Относно "Стани богат"

  • 7 236
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
.....
Тази вечер ще видим докъде ще стигне тандема, дано спечелят повече заради децата!  bouquet

Тц, не играха за децата, а за построяването на паметник на Кан Аспарух.

Че поназнайваха може да се каже, но и че е зъл.....няма спор. Отдавна ми е анти този човечец.

# 76
  • Мнения: 2 018
"Видяхте ли, че Слави не е толкова "страшен"? " - каза Ники и продължи своето шоу.  Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 776
.....
Тази вечер ще видим докъде ще стигне тандема, дано спечелят повече заради децата!  bouquet

Тц, не играха за децата, а за построяването на паметник на Кан Аспарух.

Че поназнайваха може да се каже, но и че е зъл.....няма спор. Отдавна ми е анти този човечец.


 Whistling smile3555 Да бе, вярно! hahaha Мен ми се искало да е за благотворителност. Гладна кокошка просо сънува Mr. Green Не че построяването на паметник е лоша идея Peace Но не мога да разбера защо рискуваха? Щяха да спечелят солидна сума, ама нали Славчо да се изфука, че знае и накрая такава физономия направи като сгреши Joy, не умее да губи и това е! bowuu

# 78
  • Мнения: 1 367
Според мен и двамата показаха доста солидна обща култура,а където тя не достигаше,разсъжденията им бяха много логични.Пример-въпроса за дървения Оскар.Но пък и въпросите им бяха жестоки.Иначе съм съгласна с мненията,че не може да губи,че май е доста зъл и така нататък.Като го гледах си мислех,че няма шанс край него да се завърти жена,с която да създаде семейство и  да има деца-с този тежък характер...

# 79
  • UK
  • Мнения: 3 959
... плагиатствал от Кеворк Кеворкян, специално за книгата с пожеланията.
Кеворк Кеворкян му подари книгата с пожеланията.

# 80
  • Мнения: 54
Вярно е, че снощи Слави сравнително добре се представи. Не знам късмет ли беше или знания  33uu, но е факт, че разсъждаваше! И въпреки това за сетен път показа, че си пада злобен. Обича да се бъзика с другите хора, но подкачи ли го Ники за нещо и той веднага "скача", явно не носи на шеги. Да не говорим за синдрома "the best of the best", зададе се някакъв въпрос за сума и той веднага започва да си разказва "житие и битие" - къде бил, какво направил, кой му бил на гости и пр. без никой да го пита Rolling Eyes А това с дисциплината и как някой хора "не можели да издържат и затова да вървят да работят другаде" направо ме разби. Все изопачава нещата. Ми търсят хората различно поле на реализация, няма 18 години все в "Шоуто на Слави" да седят. Това, че си развил донякъде успешен формат и си известен, не значи, че хората са ти длъжни и трябва все до твоята пола да седят. Нужно е разнообразие, все пак.
Тази вечер ще видим докъде ще стигне тандема, дано спечелят повече заради децата!  bouquet


  Те изобщо не играят за децата а за паметник на Кан Аспарух.Колко и да ми харесва идеята ,мисля,че пак се прави от куртоазия-вижте ме аз съм най-големия патриот!Просто никога не съм вярвала в добрите намерения на Слави.Прекалено е продажен.А и кой ли му гледа шоуто?Иначе добре разсъждаваха,но не би трябвало така лесно да проиграват сумата-ама Славчо трябваше пак да се прави на мъж.....

# 81
  • Банкя
  • Мнения: 823
Определено на Слави и Росен им се паднаха трудни въпроси, не мога да преценя, дали най-трудните в сравнение с другите VIP, но определено бяха сложнички.

Повечето се опитваха да покажат, колко са велики (да не коментирам, как се изложиха Миро и Деси или пък Емилия, която е ходила в Сидни, но не знае как изглежда операта #Crazy).

В крайна сметка най-много пари (20 000лв) спечелиха адреналинките Яна и Жана - да не очаква човек Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 4 841
Определено стана добро шоу. Въпросите бяха интересни. Поведението на Слави беше потресаващо. То бива, бива, ама... Да прекъсваш   хората, за да си кажеш точно това, което си решил, можеш да правиш в собственото си шоу. Като си на гости, малко или много се съобразяваш с водещия. Добре че беше Росен, Слави сам щеше да се издъни още на началните суми. Да не говорим колко е нагло и да поставяш условия - когато те канят да играеш благотворително, организаторите определят каузата, за която ще се играе. Ако искаш се съгласяваш, ако не искаш - не. А те - идват, ама със своя кауза... Както и да е, който Слави, ще го харесва и след всичките му простотии. Да е жив и здрав, само да не се разхожда повече по екрана на Нова, че ми е любима телевизия.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз пък се накефих, че Слави рискува. Писна ми от жалки човечета, които не могат да преживеят да загубят и 1000лв. от играта, камо ли 15 000. (не говоря за игралите за благотворителност)

# 84
  • Мнения: 502
Определено на Слави и Росен им се паднаха трудни въпроси, не мога да преценя, дали най-трудните в сравнение с другите VIP, но определено бяха сложнички.
В сравнение с другите въпросите им бяха по-трудни. А някой може ли да ми каже отговора на въпроса на който изгоряха Слави, че го пропуснах. ?за хороскопа/

# 85
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Определено на Слави и Росен им се паднаха трудни въпроси, не мога да преценя, дали най-трудните в сравнение с другите VIP, но определено бяха сложнички.
В сравнение с другите въпросите им бяха по-трудни. А някой може ли да ми каже отговора на въпроса на който изгоряха Слави, че го пропуснах. ?за хороскопа/

На Исус е бил въпросния хороскоп.

# 86
  • Мнения: 589
Аз най-много се подразних на Ники Кънчев - хем лицемерно гостоприемство и мазна усмивчица, хем се чудеше къде да бодне хаплива забележчица. Много жалко поведение. Би издразнило всеки. ДА не говорим за смешното му савоизтъкване - сам се беше напъхал в ролята на малкия нещастен Давид, който подскача около Голиат с надеждата да го впечатли\уязви.

Трифонов е безпардонен простак, няма спор. Но се изложи значително по-малко от Кънчев.
За Росен не знам какво да кажа, безличен беше.

# 87
Абе и Трифинов и Кънчев се правеха на велики. През цялото време това демонстрираха.
Но понякога макар и за момент прозираха.
Били трудни въпросите, какво като са трудни, нали Слави и Росен непрекъснато
демонстрират, че много знаят, че всичко знаят и могат.

# 88
  • Мнения: 133
Аз най-много се подразних на Ники Кънчев - хем лицемерно гостоприемство и мазна усмивчица, хем се чудеше къде да бодне хаплива забележчица. Много жалко поведение. Би издразнило всеки. ДА не говорим за смешното му савоизтъкване - сам се беше напъхал в ролята на малкия нещастен Давид, който подскача около Голиат с надеждата да го впечатли\уязви.

Трифонов е безпардонен простак, няма спор. Но се изложи значително по-малко от Кънчев.
За Росен не знам какво да кажа, безличен беше.


взе ми буквите от клавиатурата   bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз най-много се подразних на Ники Кънчев - хем лицемерно гостоприемство и мазна усмивчица, хем се чудеше къде да бодне хаплива забележчица. Много жалко поведение. Би издразнило всеки. ДА не говорим за смешното му савоизтъкване - сам се беше напъхал в ролята на малкия нещастен Давид, който подскача около Голиат с надеждата да го впечатли\уязви.

Трифонов е безпардонен простак, няма спор. Но се изложи значително по-малко от Кънчев.
За Росен не знам какво да кажа, безличен беше.

Точно.
И аз от се подразних на Ники Кънчев - момчета това, момчета онова ...
Какъв е този език на тийнейджър, не му отива, ама хич  Crossing Arms

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт