Отговори
# 60
  • Мнения: 2 331

Не, ти виж!
Стартира се от идеалното тегло - 39 кг!
И вече сметките : 39 + 2(дете) +2(дете) + 3(десетилетия)=46кг!
Охооо - колко много имаш още.... Laughing
Маааани-бегай!!! #Crazy #Crazy #Crazy ooooh! Ти ме утепА! Ма аз ША сА загубА, бе! newsm78
Чак сега разбирам моАбетите за идеално тегло 39кг. Ама сега ме светнете кой го е рекъл това 39 и откъде тръгва лафА, че още не вдявам сериозно ли, майтап ли е!Дюкан ли се е произнесъл? newsm78 Нали и на русо бия, та...простено ми е. Embarassed
Мариетка Hug

# 61
  • Мнения: 1 279
Убихте ме с вашите сметки!!!  Mr. Green
Аз трябва да зачезна направо!!! ooooh!
Ама не ща!Нали все пак искам да забележат колко съм отслабнала!!! Thinking
Голям сте майтап, да знаете!!!

# 62
  • Мнения: 4 447
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=152135.800

Ей тука се почна и от тогава си се шегуваме. Laughing

# 63
Добро утро,

На именничката - честито!
На всички другарки - успешен ден!


Аз обичам научните неща. Сега всички доктори използват ИТМ, когато оценяват теглото на пациентите си. И аз по него се водя. Нормалем ИТМ при мен е от 71.9 кг. до 54.3 кг. Структурата на тялото ми е средна, нямам нито едър, нито дребен кокъл - средно аритметично, за да съм точно по средата на нормалния ИТМ - 62.7 кг. Не се изкушавам от манекенски размери. Била съм най-малко 59 кг. на 19 г. Е, добре изглеждах според мен, но много трудно се пази толкова ниско тегло.

ННТ - 73.2 кг.

# 64
  • Мнения: 1 279
Шринк, запали ме по сметките!
Излезе, че, за да съм в границите на здравословният ИТМ трябва да съм между 69,700 и 51,600 кг.Ако сметнем средата, тя е 60,650 кг.
Що-годе добре съм се ориентирала, дори съм си отпуснала 3 килца от мене си!  Mr. Green Пък и на тия кила не съм била от гимназията.Тогава се имах за дебела, ама ако сега ги докарам, ще е... CrazyЦветя и рози, и дръжки от карамфили!!! Crazy

# 65
  • Мнения: 1 479
сега не мога да пиша от новия комп в работата и пробвам клавиатурата е специална

# 66
  • Мнения: 2 331
А аз трябва да съм между 48кг и 64 кг.Много голям интервал е!!! #Crazy Ама ми изнася...  Whistling

Евич, Hug

# 67
  • Мнения: 1 279
Били, сега забелязах, че линийката ти почти е свършила!  bouquet

# 68
  • Мнения: 4 116
Eх, то докато се наканя да отслабвам, всички ще сте свалили излишните кила и никой няма да остане в  темичката   smile3518
Днес пих от Инхуата 2 пъти, като че ли има разхлабващ ефект... но и сърцето доста взе да ме боли, то се чудя връзка има ли. Допреди малко ми беше адски зле.
Уф, като цяло ми е едно смотано... уж не съм депресарка, ама като си помисля, че 30 имам да свалям и се стресирам. Пък и Мони ми липсва, още 2 седмици ще е при баба си, да мога да чета. Поне като съм само с дребното по- мога да седна на уча спокойно.

# 69
  • Мнения: 2 147
Поздравления за Били  bouquet... и, коня е страхотен Peaceщ
Обядвам пиле и зеленчуци, закусих Верея 0,1% и овес Simple Smile, а за вечеря съм на имен ден, но ще бъда в режим Thinking
Мариетка, Пилатеса е страхотно нещо и така трябва да се изпълняват упражненията, за да няма после болкиииииии Hug щом боли не се изпълнява правилно newsm78 Hug
Роси Wink
Хайде до после Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 2 147
Чети, де Тедка Peace

# 71
  • Мнения: 4 116
Чета, аз, чета... на 22-ри да не излизте много по центъра, на изпит съм  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 956
Находих се като невидяла...малката на ясла и аз като тръгнах - 5 часа по центъра  Crazy ама то кон вързан седи ли...
Мариетка трудно е само в началото...и мен ме боли ,ама си ми е болен гърба и на това го отдавам..за това и не правя всички упражнения  Simple Smile Целувки на Калоян  Heart Eyes и на братчето му де  Hug
Раче  Hug

Ха-ха...и аз к'во...трябва да съм 42кг  Joy Joy Joy ами,че на 54кг бях като манекен на Освиенциум... ooooh!

Между другото някой може ли да даде линк за изчилсяване на ИТМ ,дето уж да е по-точно  Thinking  Praynig

Били то не остана  Hug Grinning

Намерих интересен калкулатор.  Ето
За който не си знае % мазнини  Laughing Не знам колко е верен,но табличката е хубава поне за сравнение.
Мерси Марче- и аз проверих вече на 2 и е почти 1 към 1  Hug

На достатъчно проверих- разликата е най-много 0,5.

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 15:36 от Дика

# 73
  • Мнения: 384
Диче, ето тук http://www.doctorbg.com/bmi.php и тук http://www.zdravoslovno.com/Calculators.html

и не само там. Аз проверих около десетина сайта и навсякъде ме показва еднакво, значи можеш да вярваш Peace на това, което ти показват.

# 74
  • Мнения: 13 768
       

Честит имен ден на Ванчето!
Честит имен ден на JD  и момчето й!
Честит имен ден на Калоян!
Честит именик на Даниелка!
Честито на всички други, които празнуват този празник!


И да се окъпете всичките, ей Mr. Green И кръстници, и младоженци, и деца, и булки, и не Laughing

Общи условия

Активация на акаунт