И през Новата година, в БУРГАС купони пак ще има

  • 22 084
  • 282
  •   1
Отговори
# 90
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Момичета, моя близка приятелка е вече в началото на 9тия и всеки момент очакваме бебчо  Grinning
За съжаление, от два дни я наболяваше гърлото /взе хомеопатични/, но днес е вдигнала 39,1 Т   #Crazy  и лекарят й е изписал Оспамокс  ooooh! ... На някой нещо подобно да му се е случвало  Rolling Eyes ... препоръчали са й освен това за сваляне на Т, по възможност най-бързия начин да се изпоти  Thinking

# 91
  • Мнения: 58
Не бях влизала отдавна и каква лоша новина!Марианка дано да се оправяте бързо!
Евчок от кой комплекс си?
Как са бебоците ви?Ние вече пием сокче и от края на месеца започваме пюренцето.Много го обича и го чака с нетърпение,аа само да не му се даде..

В Братя Миладинови живеем
Ние също от две седмици сме на сокче-ябълка и си умира от кеф. А на 14 сме на консултация и предполагам, че педито ще ни даде схема на захранване.

lucyl30 аз бях така в началото на девети месец. На мен докито ми каза да пия витамин С  на таблетки , не разтворим и парацетамол. И за няколко часа смъкнах температурата. На другият ден пак имах лека температура, но отидох да ми чуят тоновете, отново витамин С и парацетамол и така на третият ден бях на крак. С бебка нямаше проблем

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 145
Ами това е вид главоболие, подобно на мигренозното, но не се повлиява от тъмнина, и от надморска височина както е при мигрената. Доста гадно главоболие и никак не е краткотрайно, мъжа ми умираше от болка. Направо му текаха сълзи от очите и изобщо не знаеше къде се намира от болка.

# 93
  • България
  • Мнения: 3 621
Да с парацетамол и аз свалях Т, но не като бременна, а малко след като родих, но казаха че става за кърмачки, предполагам и за бременни, а и изпотяването върши добра работа, просветва ти пред очите.  Peace  Да се завие хубаво на топло да се изпоти добре и после да преоблече, дано се оправи бързо  и скоро да се похвалите с бебче  Peace

# 94
  • Мнения: 1 280
Момичета, моя близка приятелка е вече в началото на 9тия и всеки момент очакваме бебчо  Grinning
За съжаление, от два дни я наболяваше гърлото /взе хомеопатични/, но днес е вдигнала 39,1 Т   #Crazy  и лекарят й е изписал Оспамокс  ooooh! ... На някой нещо подобно да му се е случвало  Rolling Eyes ... препоръчали са й освен това за сваляне на Т, по възможност най-бързия начин да се изпоти  Thinking
       

             Аз се бях разболяла в началото на 8-ми месец, имах и страхотна кашлица, която ми докара и чести и силни контракции. Не ми изписаха антибиотик, а капки Цитросепт /има бълг. вариант Биоцитрин/ били естествен АБ, за Т парацетамол, вит С + някаква глюкоза, но на ампула беше.

# 95
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
evchok, Reny27,  iveto_ -  smile3525 за отговорите, непременно ще й предам  Hug
До колкото разбрах парацетамол е пила докато Т й е била по-ниска  Thinking
Иначе наистина няма проблем /стига да се налага/ да се вземе парацетамол по време на кърмене .... казвам го от собствен опит  Wink

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Люси мисля че няма да има проблем да пие оспамокс, колежката ми беше пила в 6тия или 7мия месец и няма проблеми. Аз знам че не е хубаво да се пие в малките месеци когато не е завършила органогенезата, то по принцип не е хубаво ама като се налага. И да се оправя бързо  Praynig

# 97
  • България
  • Мнения: 3 621
Евчок, тъкмо щях да кажа, че сме комшийки и да питам в кой блок си, ама то май ще се окаже, че сме в един вход, ако не се лъжа  Wink

# 98
  • Мнения: 4 546
значе, ние днес ходихме в този магазин. наистина още не е добре зареден, каза момичето, че ще зареждат вдругиден. дрехите ми се видяха евтини

# 99
  • Мнения: 58
Евчок, тъкмо щях да кажа, че сме комшийки и да питам в кой блок си, ама то май ще се окаже, че сме в един вход, ако не се лъжа  Wink

 smile3521 Не се лъжеш. 

# 100
  • Мнения: 373
Евчок, тъкмо щях да кажа, че сме комшийки и да питам в кой блок си, ама то май ще се окаже, че сме в един вход, ако не се лъжа  Wink

 smile3521 Не се лъжеш. 
Ех че хубавоооо! Това време си е само за ходене по гости. Като забременях със сина ми се оказа , че и съседката е бременна, родихме ги с разлика 25 дена, зимни бебета, и много си ходехме по гости. И сега пак си ходим ама по-рядко. А децата са си първи приятели.

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Люси,мисля,че изпотяването и загряването не са най-добрия избор ,защото навремето майка ми като е била бременна със сестра ми  в 8 м е настинала и баба ми я загряла и в резултата на това сестра ми се е родила ,слава богу сега вс.е наред,но тогава доста са се притеснявали .

Въпреки,че твоята приятелка вече е в 9 м и няма опасност ако се роди бебчето,аз също родих в началото на 9м,но все пак е хубаво да се има в предвид ,че може да ускори раждането.Предполагам ,че лекарката се е съобразила с това нещо и може би ,защото е в 9 м затова го е препоръчала.

# 102
  • Мнения: 917
ех момичета, бива ли такова нещо, да сте от един вход, а от форума да се запознавате. айде отивайте си на гости да си пиете кафенцето и да запознаете дечицата
Сега питах колежката ми, защото се сетих, че тя пи Оспамокс докато беше бременна. Тя го е пила в 7ят месец, заради цистит и доки й е казал, че АБ в случая е по-малкото зло. Има си жива и здрава дъщеричка, която скоро ще навърши 3г

# 103
  • Мнения: 9
Добро утро!
Marianamama, просто се разтреперах като прочетох какво ви се е случило. Дано наистина се оправяте бързо и всичко лошо да е останало зад гърба ви!   Praynig Hug
Вери благодаря за линка към статията, има много полезна информация. И ние сме вече на сокчета, засега уж ги пие и му харесват, но има моменти когато се мръщи. Не знам как ще е с пюретата, но ще изчакаме още малко за тях по съвет на педката.
Ох, пак се разкривихме, чао

# 104
  • Мнения: 5 713
От " Кърменето " я взех статията. Simple Smile В библиотеката им има и други хубави работи, ако ви интересува. Също така и в " Хранене с АМ ".

Общи условия

Активация на акаунт