Относно "Стани богат"

  • 7 251
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 553
И после НТВ се счупиха да се хвалят, че във въпросната вечер рейтингът ударил тавана. То пък много за хвалене, няма що - дойде Славито от БТВ-то и ни го вдигна... Rolling Eyes Като вземат да си ги мерят така... И то за "благотворителни" предавания!
За държането на Трифонов, кво да коментираме - кога се е държал различно? Виж, Петров ме издразни. То бива подмазващина и лиготия, ама чак пък толкова.... Ники и той същият!  Stop

# 91
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Струват ми се по-сложни въпросите от преди. Или па аз съм затъпяла Thinking

Слави пак показа какъв е грандоман. Големи хвалби, голямо нещо. В "неговото" шоу е добре, ама някъде другаде е смешен.

# 92
...и съъъвсем случайно беше в понеделник от 20.00...а какво дават тогава по Би Ти Ви...

# 93
  • Мнения: 230
Слави - Боже, какъв комплексар! Държи се с някакво чувство за превъзходство, все едно че не стъпва по земята, по която и другите ходят.. Има и други хора, които са водещи, но никой по този дразнещ и натрапчив начин не повтаря, "моето  шоу, моите сценаристи, моя конкурс, аз съм професионалист"... много му личи, че е зле със самооценката си, въпреки онова, което демонстрира. Използва изказванията си, като някакви мантри, които целят да убедят публиката и него самия, че ВЪПРЕКИ онова, което виждат и усещат хората за него и за шоуто -той е прав, а тя нищо  не разбира. Изтъкан от фалш, преиграващ, драпащ за вниманието на околните. Набавя си го по жалък начин - чрез себеизтъкване и авторитарност. Всичко в него крещи- На мен ще се кланяте!
Напълно самозабравен балкански субект. Творците от Холивуд спрямо него за нищо не стават..Ако беше на тяхно място, щеше да се разболее от надувка!

Ники Кънчев- държа се като подлизурко някакъв. Какво му пука от Слави, не разбирам, та така му се мазнеше неистово и не му стъпи на врата по интелигентен начин? Държеше се като бито куче - да му скръцнеш само свива уши и се дърпа, да не го удариш.

И още нещо: Всички играха за каузата с децата, само те - за техния паметник. Това беше много неуместно - т.е. вие ни каните, но ние определяме, щот' сме най-велики!!!

Съжалявам за изцяло негативното изказване, но рядко нещо толкова силно ме дразни като цяло... Съвсем ни взеха за канарчета.. при това, целият този парад на комплексарщината бе наречена шоу и то благотворително!

# 94
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нека все пак да ви напомня, че темата е за Стани Богат, а не за Слави, нито за участието на Слави в Стани Богат.

# 95
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля, че отдавна трябваше да го спрат това предаване. Вече по-скоро ми е досадно, отколкото интересно и не го гледам. Разбрах каква е идеята и не ми допада.

# 96
  • UK
  • Мнения: 3 959
Предаването е ок, но мисля, че трябва да сменят водещия.

# 97
  • София
  • Мнения: 5 832
На мен пък ми харесва, но ми се иска да сменят водещия  Crossing Arms

хаха, писали сме едновременно  Grinning

# 98
  • Мнения: 589
Предаването е ок, но мисля, че трябва да сменят водещия.

Съгласна съм. Гледалили сте руския вариант на шоуто, с едно младолико момче, медиите май го спрягаха за любовник на Алла Пугачова?  Няма значение де, мисълта ми беше, че той води страхотно - достатъчно сдържано, без да прозират личните му пристрастия, доброжелюбно, но и с много чувство за хумор. Цялото му поведение излъчва заинтересованост от играта, от любопитните въпроси и факти. Докато Ники води по-скоро индивидуална игра в стил " Я да видя как ще се изложиш, сега ти виж аз как ще се докарам". Ето това ме отказва да гледам играта всеки път, като се загледам малко в нея.

Тъй като последното шоу, което гледах беше със Слави, имам впечатления за техните въпроси - много бяха готини. Много ми харесаха и двата последни въпроса - и за самолетоносача и за Кардано.

# 99
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ники отдавна започна да фамилиарничи твърде, опротивя ми.

# 100
  • Банкя
  • Мнения: 823
Предаването е ок, но мисля, че трябва да сменят водещия.
smile3521

Галкин, водещият на руската версия, е много по-добър от Ники, но Гюнтер Яулх е просто върхът. Миналата седмица имаше една блондинка. Милата така се беше притеснила, че наистина реагираше като блондинка. Разбиращите немски могат да прочетат статията за нея тук. За съжаления предаването вече го няма online, за да ви покажа, какво правеше водещият, само и само да й помогне. В крайна сметка девойката си тръгна с 32000 евро, което е 10000 лв по нашата игра. А Ники е оставял и ще остави участници да си тръгнат без пари Peace

# 101
  • Мнения: 589
Да, Галкин, вярно.

Акси, кажи моля те, кога и по кой канал дават немския Стани богат

# 102
  • Банкя
  • Мнения: 823
Да, Галкин, вярно.

Акси, кажи моля те, кога и по кой канал дават немския Стани богат
По RTL вечер от 21:15 наше време. По принцип го дават понеделник, петък и събота, но понякога пропускат някой от дните, ако имат други предавания. В момента вървят серии по двойки на хора, които не са се познавали преди това, а са се срещнали в чата.
В немското предаване, освен че сумите са по-големи, имат и по-различен 4-ти жокер. Той не е "смяна на въпроса", а "отговор на знаещ от публиката". Кандидатът пита, кой със сигурност знае отговора. Зрителите, които са сигурни стават прави и той си избира, кой да му отговори. Ако отговорът е верен, зрителят получава 500 евро. Този жокер обаче не се получа по подразбиране, а ако избереш "рискована игра", тоест да нямаш втора сигурна сума (при тях е 16000 евро). Ако държиш на нея, имаш само стандартните 3 жокера.

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 702
Н.Кънчев загуби симпатиите ми, когато се захвана с биг брадър. Когато пък "ерудираните" участници в него нахлуха и в Стани богат, спрях да гледам предаването. Радвам се, че тази година имам възможност да му се порадвам във варианта, в който е основния му замисъл - игра за хора, които са любопитни и обичат да си блъскат главата над трудни въпроси.
Иначе смятам, че Н.Кънчев се държи адекватно на сумите, не може да очакваме да подпира участниците до 200000лв. Аз съм за това да им помага до 9 въпрос, все пак да не изгарят още след първа сигурна сума, защото ще стане скучно. Но оттам нататък, ако имат претенции, би трябвало да се оправят сами.

А някой ще ми каже ли кога дават Стани богат по руската тв?

# 104
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз съм за това да им помага до 9 въпрос, все пак да не изгарят още след първа сигурна сума, защото ще стане скучно. Но оттам нататък, ако имат претенции, би трябвало да се оправят сами.
Да, но той оставя някои, да си тръгнат без пари. Скоро ще излъчат предаване, където един доктор, ще си тръгне без пари. Не знам подробности, но имайки предвид, какво е напрежението там, предполагам, че се е шашнал и се е объркал. А Ники не му е помогнал.
В горе описания случай с блондинката в немското предаване, Гюнтер Яулх се направи на клоун, само и само да й подскаже за една поговорка. На друг въпрос даже доведе една жена от публиката, за да я подсети, как изглежда рипсен плат Rolling Eyes И това на въпроси до първа сигурна сума... За Ники това би било под достойнството.

А някой ще ми каже ли кога дават Стани богат по руската тв?
Със сигурност в събота от 19:05 наше време. За друг ден не съм сигурна Peace

Общи условия

Активация на акаунт