3D Studio MAX

  • 48 790
  • 910
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 888
Миоки и аз за каквото запека-в Евърмоушаните гледам  Laughing Иначе наистина последните ти рендери ми изглеждат много добре.Що не ги пуснеш по-големи,че така не се виждат много добре?
Танинке,тази кухня я правя по размери-тя се прави от еднакви модули на различни размери.Аз си моделирам един и другите вече ги нагаждам от него  Crazy После може да пусна снимка,че имам само на работа на такава кухня-мостра  от един от шоурумите.Иначе и ти напредваш смело   bouquet

# 841
  • Мнения: 18 542
Сега се ренди голяма трапезарията ама много бавно. Вчера като си тръгвах от работа я пуснах и още не е приключила  Shocked
Като свърши ще я пусна.

# 842
  • Мнения: 598
Ще чакам да видя аз. А докато чакам май ще пробвам и аз една дневна да сглобя от работи дето съм си правила, само една маса и стол трябва да си направя още.

# 843
  • Мнения: 18 542
Ето я голяма трапезарията  Simple Smile



не е фотошопена за това се вижда как ми е щръкнал мокета  Laughing

още една по-малка картинка:

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 00:18 от Миоки

# 844
  • Мнения: 3 983
 smile3501 newsm10 smile3501 Бравоооо

Ох аз покрай тази дипломна нямам желание за друго Rolling Eyes
Имам разногласия с ръководителя за детското легло-Стълбата как да е и т.н.
Забравих ли да се похваля ,че тази година я няма моята тема и правя друго Tired
Темата ми е детска стая ,но апартамента ще си остане като пълнеж ooooh!
Следователно трябва да изпипам стаята по добре от досега-тъй като тя ми беше от пълнежа  Crazy

# 845
  • Мнения: 598
Успех тогава със стаята и с даскала  Sunglasses, дано не мрънка повече за да нямате разногласия.

Хора аз каквото правих-правих, сега смятам да излеза с дребния на разходка малко, да хапна за обяд и после, дано се е ренднало това дето го пуснах и ще го показвам. То ще ми е работния проект  Simple Smile, който мисля да изкусорявам тука колкото дена трябва, че да стане като ваште готини картинки  Mr. Green

# 846
  • Мнения: 18 542
Не знам за вас, ама аз ще отида да се гръмна:
това направо ме удари в земята

# 847
  • Мнения: 598
Що бе човек  Grinning вий с вайлет ги докарвате такива. Кое по точно трябваше да видя? Аз свалих един .pdf и имаше много бели красиви картинки, но не ми се струва невъзможно да се направи. Но пък сигурно са ги правили няколко човека едновременно и за период не една седмица, ми месец - година ... На мен единствено тези тежките лампиони ми е чудно как са ги правили?

# 848
  • Мнения: 18 542
Точно за тези бели интериори става въпрос...няма никакви сиви сенки, всичко е меко, бяло и ...а бе кристал Simple Smile

Доста сме далеч още  Sad поне аз...

# 849
  • Мнения: 598
Ето ми ги първите рендери, които някакси ще трябва да оправям:



Последна редакция: чт, 22 май 2008, 15:26 от Танина

# 850
  • Мнения: 888
Еееее,Миоки,супер ти е ренда...недей се гърмя моля ти се-като рендер твоето не е по-ниско качество от тези,които си дала.Като този ти рендер мисля,че досега не си имала друг с такова качество.Поздравления   bouquet Сега пак седя и ти гледам ренда...може би една идея по-слаба,ако беше светлината отвън щеше да е още по-добре....по-меко,по-нежно,както ти казваш  Rolling Eyes
Танинке,давай смело-напредваш  Hug До месец-два ще си супер  Peace

# 851
  • Мнения: 598
Вайлет мерси за куража дето ни го даваш  Mr. Green Аз между другото се издразних на тези мебели вече и си направих в същата стая един голям удобен диван и сега съм го пуснала да смята пак. Мисля, че този път ще се получи нещо интересно  Wink

# 852
  • Мнения: 888
А,давам аз.....нищо не давам....и на мене акъла ми се взима като на всички тук   Laughing Таз глупава ретро-кухня вече и се вижда края да и се невиди...днес става 4-ти ден да я правя.Остана да наредя малко джунджуфарии по рафтовете,да сложа една маса със столове,да сложа светлини и камери и съм готова да рендирам...нищо работа,нали    Laughing Crazy

# 853
  • Мнения: 18 542
Ето още шотове от помещението:


измъчих се вече с тая къща  Tired

# 854
  • Мнения: 598
Абе измъчила си се, но е станало готино. Твоето изглежда толкова просторнооо...
Аз пак нещо не си харесвамя тва дето го правя и се замислям дали пък не е прекалено малка стаята  Whistling и така като сложих някъв огромен диван още по-малка ми изглежда май. Поне успях да направя прочките както исках.

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 15:59 от Танина

Общи условия

Активация на акаунт