Кога върнахте формата си след секцио?

  • 4 910
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 306
Направиха ми секцио на 31.12.2007, а днес вече си обувам без проблем старите дънки Simple Smile
Е, коремът ми още не е като преди, но се надявам, че ще мина и без колани, защото са ужасно неудобни.

# 61
  • Мнения: 560
По бреме на бременността качих 21 кг,8 от които оставих в родилното.За по-малко от месец свалих още 6.Остават 7,които бих могла да махна без проблем с диета,но кърмя и не смея.Корем имам,но не голям-се едно съм попреяла.Смятам,че точно коремчето е въпрос на стурктура.В нашето семейство всички жени си остават с коремче след раждането.Мисля след преглед при гинеколог,който да потвърди,че всичко е наред,да почна да нося колан и да правя коремни преси.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 590
Честита дъщеричка на mari_rus !!! Да й е жива и здрава!  bouquet

# 63
През бремеността качих 16 кг , свалих ги за около 2 мес без никакви диети.Носех ластичен колан от време на време , но не мисля че много помага.Все още си имам малко коремче , което се надявам да стопя като се стопи и снега newsm78                                                                                                         

# 64
  • София
  • Мнения: 12
Бях качила 11 кг. След секциото повечето ги оставих в родилния дом  Very Happy
На втория месец вече си бях във формата,

# 65
  • Мнения: 232
След първото секцио-почти две години. Напук на твърденията, че след второто се сваля много трудно, сега след седем месеца имам да смъквам само 4кг.

Общи условия

Активация на акаунт