Помощ имам много пъпки по лицето-как да ги премахна

  • 33 521
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
На всички с този проблем(пъпки) препоръчвам по-високия клас козметика, и то медицинска. Все пак лицето е едно, трябва да се внимава какво се слага. И не се доверявайте на сляпо на съвети-потърсете компетентна помощ!

# 91
  • Mонтана
  • Мнения: 413
видях 4е тук се коментира за акнето,за да не създавам нова тема,да питам тези които са ползвали акне аут.Аз си го взех онзи ден и жсеки пат като се мажа с него много ме сърби лицето,дали е нормално и много ми е изсушил лицето,което досега неставаше с никакъв продукт,кожата ми е свръх мазна по принцип.

# 92
  • Мнения: 2 386
Изследвах си хормоните, мацки, в норма са. Обаче имам ужасни пъпки..дори по рамената и гърба, ще откача! Rolling Eyes Какво предлагате?..

# 93
  • Мнения: 2 189
Изследвах си хормоните, мацки, в норма са. Обаче имам ужасни пъпки..дори по рамената и гърба, ще откача! Rolling Eyes Какво предлагате?..

Най-добре посещение първо при дерматолог и после добър козметик.
А също, евентуално да пробваш с Далацин Т, антибиотик за локално третиране на пъпките.
А иначе - измиване с гел подходящ за типа кожа, след него тоник или розова вода и леко кремче, пак според типа кожа.
Също и 2-3 пъти седмично маска, на основата на глина, или най-обикновена хума.
Аз в момента за през нощта ползвам едно лосионче - Акне аут, никак не е лошо, но доста изсушава кожата, и при по малко мазна кожа, ще трябва и някакъв крем да се слага.

# 94
  • Мнения: 2 386
Много благодаря, но аз това го върша ежедневно..
Остава дерматолога, но дотогава как ще си трая раменцата, не знам. Confused

# 95
  • Мнения: 5 362
Почистване при козметик,пилинг,медицинска козметика-това е моето предложение.
Както са ти писали и др. мами може да си искаш и едни изследвания за нивото на хормоните,да посетиш дерматолог.
Има оправия,горе главата Peace

# 96
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Само с козметика ,няма да постигнеш добър резултат.....

# 97
  • Мнения: 1 629
За Лиляна Маркова

И аз ходих при тази докторка доста време- към година и нещо. Наистина е добра, само че като престанеш да ходиш и ставаш на решето отново! Правеше ми едни манипулации, които боляха ужасно много- за почистване на кисти! Каза ми, че като се махне една киста не излиза повече и аз така се израдвах, защото мойте пъпки бяха доста и ходих доста време боля ме, ръсих си пари и ми се наложи да прекъсна за месец два и гледай какво става, пъпките наново се появиха и цялата работа и пари отидоха на кино.Така че наистина има резултат, но в никаъв случай не мога да кажа, че е толкова траен! Адреса е на Фр. Нансен. 20лв е прегледа. Но често не я препоръчвам, резултата е кратък не си заслужава!

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 12:54 от Dai4eto

# 98
  • Мнения: 1 629
За билковия пилинг:

Аз съм си правила два пъти в Дивна Медик на Иван Асен 1 се намира,но там е доста скъпичко!Персонала е наистина много мил,но с тези цени как няма да е мил... Първия път като си направих ме боля доста то не е болка ами боцкане,почти нищо не може да ти се доближи до лицето,също не може и да се мокри 5 дена мисля че беше,миеш си очите с тампон и ей такива.Лицето не се мокри за да може пилинга да проникне по надълбоко,защото когато кожата се намокри и той започва да действа иначе започва след 3-4 дена.Лющенето не беше много при мене и първия път не забелязах никакви резултати.Втория ми билков пилинг беше по безболезнен,то след като мине първия се свиква.Виж от него забелязах ефект.Не се стряскайте толкова много от тоя пилинг.Още с нанасянето боцка много,но кожата е приятно зачервена,поне при мен беше.Много сладко ми стоеше ако мога така да кажа Simple Smile Сега гледах,че в Дивна Медик вече е 170лв пилинга така че потърсете си някъде ако има по-евтино,но и там добре го правят Simple Smile  Успех!

# 99
  • Мнения: 2 229
Аз принципно нямам проблем с пъпките, със суха кожа съм и мнооого рядко ми излизат. Само че като ми излезе някоя, маха се за 1 седмица, но след това седи червено петънце на това място със седмици?! #Crazy Shocked  Какво мога да направя по въпроса? Thinking Освен да се мацам с коректор...

# 100
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
много съм доволна от билковия пилинг Hug няма и следа от пъпки и разширени пори.Казаха ми,че даряването на кръв изчиствало пъпките,тъй като кръвта се обновява и пречиства. newsm78

# 101
  • Мнения: 375
Аз имах проблем, излизаха ми пъпчици, но не беше хормонален проблем просто кожата ми е доста чувствителна. Много неща съм ползвала, ефект - нулев. Помогна ми само Зинерит, ползвах две опаковки една след друга, вече трети месец не го ползвала и нямам проблем с пъпките. Другото което много ми помага е антибактериалната серия на Манхатън, тя е с цинк и много добре регулира мастната секреция на кожата и не я изсушава.  Peace

# 102
  • Мнения: 47 996
Изследвах си хормоните, мацки, в норма са. Обаче имам ужасни пъпки..дори по рамената и гърба, ще откача! Rolling Eyes Какво предлагате?..
отиди при доц кадурина от военна болница, ама лично при нея, много я бива по акнета и пъпки

# 103
  • София
  • Мнения: 3 841
Не е много по темата, но д-р Кадурина майката на Ники Илиев ли беше?

# 104
  • Мнения: 47 996
не знам, и е доцентка
знам че мъжът й е режисьор или нещо подобно, свързано с театър и също е известен

Общи условия

Активация на акаунт