Само хубавици сме в дюканските редици - 63 тема

  • 23 052
  • 681
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 783
Добър вечер!
Ако искате, не ми отговаряйте, ама как изписахте за един ден една тема, бре!

Вещи, оправи ми килата,моля те   -12 съм и 73 кг /от преди празниците е, да не хукнете да ме поздравявате  Mr. Green/

Небесна,  съдържаш 98 % вода, нъл`знайш?

# 31
  • Мнения: 1 280
Лелеее...киселото ми мляко дето пише,че е Fat Free било вътре със захар..аз не съм усетила,защото го ям само с триците..имало 17 грама захар,ама не знам на колко ...Загледах се сега и в бутилката с прясното ми  Skim Fat Free Milk - 11 грама захар...Във вашите млека има ли някаква захар?  Май пак отначало ще почвам диетата..и какво съм гледала в магазина,явно да е нискомаслено,нали до скоро си купувах най мазничкото..ама и то е с 11грама захар,сега го проверих и него...Като минах на ПЗ и качих малко.Аз като сваля някое кило и после стане нещо,че пак кантара ми покаже някой грам или кг нагоре и направо се депресирам....знам,че ми трябва време ама аз нали все искам да виждам ако може всеки ден по някой грам надолу... Embarassed

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
Добро утро !
Не съм направила кафе защото докато станете ще изстине .
Вещи по кое време ще си в Ст.Загора
тук съм но от толкова много навалица не мога да се вредя Joy Joy Joy
Трици в Ст. Загора има в диетичния до блока на Гурко 100

# 33
  • София
  • Мнения: 1 544
Добро утрооооооооо
Хайде на кфето.
Пинки - и аз сега задържам в ПЗ. Ама ит утре пак Hug Hug Hug
Суз - какво е това твойто утро в 4,39  newsm78 Ти съвсем изтреще бе мила? Да не си наваксвала с четенето на предишната тема Heart Eyes. Щото аз съм до средата Whistling
Леле за малко да збравя - ама нали е от миналата тема -katyjin -добре дошла  - не говори така за гурута и разни такива защото се притеснявам  Embarassed, просто се опитвам да те предпазя от моите грешки в началото Heart Eyes Hug
 Слънчев ден ви желая.

# 34
  • Мнения: 1 353
Добро утро и от мен.
Ясно е че Овесените ядки не заместват овесените трици, но при липса на такива може ли да се приемат пшеничени докато успея да купя. Знам че е обсъждано, но не знам в коя тема, а те са много и то дълги...
Ще съм благодарна да ми кажете, а и това също може да напишете в първият пост за хора като мен  Embarassed

Лек и усмихнат ден на всички.

# 35
  • Мнения: 1 280
Аз си доизяждам пшеничните трици в момента..после ще си взема и овесени.нели,не знам точно какво казва Дюкан по въпроса,нова съм и книгата я нямам,но ми помагат да си посещавам "кабинета" редовно....четох,4е някои от мамите докато са нямали трици,са карали без и са си отслабвали..Като се събудят майчетата ще ти кажат..а за мен е време да лягам...
Майка Зайка,кой ден си на ПЗ?  5/5 ли караш?  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро! smile3507
Тази сутрин съм решила да не се гримирам и трябва да оползотворя времето, затова реших да си изпия сутрешото кафенце във вашата компания smile3521. Ето по глътка и за вас  и за тези, които го предпочитат натурално

Момичета, тази сутрин кантарчето показа 78.8 кг! newsm44
Денят ми започна просто чудесно! newsm44 smile3521
Това ме мотивира още да не нарушавам режима! newsm53
За днес хапването ми ще е :
1 варено яйце
1 кисл. мляко Култура
250 г. пил. филе на скара с 50г брюкселско зеле и 2 с.л. млечна салата

Като всичко това е разпределено за 3 приема
Може и да е малко като количество, но това ме засища напълно. Peace

Хубав ден на всички сладурки! newsm18 smile3535

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 07:17 от Мишле_

# 37
  • София
  • Мнения: 3 090
Мишле  Hug, много си ранобудно днес! Да не те зове кантара?
Добро утро на Мишлето и на всички останали!
Капка по капка, грамче по грамче  станали при мене  килограмче!
Ха по кафе по тоз повод!



Приятно пиене на кафето, връщам се да дочитам старата тема  #Crazy
На Вещи едно голямо гуш и благодарности за новата темичка! (И в следващата да ме пишеш -39, ама като наближи време, ще ти пратя и ЛС, щото много маймунки сме на клона, а един акъл, пък бил той и шерифски,  нали така  Laughing)
За Вещи:


Я, Мишлето си редактирало поста! Вярно кантара те е зовял! Браво за намалението, тоз кантар все по-слаба да те показва!  newsm51 Мерси, ще пийна и твойто кафенце! Един мъъъничък съвет от мен - не решавай от сутринта какво количество храна ще изядеш, защото не знаеш колко ще си гладна. И да, малко ми се струва папането ти днес! smile3521

Слънчев и усмихнат ден на всички, да ви зарадват кантарчетата както нас с Мишлето!

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 07:25 от krikri

# 38
  • София
  • Мнения: 3 789
Мишле  Hug, много си ранобудно днес! Да не те зове кантара?
Добро утро на Мишлето и на всички останали!
Капка по капка, грамче по грамче  станали при мене  килограмче!
Ха по кафе по тоз повод!
Ееееее, ама каква си ми проницателна само! smile3521  Криnewsm51
Е кажи ми само- може ли такава хубава новина да си я пазя само за себе си? smile3503  Естествено, че трябва да я споделя с вас! Hug
Може понякога да съм банална с това да казвам колко грама съм свалила, но за мен това е много важно! Цифричката 7 не съм я виждала от вече 3 години! newsm09  Но предполагам, че при повечето е така и е разбираемо Crazy

Затова:
Подлагайте чашите за минерална водичка! newsm68   


Кри, това е защото си нося тази храна в офиса. Наоколо няма от къде да си купя нещо режимно, освен ако не си нося от вкъщи Peace
Иначе в близост има някакъв стол и 2-3 "дупки",  но там основно се предлагат мазни пържени картофи Sick, кюфтета, наденици, което не ми се връзва с идеята Tired

# 39
  • Мнения: 525
Добро утро,

след кафето заповядайте и по един

# 40
  • София
  • Мнения: 3 789
Всички притихнали,чакат нова тема .... hahaha
Всички дъх са притаили, очета пред монитора са впили.....
чакат новичката тема за Дюканската дилема! smile3532
Мога още рими да редя, но е редно да поспя smile3524
Лека нощ на всички дами-
утре да сме със свалени килограми! smile3521

Лека нощ, сладурани-бърборани! Hug
Волна,това адски ми хареса newsm51 браво на теб
Пиги, радвам се че ти е харесало Hug
Когато ме удари музата, мога да посветя нещо на Дюкан Party

# 41
  • София
  • Мнения: 3 789
Милички, аз ще излизам, че дълга ме зове Tired
Трябва и да се работи! Flutter
По-късно, евентуално към обяд пак ще се включа.
Хубав ден на всички ви!

# 42
  • Мнения: 525
Чао Мишле, хубав ден

Аз отивам да пия кафе с колежката

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Добро утро и от мен  Hug
Кри, браво на теб, приказвам ти аз, че ще се стопиш, ти не ми вярваш   bouquet
Мишле, браво и на теб!   bouquet
Сузана, няма да съм точно в Стара Загора, наблизо ще съм от петък до неделя, та в събота мога да дойда до там, само да е някъде където мога да се ориентирам и да паркирам.  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 3 090
Ябълке, добре е да се изследваш за диабет, за всеки случай, но не се притеснявай. Ацетоновият дъх е признак и на кетоза и също може да е последствие от режима, а повишената жажда може да е резултат от много протеини и от триците!  Peace
Небесна, течния парафин не става за кулинарна обработка! Най-добре се употребява на зелена салатка, с малко кисело млекце или балсамов оцет, мммммммммм. Пък и за 00 помага, поне в началото, защото тоя безмазнинен и безвъглехидратен режим ти прецаква жестоко  smile3550 Малко са момичетата, които не се оплакват от това. Да, подсети ме, че май забравих спанака, като изреждах полезните зеленчуци  newsm78 Аз си го задушавам с водичка, слагам индийско орехче и черен пипер, чуквам отгоре едно яйчице и си го запичам във фурната.  Laughing
и аз  newsm47
да ви питам - съвместими ли са за стомаха и червата кис.мл. и черен дроб , че ще експлоадирам , а днес съм яла и риба...
Според мен са си съвсем съвместими, дори си правя дробчетата с кисело мляко на фурна. Поне на мен никога не са ми създавали проблеми!
Ей, Мишлето дори стихоплетствало снощи!  smile3501 smile3525
Пиги и Кифличка, ама че никове! Какво ще правите с тези никове, като станете фини мадами? Добре дошли и успех в диетуването!  bouquet Фанси  bouquet, добре дошла и на теб, гледам, че Вещито ти е отговорила! Ама не е зле малко по-обстойно да се представите, нали трябва да се опознаем! Пък и всички дюканки са си любопитни по природа!
Им, липсваш напоследък!
Зайка, Пинки, Лорейн Hug
Пингвинът Ичо - първенец! Седи, седи, пуска емотикони и по едно време с гръм и трясък или някоя смешка, или нещо много умно и на място! Цунки!   love001 newsm51
Нели, може и пшенични трици, но Дюкан казва, че подуват стомаха. Но не на всички действат така, пробвай!
Не е зле новичките да разгледат и темата с рецепти, и сайта с рецепти! Така ще имат идея какво да си готвят и какви продукти да употребяват!
Вещи Hug, ще ги организираш и старозагорки на среща, а? Сузито много си мечтаеше за среща! И да носите апарат, ей! Снимки искаме, любопитни сме!
Хайде, време за закуска! Отивам да бъркам палачинката!

ТРЕТОФАЗНИЧКИ - ПРОТЕИНОВ ЧЕТВЪРТЪК! Да не кажете, че не съм предупредила!

Общи условия

Активация на акаунт