3D Studio MAX

  • 48 775
  • 910
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 18 542
Просторно щото помещението е 12 на 7 метра  Laughing

# 856
  • Мнения: 888
 Laughing  Laughing  Laughing  testov render

# 857
  • Мнения: 18 542
Е браво! Ти ли я измоделира цялата?

Забележката ми е, че полилея ти идва много ниско.

# 858
  • Мнения: 888
Аз,ами  Rolling Eyes Днес ми е 4-ти ден,откак я захванах тая кухня....че и по определен размер са модулите....направооо  ooooh! ooooh! И знаеш ли какво стана?Днес дойдоха клиентите и знаеш ли какво казаха? Нито дума за самата кухня,обачеееее....абажура не го искали,че еди коя си стена не била така,че окачения таван бил еди какъв си....и ми идеше да крещя накрая,честно  Sick До преди малко мислих дали да преправям нещата и реших,че ако решат да поръчат кухнята ще им направя каквото искат,защото реално те не са имали забележки към самата кухня.Така,че да работиш като гърбав за клиент,който всъщност още не ти е клиент-ми извинявам се,ама....
Та такива ми ти работи....сега го пуснах да си изренди,за собствен кеф и това ще е  Wink

Пък за полилея,аз знам,ама се надявах да не забележите  Laughing

# 859
  • Мнения: 598
Браво Вайлет много е готино пак както винаги. Аз мойта тъпня няма да я показвам още, че пак не ми харесва, а и сложих едни пердета дето не ми пропускат много светлина, сега се сетих, че може да им направя светлосив рефлекшъна и пак ще я пускам.

# 860
  • Бургас
  • Мнения: 64
Вайлет браво, като гледам бая нерви си хвърлила докато е направиш. На клиентите не им обръщай внимание, знам колко е изнервящо ,но гледай да не си го слагаш.

Аз съм се захванала с една баня,никога не съм правила ,защото не ми е трябвало в работата ,но ти ни побърка с тия красиви бани  Laughing .

# 861
  • Мнения: 598
... Поредната безсънна нощ ...  Mr. Green

Голям стимул сте ми ей  Wink

Направих си чисто нови мебели за стаята  Grinning, сложих един куп светлинки и в резултат ми изписа, че само лайт кеша ще го смята четири часа  Joy Дано поне стане светло след толкова смятанки, че по принцип все ми стават едни тъмни тъмни. Утре (днес по обяд май ще е по точно) ... живот и здраве и късмет ... ще ви се похваля с новата мебел  Party (май телевизора е нещо счупен, от сега се вижда   Sick)

# 862
  • Мнения: 2 270
Вайлет-Миоки-страхотни интериори и рендери.Браво
Танина-напредваш с бясна скорост
Миоки -страхотен линк си дала-Размечтах се
DV-и моята дипломна работа беше детска стая.Само,че ние не я правихме на компютър,ами с рисунки чертежи,макети и 100 листа документация #Crazy

# 863
  • Мнения: 3 980
ani69 добре че не ми искат макет Mr. Green Не за друго на с детето няма как да го направя.Преди 2г доста макети направих ,но апартамента накрая беше като след бонбандировки от всички материали .къщи ,стай ,цехове ooooh!

# 864
  • Мнения: 598
Ето това се получи след пет часа сметки  Rolling Eyes Пак е тъмно  Tired

# 865
  • Мнения: 18 542
Доста приятно.
Що не пробваш да си засилиш слънцето?

# 866
  • Мнения: 598
Ами нямам слънце  Blush ужас какви ли не проби правих. Това чудо е с около 8 иес светлини и две врей плейни с интензитет 7 на тавана.

Сега пък пробвам другата крайност - само една директна и две врей плейни на прозорците, без никакви  иес-чета и чакам да видя какво ще излезе  Rolling Eyes. Не мога да докарам варианта в който в стаята е светло и светлината влиза през прозореца. То не мога да докарам и нощно осветление де  newsm78 Уффффф

# 867
  • Мнения: 888
Марияна-галинка,пускай после да видим банята.Ако пък нещо се чудиш-питай-ще помагаме.Ти скоро не си се включвала тук-радвам се,че се включи  Hug
Танинкееее....и ти ли спече на моите любими светлинки  Whistling знаеш ли колко рендерета съм им посветила  ooooh!

# 868
  • Мнения: 18 542
Танина, сложи едно слънце и намали броя на светлините вътре. Трябва си проби.

# 869
  • Мнения: 598
Мерси за съвета. Сигурно чак в понеделник обаче ще пробвам. Излизам почивка до тогава  Wink

Общи условия

Активация на акаунт