Може вън да е люта зима,но в душата на МАРТенската мама топличко е за двамина!

  • 12 084
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 123
Поли,ако ще раждаш нормално-Диков е добър варянт,защото Димитров май повече секцио прави.
 За леглата - ако няма свободни,качват и на 4-тия етаж в АГ-то.

# 61
  • Мнения: 1 710
Аз гласувам с две ръце за срещата, даже ще ползвам и ръцете на скъпият ми мъж.

За Токуда - аз бих се навила за там само ако съм при Диков. Щом за него няма свободни часове, Токуда отпада. Всъщност, Зори, нали Колева също поема раждания? Ако не се вредя за Диков, бех опитала при Колева. Ех, сложни са нещата, когато има избор.

# 62
  • Мнения: 82
Ехо,добро утро!
КикиНики,не си само ти-хем ме мързи,хем постоянно мрънкам,хем и големи претенции взех да имам напоследък за всичко.И не мога да хапвам,явно стомахът ми е притиснат някъде,защото от най-невинни и малки неща ми става тежко и лошо SickОт няколко дни я карам почти само на сокове.
И мен така ме разубедиха за секциото по желание,та ще се ражда нормално-явно доста лекари са на мнение,че това е по-добрият вариант.
Усмивки!

# 63
  • София
  • Мнения: 3 123
Добро утро!

Дея,Колева също изражда и аз ако си бях в БГ ,със сигурност щях да съм при нея.За секцио със сигурност е много добра,не знам как е с нормалните раждания,но щях на нея да се доверя.

# 64
  • Мнения: 8
Добро утро  Grinning

Добре дошла на новата мама и честито на всички именници от вчера. И ние си имахме именник - свекъра  Simple Smile, но го празнувахме в неделя.
Отчет - вчера бяхме на ЖК. Пуснаха ми най-после тъпите изследвания по ЗК. Бебо нещо се е разбързал и излезе че е с 3 седмици по-голям и термина ми по УЗ е 6-ти март, а по цикъл - 26 март  Thinking. Нещо не ми се вярва за 1 месец да е пораснал толкова много. Преди месец си беше в нормите, но ще видим в петък при д-р Марков.
За ваничката - бях твърдо против анатомичните, докато не видях тази на САМ. Мисля че това е нашата ваничка.
За къпането - всеки ден и мазане и масаж с преварен на водна баня чист зехтин. Вчера видях как бебетата се кефят на това упражнение
Анина тези цени дето ги даваш за коя болница са
За срещата - ЗААА само кажете кога и къде

# 65
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета. Незнам какво натиснах докато пишех преди малко, но всичко се изтри. Нищо сега пак ще се повторя. Първо пожелавам хубав ден на всички!  bouquet
Аз след малко отивам на преглед при лекарката ми в поликлиниката, хем да се запиша този месец при нея, хем да ми разясни въпроса с майчинството. Иначе преди седмица бях при д-р Илиев и той ми каза на кратко какво е нужно, но все пак тя е тази, която ще ми издаде документите.
Като се върна веднага ще докладвам.
Относно ваничките и аз съм за обикновена с хавлийка за бебета, а за помпата мисля, че е добре всеки да има, защото се налага да се използва.
Зори непременно пиши като се върнеш от пазар, да разберем за хубавата количка. Аз почти бях 100% за Chico trio, но сега и тази ми харесва. Тук дали ги има някъде?
За среща и аз съм за. Само да оздравея още малко. До сега много работех и нямах време, но вече ми писна и реших, че е време да мисля за почивка. Пък имам да вземам отпуска, така че когато решим за деня няма проблем.
Е аз вече наистина тръгвам.

# 66
  • Мнения: 69
Поли,ако ще раждаш нормално-Диков е добър варянт,защото Димитров май повече секцио прави.
 За леглата - ако няма свободни,качват и на 4-тия етаж в АГ-то.

е, Зори, ти сега пак ме хвърли в размисъл ... аз се бях спряла на Димитров за нормално раждане newsm78  .... е там толкова ли се чака за преглед  ooooh! ... то ще ни дойде времето да раждаме  Confused. Аз точно затова реших да не е Диков, защото напливъте  най-голям и няма да се класирам, но като гледам май не е само при него така. Rolling Eyes

За мързела ... аз до скоро мързелувах. Вчера обаче изчистих кухнята от-до! Шкафове отвън, отвътре, хладилник, микровълнова, тостер, каквото се сетите Sunglasses Днес преминавам към банята, много съм работна Blush

пп.И аз съм ЗА СРЕЩА

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 10:23 от Къдричка

# 67
  • Мнения: 8
Има ли желаещи за училище за бременни?
Моя приятелка ходи на това http://www.ma-mabg.com/ и беше много доволна. Вие знаете ли за друго добро училище в София?

# 68
  • Мнения: 107
Добро утро и от нас!
Къдричка- по полека ...евала че толкова много ти се работи ама все пак не си даваи толкова зор и мераци...... Peace и аз бях така миналия път все ми се правеха неща които не бяха по моите сили ама на инат на мен си ги вършех...
видях че разсиквате Токуда... във темата на Януарките една мама не беше много доволна от този  Диков  но пък бе6е очарована от Димитров... ако искате влезте в новата им тема и прочете...
Пожелавам ви лек ден макар и не усмихнат като вчерашния Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 3 621
Добро утро на всички мами и бебчета
Аз си мислех , че е проблем да нямаш никакъв избор къде да родиш бебето си , е повечето мами от Бургас ходят да раждат във Варна или в Сливен отскоро и в Поморие , че тук в Бургас е  #2gunfire #2gunfire #2gunfire някакъв ужас
Аз обаче ще остана в Бургас
Като ви чета какво пишете и големия избор си е  newsm78 newsm78 newsm78 трудно е да избереш и да знаеш кое е най-доброто май за всеки лекар и за всяко място има и положителни и отрицателни отзиви ... Моля се всички да имаме късмет и каквото и да изберем да е най-доброто за нас
Моля някой да каже какви са тези анатомични ванички на САМ
и Къдричка  карай я по-полека не се преуморявай

# 70
  • Мнения: 69
мда, май ще ви  послушам съветите и днес нищо няма да правя! Grinning

забравих да ви покажа малкото бижу как спи, много е глезена Laughing

      

ъ, вие виждате ли снимките, защото при мен не излизат newsm78, а готово

# 71
  • Мнения: 82
   Някой знае ли днес ли е бабинден,че прочетох нещо такова,но не съм сигурна?!

# 72
  • Мнения: 107
Жанет и аз нещо такова чух ама по мои спомени не е ли на 21 януари?
Къдричка това малко бижу е много сладичко

# 73
  • Мнения: 63
Добро утро и от нас!
Добре дошла на новата мама и леко бременеене с нас.
 Днес е Бабин ден. Искам да питам - днес само акушерките ли празнуват или и е празник на обикновените баби, т.е. да звъня ли на моите?
Аз днес се събудих буквално като ударен с мокър парцал задник. Вчера си бях ОК, а днес не мога да се събудя, лошо ми е, тежко ми е и едвам се придвижвам. И имах ужасно схващане на единия крак - 20 мин не мога да го оправя. То направо си беше страшно.Ако не пукна днес, няма кога.
Лек ден на всички

# 74
  • Мнения: 9
Кадричка кученцето ти  е страхотно.Благодаря на всички за пожелнаита.
 

Общи условия

Активация на акаунт