И през Новата година, в БУРГАС купони пак ще има

  • 22 210
  • 282
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 280
             Ако знаете как ме мързи и ИЗОБЩО не ми се работи, а има още цели 2 часа до края на работния ден  Sad Успокойте ме, че тоз мързел е вирусен и не съм само аз  Mr. Green
вирусен е и харченето на пари е вирусно, даже и да не обикалям магазините и пред компютъра да си седя пак мързелувам и се чуда за какво да харча пари
       

           Мммм да и за парите е вирус. И прогнозата е скоро да не ми мине, предстоят и усложнения  Rolling Eyes  /идват почивни дни, шефовете току що ни преведоха заплатки  Mr. Green / тежко ще го карам вируса. Никой да не е посмял да пуска лекарството в обръщение  Naughty

# 121
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Браво на майчетата,дето си намериха дружки-комшийки!
В тази мъгла ми е много тъпо!Ни най-малко не се чувствам като в лондонски квартал или като баскервилското куче

# 122
  • Мнения: 9
Сърдечните тонове на бебо ги чуха в третия месец във варна, а тук чак в 5 в Св софия.
Някоя от вас ползвала ли е Кенгуру и ако да какво?
Аз имам кенгуру, но не е някаква специална марка. Взех го от "Тоболино"-то в комплект с бебе-порт, голяма чанта и повивалник с възглавница. Да ти кажа много е удобно , а Калоян само като го сложа вътре и отворя външната врата и притихва - гледа или заспива. За мен е една необходима вещ при отглеждане на бебче. Някои майки са по-доволни от слинга, защото имаповече варианти за позиция на бебето, но не съм пробвала.
  bouquet

# 123
  • Мнения: 2 577
еееееее след толкова години дето изкарах в тази градинка, чак сега се появихте там  Tired

моята дъщеря се прибра с един ботуш  ooooh! смляхме се да го търсим тримата - няма го и това е  Sunglasses
покрай баткото съм се прибирала я без ръкавица или шапка, я без биберон или играчка, ама обувка  Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 5 713
Вери, хайде сложи една снимка с коремчето да те видим.
И аз искам,и аз  smile3521
Ааааа ще сложа, след 24-ти обаче. Така съм си решила, тогава съм на видеозон. Ще ми е първия, тук процедират по друг начин.
Иначе сме супер и много доволни. Simple Smile Нямам никакви оплаквания засега.

# 125
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
мами я кажете къде в бургас има най голям избор на пюрета на гербер,сънвал и бебивита?

# 126
  • Мнения: 4 546
Марианамама, на Гербер специално се утрепах да търся. най-голям избор има в Йори и Щъркел. обаче в Щъркел са така сложени зад щанда и въобще не мога да видя какви видове има и какво им е съдържанието  Confused В Европата има точно 3 вида и то с месо. да се чуди човек въобще за какво са ги заредили от тая марка. В магазина бебешкия до пазара - също 2-3 вида. в била зареждали само сокове, пюрета - не.
Бебевита има в щъркел, в темата ако не се лъжа и май в йори също.
Сънвал мисля, че имаше и то богат избор в Бамболино до болницата.
ако някой има и друга информация - да свирка. че на мен пък тези магазини не са ми от най-удобните. само йори ме устройвагоре-долу.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Някой да ми препоръча добър УНГ специалист в Бургас?

# 128
  • Мнения: 252
Някой да ми препоръча добър УНГ специалист в Бургас?
Ламбов

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 6 483
Някой да ми препоръча добър УНГ специалист в Бургас?

Аз съм водила няколко пъти малкия при д-р Атанасова в 3та поликлиника и съм доволна.

# 130
  • България
  • Мнения: 3 621
ех момичета, бива ли такова нещо, да сте от един вход, а от форума да се запознавате. айде отивайте си на гости да си пиете кафенцето и да запознаете дечицата
AAAA, ние си пием кафето принципно , ама на живо , във форума не се знаехме  Wink
бубичко, имам някакъв спомен, че в 8-ма седмица може да се чуе сърчицето,  хайде дано да се похвалиш нещо  Wink
Ками, къде изгубихте ботуша  Laughing

# 131
  • Мнения: 917
ех момичета, бива ли такова нещо, да сте от един вход, а от форума да се запознавате. айде отивайте си на гости да си пиете кафенцето и да запознаете дечицата
AAAA, ние си пием кафето принципно , ама на живо , във форума не се знаехме  Wink
бубичко, имам някакъв спомен, че в 8-ма седмица може да се чуе сърчицето,  хайде дано да се похвалиш нещо  Wink
Ками, къде изгубихте ботуша  Laughing
хихихи - мъжа ми само това чака да чуе, ама уви не питах за мен

# 132
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Някой да ми препоръча добър УНГ специалист в Бургас?
Ламбов

Ама къде?

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 302
Да се похваля днес станах леля на две момчета. Родиха се със секцио тази сутрин. Пръв излезе Антон 2300гр, след него Димитър 2800гр. Майката е добре и се възстановява. Голямо чакане беше, но си струва. Да са живи и здрави   bouquet

# 134
  • Мнения: 58
Сърдечните тонове на бебо ги чуха в третия месец във варна, а тук чак в 5 в Св софия.
Някоя от вас ползвала ли е Кенгуру и ако да какво?
Аз сложих бебка още първи месец в Кенгуру, което е на Giordani и е до 9кг. Страхотна работа ми вършеше докато ни мъчеха коликите-разнасах я постоянно вкъщи, вършейки си работата

Общи условия

Активация на акаунт