3D Studio MAX

  • 48 770
  • 910
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 18 542
Приятна почивка тогава Simple Smile аз почивка нямам  Laughing
Ето новите ми нещица - това е вариант на проект, на част от моя бъдещ апартамент  Mr. Green



Останалите части очаквайте скоро  Mr. Green

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 16:16 от Миоки

# 871
  • Мнения: 598
А така ... има и още два нови рендера от обяд насам дето ги гледах  Simple Smile Браво. Въпрос имам обече - светлините ти обикновенни ли са или от тези специалните? Как ги правите толкова светли тия стаи ...

Аз еега се кефя, защото май нацелих светлините за стаята, само че довечера ще я пусна да се смята цялата и утре ще показвам.

# 872
  • Мнения: 18 542
Нямам нито една иес, всички са вирейски. Имам едно вирей слънце, в стаята една вирей сферична на малката лампа съвсем слабичка и една вирей плейн на тавана. В кухнята и дневната всички са на тавана там където има лампи - вирей плейн с голям интензитет, около 60 някъде и малка геометрия, приблизително колкото лампата големи, в хола един дълъг вирейплейн в нишата там където се вижда е свети имай са това.

Надявам се, никой не забеляза че ми липсва фурна в кухнята  Mr. Green

# 873
  • Мнения: 598


Това пък е само със спотчета и радиосити. Достатъчно светло ли е? Аз вече не мога да преценя  Rolling Eyes

# 874
  • Мнения: 18 542
Ако навън е тъмно, е прилично. Напълни сцената с още неща Simple Smile

# 875
  • Бургас
  • Мнения: 64
Миоки кога успяваш да ги правиш всичките тези проекти,май наистина незнаеш почивка  Laughing
Иначе на мен всичко ,което си направила ми харесва.
Танинке и на мен светлините ми са голям проблем. Чак вече взех да се изнервям.
Сега пуснах за трети път банята и ако пак не ми хареса няма да е оправям повече ,че ми писна. Каквато и да е ще ви я покажа  Simple Smile

# 876
  • Мнения: 888
Покажи,пък каквото-такова -важното е да не се отчайваш  Hug
Миоки-супер ще стане апартаментчето  Peace

# 877
  • Мнения: 18 542
Миоки-супер ще стане апартаментчето  Peace
Laughing вече си представям как се разкарвам по чехли и пижама там  Laughing

Благодаря за хубавите думи  Hug

mariana-galinka
, тоя апартамент го правя от доста време малко по малко и променям непрекъснато разни неща, че както се сещате ми е голям мерак  Crazy

# 878
  • Мнения: 598
Сега пуснах за трети път банята и ако пак не ми хареса няма да е оправям повече ,че ми писна.

Аз последната баня съм я пускала 15 пъти  Wink (не три), а тази стая дето в момента я мъча до тук 30 пъти. Ама все нещо не ми харесва - я тез светлини, я мебелите, плочките, само сменям - пускам сменям-пускам пълен хаос. Сега пак пуснах онова дето ми се смята пет часа, с иес светлинки само без никакви други и да видим ... Искам нещо ново вече, ама незнам какво  newsm78

... отказвам се от иеските. Час и половина ми изписва с тях, че смята лайт кеша, а сега пуснах с обикновенни и ми изписа 15 минути. Това за една и съща сцена  newsm78

Вижте какво прочетох http://life.dir.bg/2008/05/25/news3035560.html

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 11:32 от Танина

# 879
  • Бургас
  • Мнения: 64
Ето я моята първа баня. С тия светлини немога да се оправя.И защо не ми се виждат плочките на пода идея си нямам.

# 880
  • София
  • Мнения: 6 809
Браво, много добре за първа баня!
Аз днес или утре ще пусна рендерите на кооперацийката.

# 881
  • Мнения: 888
Еееее,Марианка-галинка,супер си е.Още малко с В-Рея и си готова   bouquet

# 882
  • Мнения: 199
Момичета, здравейте най-после и от мен! Grinning Grinning Grinning

Вече почти месец умишлено избягвах да влизам и да ви чета, защото нямаше да се сдържа и щях да започна да чертая нещо, а нямах никакво време за това... налагах си самоконтрол един вид Laughing
Сега пак незнам колко време ще има, но вече не удържах... Но дано да успея и аз в скоро време да начертая нещичко

Всички сте напреднали адски много, страшно ви се радвам   bouquet

# 883
  • Мнения: 598
Здравей здравей  Simple Smile

Хора, ако щете вярвайте ама на тва дето предния път ми се сметна за пет часа, сега след като го изчаках пет часа ми изписа, че остават още четири и половина т.е. десет часа ренд за 480*680 тъпа картинка  #Crazy или нещо тотално съм объркала настройките във врея или компютъра ми е супер бавен  newsm78 незнам вече, но ще лягам. Айде до утре сутрин.

# 884
  • Мнения: 18 542
Хм...ужасно много за такава резолюция...я принт-скриин на настройките на вирей дай да видим.

Общи условия

Активация на акаунт