Относно "Стани богат"

  • 7 259
  • 122
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 553
Две от чалгата - русата май е Емилия, а другата не я помня, но е с черна буйна коса, ниска и дебели устни, но не е Мария.
Eeee, жалко! Нямах търпение да ги видя как ще се изложат. Mr. Green Ще го търся из нета някъде. Много обичам да гледам как прости чалгаджийки си напрягат мозъчетата, само че после мен ме боли глава... Crazy

# 61
  • София
  • Мнения: 6 062
Аз пък разбрах, че Слави и Росен Петров са спечелили смешно малка сума на фона на останалите участници и доста са се изложили. Даже се чудели дали изобщо да покажат предаването... Ще гледам в понеделник, наистина ми е интересно с какви въпроси ще ги забият и как ще се представят.

И аз нямам представа за колко пари са рискували и са играли, но знам със сигурност, че завършват с 5000лв.
Може би Кънчев не ги е подпирал, както откровенно направи с фолкаджийките и адреналинките!  Thinking

# 62
  • Мнения: 776
Аз пък разбрах, че Слави и Росен Петров са спечелили смешно малка сума на фона на останалите участници и доста са се изложили. Даже се чудели дали изобщо да покажат предаването... Ще гледам в понеделник, наистина ми е интересно с какви въпроси ще ги забият и как ще се представят.

И аз нямам представа за колко пари са рискували и са играли, но знам със сигурност, че завършват с 5000лв.
Може би Кънчев не ги е подпирал, както откровенно направи с фолкаджийките и адреналинките!  Thinking

Сигурно ще ги "затапят" с по-трудни от обикновено въпроси, а Ники, естествено няма да е благосклонен! Само като гледах рекламата и ми стана ясно за какво иде реч. При всички положения Слави беше повече от злобен, а с фразата "приятелю", която я казва на всеки, под път и над път, е толкова банален вече, че няма на къде. А аз обвинявах Ники, че е ироничен Naughty

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 702
Нали уж са за благотворителност тези пари, кому е нужен подобен цирк!

Точно заради каузата съм склонна да приема факта, че Ники Кънчев подпира адреналинките и чалгаджийките. Но и четирите бяха много жалки. Можеха да изберат малко по-умни известни хора да играят за благотворителност.

А да си подливат вода и публично да се унижават.... Явно участието в Биг Брадър не е дъното за Н.Кънчев.

# 64
  • Мнения: 54
Снощи гледах представянето на Славчо и ПолицаЯ Петров.Ужасно впечатление ми направи Слави -толкова надут и високомерен.Държи се като мутра от 90-те годиниИзобщо не знам кой го смята за звезда.А пък Н Кънчев му се мазнаше и слагаше и се страхуваше да не ядоса Величеството.Какъв позор!Ама като имам предвид ,че и тримата дойдоха от дълбоката провинция.....

# 65
  • София
  • Мнения: 62 595
Слави го промотират заради местенето му в НТВ. Ако не сега, кога?

# 66
  • Мнения: 2 018
Снощи гледах представянето на Славчо и ПолицаЯ Петров.Ужасно впечатление ми направи Слави -толкова надут и високомерен.Държи се като мутра от 90-те годиниИзобщо не знам кой го смята за звезда.А пък Н Кънчев му се мазнаше и слагаше и се страхуваше да не ядоса Величеството.Какъв позор!Ама като имам предвид ,че и тримата дойдоха от дълбоката провинция.....

Да, да, а ченгето Росен, как се прави на глупак и гледа с трепкащи мигли Слави ... Голям цирк!!! Ще ги видим тази вечер, какво шоу са ни приготвили!!!

# 67
  • Мнения: 3 153
Не въпросите станаха сложни, а хората стават все по неУмни (казано по-меко) Mr. Green

# 68
  • Мнения: 3 153
Снощи гледах представянето на Славчо и ПолицаЯ Петров.Ужасно впечатление ми направи Слави -толкова надут и високомерен.Държи се като мутра от 90-те годиниИзобщо не знам кой го смята за звезда.А пък Н Кънчев му се мазнаше и слагаше и се страхуваше да не ядоса Величеството.Какъв позор!Ама като имам предвид ,че и тримата дойдоха от дълбоката провинция.....
Не съм ги гледала снощи, но и грам не се съмнявам, че баце Славчо отново е бил дъ бест ъф дъ бест:) Той не е мръднАл в псевдо-мутренското си поведение от както беше плешив (но с опашки), кльощав, беззъб и мърляв "тарикат" с жигула преди 10г. Днес ще гледам, че ми е интересно....

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 15:39 от Petинка

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 213
На мен пък точно Слави ми направи много добро впечатление - защото разсъждаваше, говореше и даже сам, без помощта на партньора си отговори вярно на въпроса коя държава е бойкотирала световното по футбол до 1950 - мъжа ми каза, че този въпрос е излизал преди доста години и даже са спорели с едни приятели, но както и да е. Този Росен нищо не каза, а и да каза все едни тривиални работи, докато Слави отвсякъде се опитваше да се сети за нещо. И друго - Росен въобще не знаеше за тоя войвода от  16-ти век, че Калофер е кръстен на него. То и ние не знаехме, ама не ни наричат влюбени в българската история...

# 70
  • Мнения: 776
Вярно е, че снощи Слави сравнително добре се представи. Не знам късмет ли беше или знания  33uu, но е факт, че разсъждаваше! И въпреки това за сетен път показа, че си пада злобен. Обича да се бъзика с другите хора, но подкачи ли го Ники за нещо и той веднага "скача", явно не носи на шеги. Да не говорим за синдрома "the best of the best", зададе се някакъв въпрос за сума и той веднага започва да си разказва "житие и битие" - къде бил, какво направил, кой му бил на гости и пр. без никой да го пита Rolling Eyes А това с дисциплината и как някой хора "не можели да издържат и затова да вървят да работят другаде" направо ме разби. Все изопачава нещата. Ми търсят хората различно поле на реализация, няма 18 години все в "Шоуто на Слави" да седят. Това, че си развил донякъде успешен формат и си известен, не значи, че хората са ти длъжни и трябва все до твоята пола да седят. Нужно е разнообразие, все пак.
Тази вечер ще видим докъде ще стигне тандема, дано спечелят повече заради децата!  bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 62 595
Той, пък, какъв формат е развил! Това си е форматът на Джей Лено, но в по-лошо и просташко изпълнение. Само дето тук вместо някой афро-американец си имаме нашенец по гола глава.  Laughing

# 72
  • Мнения: 776
Той, пък, какъв формат е развил! Това си е форматът на Джей Лено, но в по-лошо и просташко изпълнение. Само дето тук вместо някой афро-американец си имаме нашенец по гола глава.  Laughing

Така е думата Peace, аз лично никога не съм харесвала "Шоуто на Слави", но една голяма част от българите смятат, че това е успешна продукция и наистина в началото се гледаше доста предаването му. Сега не знам как е, иначе за copy paste историята, нали казваха, че е плагиатствал от Кеворк Кеворкян, специално за книгата с пожеланията. Сори за офф-а, като гледам доста хора се "развълнувахме" Mr. Green за играта на Слави и малко отнесохме темата.
П.С. Много надценяваш Славчо Laughing, Джей Лено е на светлинни години с предаването си. Аз лично не виждам прилика! Peace

# 73
  • Мнения: 2 018
Той, пък, какъв формат е развил! Това си е форматът на Джей Лено, но в по-лошо и просташко изпълнение. Само дето тук вместо някой афро-американец си имаме нашенец по гола глава.  Laughing

Пу, пу, пу веднъж да сме на едно мнение  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 62 595
Той, пък, какъв формат е развил! Това си е форматът на Джей Лено, но в по-лошо и просташко изпълнение. Само дето тук вместо някой афро-американец си имаме нашенец по гола глава.  Laughing

Пу, пу, пу веднъж да сме на едно мнение  Peace

Може да се случва и по-често. Знае ли човек?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт