Може вън да е люта зима,но в душата на МАРТенската мама топличко е за двамина!

  • 12 077
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1
Май ни е време за нова темичка, ама Зори каза, че отива на кафе и ще я чакаме.

# 286
  • София
  • Мнения: 3 123
аз пък за първи път го чувам това за зъбите.Мои две приятелки пък в 9-ти месец си оправяха.Аз преди месец си оправих 11 зъба.

# 287
# 288
Еййй изчетох ви най-накрая! Оставих ви за 2-3 дни и направо край нямат писанията.  Laughing Laughing Laughing
Честито / на патерици/ на всички именници!  bouquet
Питанката за ламината: ние си купихме от кв.Левски, за детската стая само, но сега се надявам да разубедя мъжа ми за естествен и да направим втория етаж и подпокривното с ламинат. Много съм доволна от монтажа, стана за два часа. А и подложката, первазите и монтажа са си безплатни.
За цените на мебелите от нашата детска стая имаше питанка: легло -429, гардероб - 289, скрин - 169, ракла - 95, етажерка / няма я на снимките защото още не сме я монтирали на стената/ - 56 лв. Общо 1038 лв, но ни направиха 5% отстъпка в Пигис, защото покупката надвишава 1000 лв.
За ваничка- и аз съм се насочила към обикновена, първо с поставка за новородено, а после с хавлиено шезленгче вътре. Ще взема стойка, защото ще съм секцио и да ми е по-удобно. Но се чудя дали да може да се източва.
За шишетата - на Чико, с каучуков биберон.
За количка - Чико, не зная модела, че ми е подарък. Но ако я купувах пак щеше да е тази марка. Нещо нямам вяра на евтините колички.
За стриите - появиха ми се по долната част на гърдите и то доста. Сега нещо започна да ме сърби и пупата, та се мажа със зехтин сутрин и вечер. Но май се появиха мънички около пъпа.
Спирам, че стана много дълго, ама нали ме нямаше тези дни. Grinning



Galiushka, моля те ми прати координати на магазина и въпросното момче което ви е поставяло ламината, колко върви на квадрат , предстои ни и на нас да слагаме паркет и ми е лудница, другото което много ме интересува дали имат в наличност или трябва да се чака...... Sad  уф имам чувството че никога няма да свърши този ремонт  Tired

Благодаря ти предварително!
Ако искаш може и на лични да ми пишеш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт