Моля за помощ-косата ми!!!

  • 6 756
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 957
Определено трябва да имаш търпение...фриз не е толкова виновна ...косата ти е може би много упорита.. и определено тъмните цветове трудно се махат. Трябвало е преди това да ти провери косата колко ти е податлива на третиране. На един кичур от косата ти да мацне от обезцветителя и да види до каква степен ще ти се исветли. Остави косата да си почине малко и и слагай маски. След което отиди на компетентен фриз. Мога да ти препоръчам някои по-добри.. но определено си е и от боята и обезцветителя. Аз лично без да имам какъвто и да е опит направих една моя приятелка. При първото обезцветяване и се получи приятно червеникаво.. но просто нямаше как да не стане така защото тя си беше избрала много светли бойчки. След 1 седмица пак я обезцветих и я боядисах. Сега ще ви покажа и трите етапа на косата и.. Ако се направи още един път боя ще стане просто точно това което искаше тя.. и това всичко го направих в домашни условия.. и ще ви кажа какъв беше обезцветителя. Имайте предвид че снимките са правени вечер на светкавица и се получава малко по различно отколко е
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=212816

# 16
  • Мнения: 288
Mоят фризъор постигна светло кестеняв, равномерен, страхотен цвят на косата на една позната, която се беше боядисвала в черно за 5 часа престой в салона! Така че може, стига да попаднеш на професионалист!

# 17
  • Мнения: 917
правила съм се от гарваново черно /боядисана преди няколко дни/ на платинено русо за един ден Peace
фриз. ти е била некадърна  #Crazy
за какво си и платила 130лв  Shocked #Crazy newsm78

# 18
  • Мнения: 166
Определено трябва да имаш търпение...фриз не е толкова виновна ...косата ти е може би много упорита.. и определено тъмните цветове трудно се махат. Трябвало е преди това да ти провери косата колко ти е податлива на третиране. На един кичур от косата ти да мацне от обезцветителя и да види до каква степен ще ти се исветли. Остави косата да си почине малко и и слагай маски. След което отиди на компетентен фриз. Мога да ти препоръчам някои по-добри.. но определено си е и от боята и обезцветителя. Аз лично без да имам какъвто и да е опит направих една моя приятелка. При първото обезцветяване и се получи приятно червеникаво.. но просто нямаше как да не стане така защото тя си беше избрала много светли бойчки. След 1 седмица пак я обезцветих и я боядисах. Сега ще ви покажа и трите етапа на косата и.. Ако се направи още един път боя ще стане просто точно това което искаше тя.. и това всичко го направих в домашни условия.. и ще ви кажа какъв беше обезцветителя. Имайте предвид че снимките са правени вечер на светкавица и се получава малко по различно отколко е
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=212816
Браво!Много хубав цвят,точно това искам да постигна и аз!!!Ако не те притеснява , ще споделиш ли с каква боя е получен крайния цвят?......Аз бях тъмно кафява и днес се обезцветих с ремувер,но косата ми има лек червеникав отенък инъче стана равномерно,би ли споделила какво да направя оттук нататък за да стане кафяво като на приятелката ти!

# 19
  • Мнения: 957
maeva Утре ще се чуя с нея да ти кажа колко пъти и с какво я мазах за да се получи този цвят.

# 20
  • Мнения: 166
Благодаря!!!Чакам с нетърпение!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт