Относно "Стани богат"

  • 7 237
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз пък се дразня, когато на въпросите до първа сигурна сума им отделят твърде много време. Ами писва ми, губя търпение. То и без това българския вариант е толкова кратък, като сложиш и безкрайните реклами по това време и остава наистина много малко време за игра. И предпочитам да го запълни някой по-качествен играч. Права си, че може и на много умен да му се случи да се гипсира. Ама тази седмица игра един студент "комуникации", дето беше дошъл с вуйчо си. Просто се почувствах "недотакована" след играта му  Wink

# 106
  • София
  • Мнения: 62 595
Галкин е добър водещ, но да не забравяме, че той си е актьор и певец от самото начало и винаги е бил на сцена. Така, че човекът може да изиграе всичко, което реши. А нашенецът няма нищо общо с шоуто и сцената.

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 213

Аз пък се дразня, когато на въпросите до първа сигурна сума им отделят твърде много време. Ами писва ми, губя търпение. То и без това българския вариант е толкова кратък, като сложиш и безкрайните реклами по това време и остава наистина много малко време за игра. И предпочитам да го запълни някой по-качествен играч. Права си, че може и на много умен да му се случи да се гипсира. Ама тази седмица игра един студент "комуникации", дето беше дошъл с вуйчо си. Просто се почувствах "недотакована" след играта му  Wink
newsm10 Точно така!
Супер излишно и тъпо е на въпроси за 100-200 лв да започват надълго да разсъждават за възможните отговори, при положение, че вече знаят отговора. Кому е нужно да слуша лиготии? Но има играчи, които си отговарят и продължават. Наистина е кратко, с тия безкрайни реклами имам време да свърша нещо из къщи и те още ги дават. Simple Smile

# 108
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096

Супер излишно и тъпо е на въпроси за 100-200 лв да започват надълго да разсъждават за възможните отговори, при положение, че вече знаят отговора. Кому е нужно да слуша лиготии?
Аз си мисля, че така са инструктирани участниците... да бавят играта Thinking  Едва ли те самите държат да се правят на "интересни".

# 109
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз пък се дразня, когато на въпросите до първа сигурна сума им отделят твърде много време. Ами писва ми, губя търпение.
Това и мен ме дразни. Аз имах предвид, че според мен водещият би следвало да "удари едно рамо", ако се запънеш на лесните въпроси. Истинските познания на участника проличават при по-горните въпроси. Така че, според мен, една такава подкрепа в началото е добра, за да се овладее човек и настрои психически, че това е просто игра Wink

Иначе по мои впечатления и от споделено от приятели, участвали в шоуто, никой не инструктира да се мотаят на въпросите. Ако решат да пълнят шоуто с глупости, просто дават повече информация на Ники за отговорите и той разтакава нещата. А и като почне да ги разпитва разни глупости, затова с какво се занимават или харесват и то свири сирената Rolling Eyes

Иначе продължителността на едно предаване навсякъде (BG, Русия и Германия) е 45 минути. Като го напълнят с реклами и става 1 час.

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 702
Руското скоро не съм го гледала, но преди със сигурност беше по-дълго, а пък го даваха по-нарядко.

# 111
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
предлагам да сменят  дебелото водещ
и да обявят конкурс "кой да седне на стола на водещия"

# 112
  • Мнения: 2 018
Не съм сигурна, но мисля, че навремето когато имаше конкурс за водещ на шоуто, бях прочела някъде, че този водещ не може да бъде сменян - правилата на играта са такива! До колко е вярно не знам, но ако е вярно - предполагам, че имат какво да крият създателите на шоуто.
И аз не одобрявам поведението на Ники Кънчев на моменти, но мисля че за повечето неща - относно това на кого да помогне и на кого не, кой да вземе пари и кой не...мисля си, че получава инструкции и това не зависи от него.

# 113
  • Мнения: 8 769
Слави - Боже, какъв комплексар! Държи се с някакво чувство за превъзходство, все едно че не стъпва по земята, по която и другите ходят.. Има и други хора, които са водещи, но никой по този дразнещ и натрапчив начин не повтаря, "моето  шоу, моите сценаристи, моя конкурс, аз съм професионалист"... много му личи, че е зле със самооценката си, въпреки онова, което демонстрира. Използва изказванията си, като някакви мантри, които целят да убедят публиката и него самия, че ВЪПРЕКИ онова, което виждат и усещат хората за него и за шоуто -той е прав, а тя нищо  не разбира. Изтъкан от фалш, преиграващ, драпащ за вниманието на околните. Набавя си го по жалък начин - чрез себеизтъкване и авторитарност. Всичко в него крещи- На мен ще се кланяте!
Напълно самозабравен балкански субект. Творците от Холивуд спрямо него за нищо не стават..Ако беше на тяхно място, щеше да се разболее от надувка!

Ники Кънчев- държа се като подлизурко някакъв. Какво му пука от Слави, не разбирам, та така му се мазнеше неистово и не му стъпи на врата по интелигентен начин? Държеше се като бито куче - да му скръцнеш само свива уши и се дърпа, да не го удариш.

И още нещо: Всички играха за каузата с децата, само те - за техния паметник. Това беше много неуместно - т.е. вие ни каните, но ние определяме, щот' сме най-велики!!!

-----
Съвсем ни взеха за канарчета.. при това, целият този парад на комплексарщината бе наречена шоу и то благотворително!
Тъй като не съм се включвала отдавна, не мога да се стърпя да не изкоментирам-ръкопляскания за постинга, защото припокрива 1:1 моите мисли по повод участието на този палячо Слави и кученцето му Росенчо в Стани Богат.  smile3501 smile3501 smile3501
Нова телевизия пък се наведоха толкова ниско, че ми бе трудно да го повярвам-"завездата" от конкурентната им тв им вдигна рейтинга....нямам думи просто! Sick Да не говорим за супер голямото навеждане да приемаш условия на госта си при благотворителна игра...абе паднаха ми в очите изключително, няма накъде повече!

Според мен въпросите им бяха много логични и всеки средноинтелигентен човек би могъл да отговори (ние със съпруга ми успяхме например, само с пикритът и Калофер не се справихме Blush).

Относно "подпирането" и притесненията на участниците-аз мисля, че точно за да се отпуснат са направени тези лесните въпроси до първа сигурна сума. Понякога обаче и там вкарват такива, които са доста подвеждащи.
Мен най-много ме дразни това, че нашите награди нямат нищо общо с европейските такива, макар прекрасно да осъзнавам причината-все пак там са по-богати и може би самото предаване печели повече.
Водещия няма да коментирам-би трявбало още след участието си в Биг брадър да бъде отсвирен.

# 114
Не можах да го гледам. Имате ли представа къде мога да го видя?

# 115
# 116
# 117
  • Мнения: 1 367
На мен много ми хареса адвокат Ботев.Сдържан,ерудиран,не се лигавеше излишно.Съжалявам,че отпадна толкова рано.А студентът с вуйчото....нямам думи просто! #Cussing out

# 118
  • Мнения: 2 018
На мен много ми хареса адвокат Ботев.Сдържан,ерудиран,не се лигавеше излишно.Съжалявам,че отпадна толкова рано.А студентът с вуйчото....нямам думи просто! #Cussing out

Съгласна съм, че такъв играч като студента няма място там, но и държанието на Ники беше много грубо.

# 119
  • Мнения: 8 769
O, след тези коментари-разкажете малко за този студент, че явно съм го изпуснала Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт