Споделете 41

  • 21 397
  • 1 049
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 783
Ео, само отрицателната.

# 46
  • Мнения: 2 212
Честит имен ден на всички именяци. Да са много здрави и с това здраве да си ползват късмета, успехите и любовта, които им се случват. Наздраве, с минерална вода, засега, но пак по-добре от нищо  Laughing

Ванче,   bouquet

Споделям, че вече имам МП3, така че спокойно, всички поканени на рождения ми ден да си отдъхнат   Mr. Green
Ама не знам дали не сгреших, с такава обикновена батерия си е, без зараядно и доста бързо я изяжда...ама меломанията явно ще иска жертви   Blush

Ео, айде за теб може и 41 г.с. - пак заедно ще бутаме колички и ще се омармалдваме, ама в буквалния смисъл  Mr. Green

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ехаа, уредила съм се с универсален донор, значи - Милото ми. Да не дава Господ повод да го ползваме.

Фльорцата е тип поведение, не толкова външен вид. Нещо като новакът във форума Mr. Green

# 48
  • Мнения: 4 585
Компанията на фльорца е приятна, ако си в час и й партнираш.
Ако хлътнеш по фльорца - тъжна ти майка.

Някой познава ли добър неврохирург в София, става въпрос за метастази в мозъка.

# 49
  • Мнения: 6 993
А, Естер, аз съм се родила 3 дни след термин, това трябва да е уж 41 г.с  Laughing
Айде, аз от другата седмица почвам да правя бебе, с или без негово участие. Twisted Evil Mr. Green
Не го знам Ицото каква кръвна група е newsm78 Той не си пада да му взимат кръв, та не знае.

# 50
  • Мнения: 3 405
Ще се наложи да се изследват кръвните ви групи като забременееш  Grinning

# 51
  • Мнения: 6 993
Защо?
Какво ще ни търсят Crazy Нали беше важно аз да съм +, пък за него все тая вече...А аз ако съм - , е лошо, ако той е +?

# 52
  • София
  • Мнения: 1 783
Волф, за повече от 1 метастаза, нема сми от хирургия. Съжалявам.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 783
В Токуда има добра неврохирургия, Военна болница също.

# 54
  • Мнения: 2 212
Айде, аз от другата седмица почвам да правя бебе, с или без негово участие. Twisted Evil Mr. Green

хахаха, ето това е, хареса ми стратегията, ще го предупредя и аз  Mr. Green

Ако терминът както разбрах е 40 г.с. то аз съм родена в 42 даже, щото е трябвало да се родя навръх нова година, да стана бебе 84  Crazy

# 55
  • Мнения: 4 406
А, Естер, аз съм се родила 3 дни след термин, това трябва да е уж 41 г.с  Laughing
напомням заканата от предната тема- който пусне Споделете 41, да преноси. при тебе е наследствено и ти се пада  Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 212
Тогава отсега си заплювам да пусна 42 тема, щото тамън ще ми пасне на наследствеността и на мен...а и ето, че с Ео заедно (имам предвид по едно и също време  Mr. Green) ще бебеправим (любимият ми глагол  Whistling), с или без участието на мъжете, после ще бутаме заедно колички... Mr. Green Амин!

# 57
  • Мнения: 2 792
 Вдъхновена от вас си смених личната титла  Flutter

# 58
  • Мнения: 2 891
 Shocked  Кога пуснахте новата тема?

# 59
  • Мнения: 2 161
Вдъхновена от вас си смених личната титла  Flutter
Да си била в Ана2 и да не си изпила водата си?

Общи условия

Активация на акаунт