ПАЗАРДЖИШКИ майки с добри сърца ще зарадват пак самотните деца!(5)

  • 24 287
  • 498
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 941
за сряда: къде се събираме и в колко?
за дръвчетата: ми мъжо ми носи тела, после я режа с клеща на различни дължини, овивам кръгчетата около дезодорант (за да станат по кръги) и после той ми ги връзва едно за друго. После ще ги вземе всичките да ги боядише в цвят "дърво" и после ще ги украся с изкуствена трева. Абе играчка си е...
Сега се опитвам да направя от солено тесто малки козуначета, с посредата дупка (за свещичка, ама от тези дето са за торта свещички)...ама първото тесто не ми стана  newsm78
Иначе като за конвейер, може да се пробва: черупка от яйце, на две счупена, боядисана от вътре и от вън и вътре в нея свещ (свеща може и да е готова, а може и да се разтопи на водна баня....нещо такова (ама пак казвам не са мои, откраднах идеята, още не съм пробвала..)
 
Или пък - около балон (надут ама не напълно) се овива конец (по дебел) който преди това е натопен и изстиска в лепило. После балона се пука и се маха и се получава това:


Имам много от вътрешното руло от тоалетна хартия (картоненото) , ако някой се сети как можем да ги правим на кошнички за яйца - него ви са  Peace

Ами това са ми идеите за сега. Утре отивам да купувам шноли и диадеми, че бабите във фемилито са наваксали с плетенето.....

# 76
  • Мнения: 2 577
За сряда - ако сме само четирите можем да отидем с голямата кола на Лили.
Лили, с джипа можем ли да отидем?
Трябва да товарим 20 пъзела, уредбата и превръзки, малко дрехи.
Аз предлагам да не губим време да минете да ме вземете двете с Лили с колата от вкъщи, да вземем Соня и газ към Брацигово. Ако се чакаме някъде, повече ще се мотаем.
Предлагам да тръгнем в 10ч. Това значи да минете да ме вземете в 9.40, минаваме за Соня и тръгваме.
 Това с черупките от яйца и свещичка вътре верно е много хитро и евтино. Като взема 100 свещи - са 5лв. Само беладона да ни светне с ккави бои да ги пъстрим черупките.  bouquet

# 77
  • Мнения: 2 214
За съжеление няма да мога да съм с джипа, Петър е в командировка.
Ще ходя със мерседеса, имам къде да сложа двд-то, пъзелите, Гери и още едни пътник.
Яна кога София ще преведе парите?, че малко не се вмествам в бюджета.

# 78
  • Мнения: 2 577
Лили, днес Роси се обади , че отива до банката да преведе парите. Утре Соня ще тегли и ако ти е спешно - уговорете се да ти даде парите още утре Hug
Значи остава да видим Сончето ще тръгне ли и с нейната кола в сряда Hug

# 79
  • Мнения: 227
 Момичета,имам нужда от мнението ви.
Кажете моля ви се - бих те ли си купили такова шантаво яйце,да уточня,че все още са в незавършен вид



искам без пристрастното ви мнение,защото имам опасения,че твърде арт започнах да го давам и не съм сигурна доколко ще са продаваеми яйцата ми.
 Нося на бой и критики,по неприятен ми е боят  smile3557  Grinning
Сега сериозно питам ви - струва ли си да си хабя  боите  и времето за тез яйца или нещо друго да мисля.
 

# 80
  • Мнения: 2 336
за къде са предназначени тези яйца, по точно къде може да се закачат newsm78

# 81
  • Мнения: 227
връзката е дълга около 40см. идеята която видях бяха сложени на полюлея,абе навсякъде където ти дойде на ум

# 82
  • Мнения: 941
Страхотни са vivi33  Peace
С ориз са нали  Wink И аз имам едно такова...
Тед, ми хората (за разлика от мен) освен за Коледа и Нова година, и за Великден си украсяват къщите.

С вликденски венци, дръвчета, Яйца на пръчки или връзки, картонени зайци и т.н.....като уникален сувенир, мисля, че много хора биха си ги купили....

С какво ги боядисвапш VIVI?

# 83
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
viva333 , много са ти хубави яйцата  Peace - аз на шаренко се радвам, ама нямам в предвид шаренко - в смисъл кич. Просто много добре си съчетала цветовете - имаш усет към живописта  Hug .
Много ми харесаха идеята за поставката на Гери и на Лили кошничката  Peace .

# 84
  • Мнения: 2 336
Добро утро,
mother-of-pearl не си единствената която не си украсява в къщи на Нова година от скоро взех символично да украсявам ана Великден никога не съм украсявала Embarassed за това и попитах.
А като гледах тези снимки ми идва на ум друго-дали да не се продават комплект-яйце, поставка и подложка от плетените на една кука които останаха от базар.

# 85
  • Мнения: 529
с риск да ми се разсърдите ще кажа,че аз отпадам за утре  Embarassed , изникна нещо непредвидено, съжалявам  Tired

Лили сега ще тегля пари( ако са преведени де) и ще мина през Яна да ти ги даде утре
Много красиви неща сте показали,но за жалост при мен музата не ще да дойде още  Rolling Eyes

  bouquet

# 86
  • Мнения: 2 577

Сонче, не се притеснявай! Един път и без теб ще отидем Hug
Значи точно ще се съберем с мерцедесчето на Лили.
 Лили, минете утре в 10 ч. да ме вземете  bouquet



















# 87
  • Мнения: 941
Уф, дано утре да е по-топло и тая мъгла да се махне..... Praynig
Някой ще носи ли фотоапарат или да взимам моя? 'Щото нали трябваше да се снима, какво им даваме от базара?

# 88
  • Мнения: 2 577
да бе, егати и времето #Crazy
Ако е много ллошо ще го отложим. дето се казва - Ще поживеем, ще видим. Heart Eyes
Аз ще вземе фото  bouquet/ дано не забравя/

# 89
  • Мнения: 332
Здравейте момичета, работя във фондация"Обществен фонд - Пазарджик" и искаме да дарим 30 бройки детски ръкавички на нуждаещи се дечица от домовете. Ако се интересувате заповядайте във фондацията, която се намира в сградата на Младежкия дом с/у паркинга на Хигия. Надявам се да сме ви полезни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт