И през Новата година, в БУРГАС купони пак ще има

  • 22 135
  • 282
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 917
Вери, хайде сложи една снимка с коремчето да те видим. Как сте вие там? Доволни ли сте?

# 106
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Вери, хайде сложи една снимка с коремчето да те видим.
И аз искам,и аз  smile3521

# 107
  • Мнения: 4 546
момичета, виждали ли сте скоро да продават някъде тикви - от тези продълговатите? искам да купя за малчо за пюренца, а никъде не мога да намеря. където питах ми казват, че нямало, защото били измръзнали в студа  Sad

# 108
  • Мнения: 1 701
Ние имаме тикви! Мога да ти дам ...Simple Smile

# 109
  • Мнения: 1 111
 Ехее, аз в тази тема не съм се разписвала май.
 Галка, как изкарахте РД на Сашко?Нас снегът ни изненада и два дни не можахме да се приберем в Б-с.Ще черпиш като се видим Wink.

# 110
  • Мнения: 82
Привет!
Рени27,добре че каза че сте от един вход,та да се сетя,че се познаваме с Евчок и малката Вики!По пейките в градинката се засичахме когато беше по-топло!Ама не знаех,че и тя пише тук!

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 6 400
Ехее, аз в тази тема не съм се разписвала май.
 Галка, как изкарахте РД на Сашко?Нас снегът ни изненада и два дни не можахме да се приберем в Б-с.Ще черпиш като се видим Wink.

Супер беше ,Сашко беше много доволен и едвам го измъкнах с писъци и рев  Crazy  от следващия РД ,който пък за късмет беше на Алекс ,с когото бяхме в една стая в родилното и два дена след това обсъждахме събитията и подаръците  А и тортата на Макдоналдс се оказа много вкусна  Wink

От нашия вход дали няма някой  newsm78 ,гледам количка на долния етаж  Simple Smile,но никой не засичам сега в студа.  Wink

# 112
  • Мнения: 58
Привет!
Рени27,добре че каза че сте от един вход,та да се сетя,че се познаваме с Евчок и малката Вики!По пейките в градинката се засичахме когато беше по-топло!Ама не знаех,че и тя пише тук!


Привет Sirenna 55  Не си знаела, защото съм съвсем новичка тук

# 113
  • Мнения: 917
ей по скоро раждалите и бременните, я ми кажете, в кой месец могат да се чуят сърдечни тонове, че не се сещам

# 114
  • Мнения: 1 280
             Ако знаете как ме мързи и ИЗОБЩО не ми се работи, а има още цели 2 часа до края на работния ден  Sad Успокойте ме, че тоз мързел е вирусен и не съм само аз  Mr. Green

# 115
  • Мнения: 917
             Ако знаете как ме мързи и ИЗОБЩО не ми се работи, а има още цели 2 часа до края на работния ден  Sad Успокойте ме, че тоз мързел е вирусен и не съм само аз  Mr. Green
вирусен е и харченето на пари е вирусно, даже и да не обикалям магазините и пред компютъра да си седя пак мързелувам и се чуда за какво да харча пари

# 116
  • Мнения: 565
ей по скоро раждалите и бременните, я ми кажете, в кой месец могат да се чуят сърдечни тонове, че не се сещам
След 7 г.с. . Бубичко да не те включваме към групата на бременните.  Mr. Green
А пък за мързела тоя вирус така здраво ме е лепнал днес. Снощи бяхме на гости и днес цял ден ми е  едно вируснооооооо. Добре че дребната кротува (доколкото е възможно)  newsm08.

# 117
  • Мнения: 58
 smile3521 smile3521 smile3521 И при мен е така, а ме чакат дрехи за гладене...

# 118
  • Бургас
  • Мнения: 145
Сърдечните тонове на бебо ги чуха в третия месец във варна, а тук чак в 5 в Св софия.
Някоя от вас ползвала ли е Кенгуру и ако да какво?

# 119
  • Мнения: 4 546
Евчок, и мен ме познаваш. вчера бяхме с Рени в градинката  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт