Помощ имам много пъпки по лицето-как да ги премахна

  • 33 555
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 289
абсолютно същия е - от аптека го купих - даже аптекарката много ми го похвали - но той не се маже по цялото лице - понеже предизвиква развитието на комедоните в пъпки ,а само върху пъпката .......ама аз отде да знам ,наплесках се яко навсякъде и .....се обезобразих
скинорена е на същия принцип и той се маже само върху пъпката !

М-да, и аз от скинорена имам подобен неприятен спомен #2gunfire

# 76
  • Мнения: 125
Преди няколко години и аз имах подобен проблем. Скинорена и при мен не подейства добре. Спомням си,че най-добре бях със серията за мазна кожа на RoC. Аз и оттогава станах фен на тази марка. Тя е на растителна основа,и с по-малко химия въттре (или поне така се надявам).

# 77
  • Мнения: 556
за РоК не искам и да помислям.Такава жестока алергия направих от него,че месеци след това си лекувах лицето.което за сетен път доказва,че е много трудно да се препоръча козметика-на всеки действа различно

# 78
  • Мнения: 1 165
Най-добре отиди на дерматолог-в зависимост от състоянието на кожата ти, ще ти препоръча адекватно лечение и подходящи грижи.

# 79
  • Мнения: 556
http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=products&id=6&itemid=54 вижте и това

офф,съжалявам,но не мога да си обясня защо след известно време с линка се отваря началната страница,а не продукта,който исках да ви покажа,затова ще ви копирам информацията за него


LACTO-CALAMINE
ЛАКТО - КАЛАМИН

К№:VR08403 / 30.80 лв.
125 ml   

   
Уникален трифазен лосион за "първа помощ" при появата на пъпки, който лекува кожата, регулира производството на себум и действа антисептично. Каламинът (цинков силикат) стяга и затваря порите. Сярата има антибактериално и почистващо действие. Камфорът почиства и лекува. Есенцията от иланг-иланг омекотява и действа антбактериално. Млечната киселина ексфолира и хидратира. Титаниевият двуокис изсветлява и матира кожата.

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 12:13 от ДЕЗИРЕ

# 80
Аз съм точно в тази възраст (18г.) дето боренето с пъпки е ежедневие, но тази тема супер мн ми помогна.Ще се възползвам от всичко писано.Аз също съм мн доволна от Зинерит, но също така и от козметиката на AVENE те са по-скъпи но са страхотни, също така и козметиката на ELEA gel и cream за мазнакожа, добре я матира.И жече други маски си права в домашна обстановка, знам една с крем за бръснене "Каро", настургана кората на лимон и сока от лимона, също мн помага.И билки също си слагам.Най-важното кожата да се почиства мн хубаво за да не се запушват порите др вече сие  допълнителна грижа  Thinking Naughty

# 81
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Мацки аз в петък си правих билков пилинг на Анеси.Втората процедура ми предстои след три седмици,моята козметичка ми каза да внимавам да не мокря лицето Rolling Eyes някои правил ли си е билков пилинг и моля да каже докога да не мокря лицето си. newsm78    междо другото пилинга на тази марка е точно за акнеитична кожа и белези.

# 82
Аз моите белези от пъпки ги махнах с "Шведска горчивка крем класик" Имах такива едни гадни, червени.. по целите бузи. За 1 месец нямаше спомен от тях
 Hug

# 83
  • Мнения: 219
АКО СИ ХАПВАШ СЛАДИЧКО - СПИРАЙ ГО ТОТАЛНО! ЩЕ ВИДИШ РЕЗУЛТАТА СЛЕД СЕДМИЦА!

# 84
  • Мнения: 2 386
Кои хормони трябва да се изследват за целта (извинете за отклонението)?

# 85
  • София
  • Мнения: 3 862
Три хормона се изследват, единият със сигурност е тестостерон.

# 86
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
На мен ми изследваха 4 хормона,от които точно този който е за отделяне на мазнините в тялото е много над нормата.Тази седмица ще ходя при ендокринолога и да видим какво ще каже newsm78.Освен това се прави и изследване на пустула на пъпката,за да се види каква е бактерията.Някой ходил ли е при Каварджикова-гинеколог-ендокринолог?Тя ми назначи хормоналните но нещо не ми вдъхва доверие  Thinking

# 87
  • Мнения: 5 647
Три хормона се изследват, единият със сигурност е тестостерон.

Да. В момента и аз си правя такива изследвания- тестостерон, прогестерон и още 2-3 хормона, ама не мога в момента да се сетя кои са.

# 88
  • Мнения: 7 947
Аз моите белези от пъпки ги махнах с "Шведска горчивка крем класик" Имах такива едни гадни, червени.. по целите бузи. За 1 месец нямаше спомен от тях
 Hug
Би ли дала малко повече инфо за това нещо... Wink

# 89
  • Мнения: 7 430
Аз моите белези от пъпки ги махнах с "Шведска горчивка крем класик" Имах такива едни гадни, червени.. по целите бузи. За 1 месец нямаше спомен от тях
 Hug
Би ли дала малко повече инфо за това нещо... Wink

 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт