнина 100 000 лв. Тия пари бяха равни на 7-8 апартамента тогава. Така че искът за мен е нормален.

# 190
500 000 може и да е нормално,но 2 милиона не само че е смешно,но и грозно

# 191
  • Мнения: 4 380
Всеки един съдебен иск за нанесен морален или физически ущърб е оценяван във вид на конкретна сума за пострадалия. Абсолютно резонна сума имайки предвид първо, нуждите на момичето и цената на лечението, и второ...,финансовите възможности на Стависки като вип-персона. 500 000 за загиналото момче е смешна сума. Shocked
Не знам защо всички смятат ,че Максим е милионер.Това,което печелят само от съзтезаниа през сезона далеч не е толкова ,колко всъщност харчат за да се подготвят,да плащат на треньори.Само костюмите им струват няколко хиляди,кънките да не би да са евтини...А за да тренират се налага и да живеят в Щатите ,защото тук не е възможно да се тренира.Вярно,имат спонсори ,но тези спонстори се появиха преди 2 години,когато вече Албена и Максим сами бяха стигнали до върха.Не знам дали знаете ,че зимните спортова са доста скъпи.Не си предсатвяйте Албена и Максим като милионери.Това,което имат е благодарение на всичките си усилия и средства ,които са хвърляли години наред.
Само да спомена ,че бащата на Мануела много пъти повтори ,че не иска нищо от Максим ,че няма нужда от помощ.Максим е искал да помогне ,но лекарите също са му казали ,че нямат нужда.Преди време той предложи и да поеме лечението на Мануела в някоя чужда клиника,но лекарите казаха,че не трябва да се мести и си имат всичко нужно тук.Родителите на Петър също казаха ,че не искат стотинка от него,а сега 2 милиона!Наистина е грозно!

Това колко профукват си е техен проблем. Но сумата е абсолютно резонна като за иск от световен шампион по фигурно пързаляне. Никъде в света не биха поискали по-малко от вип-персона с подобен ранг.

# 192
  • София
  • Мнения: 62 595
500 000 може и да е нормално,но 2 милиона не само че е смешно,но и грозно

Кое му е грозното? Алчни ли изглеждат? А може би не трябва да искат нищо? Ти колко би им дала?

# 193
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ох, хора това е някакво безумие ...имам чувството, че всички закони са направени в полза на престъпниците ...това не се ли е знаело по- рано ...що за тъпотия

Цитат
По закон Мануела е пълнолетна и би трябвало да се представлява сама или от адвокат, когото да посочи.
Законът обаче засега не регламентира случаи като на Мануела. В деня на катастрофата тя е била непълнолетна и се е представлявала от своите родители. В момента момичето е пълнолетно. Мануела обаче няма как се защитава сама или да посочи адвокат заради влошеното си здравословно състояние.

http://dnes.dir.bg/2008/01/10/news2526369.html

# 194
500 000 може и да е нормално,но 2 милиона не само че е смешно,но и грозно

Кое му е грозното? Алчни ли изглеждат? А може би не трябва да искат нищо? Ти колко би им дала?
Не само изглеждат алчни ,но изглежда ,че се възползват от положението.Максим предложи многократно да помогне със средства за лечението на Мануела ,но родителите отказват.

Общи условия

Активация на акаунт