ПАЗАРДЖИШКИ майки с добри сърца ще зарадват пак самотните деца!(5)

  • 24 320
  • 498
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 577
Радваме се, че искате да помогнете на дечицата. Ще минем непременно!Ще пиша на лични за повече информация Hug Hug

# 91
  • Мнения: 227
  Добре тогава,продължавам в същия дух,да mother-of-pearl с ориз,грис,овесени ядки са, най рационално се възползвах от идеята ти,оцветявам ги с темперни бои и след това лакирам,но с четка и безцветен лак от кутия.
 Belladona,а на твоята преценка се доверявам на 100%,защото си професионалист и ги умееш тез неща по добре от мен  Hug

# 92
  • Мнения: 3 050
Купих си нещица за гривни и ще почвам да правя(ще ме извините че само това мога да правя Peace)
и съм доволна от покупката Crazy

# 93
  • Мнения: 1 163
Момичета,кажете според вас такива гобленчета-зодий ще се търсят ли,че си набавих рамки и материали?

# 94
  • Мнения: 1 163
viva333,много са ти хубави яйцата,някой ден ще пробвам и аз Simple Smile

# 95
  • Мнения: 227
vivi75,непременно пробвай много е увлекателно и приятно,аз когато имам време с удоволствие се занимавам с такива неща действа ми отморяващо и ме зарежда,а гоблените ти са интересни,но не ти ли отнема твърде много време да ги ушиеш.

# 96
  • Мнения: 1 163
viva333,да ти кажа специално тези ги шия за 1 ден,най-много за ден и половина плюс  newsm79 wash hang 1dishes  food002 smile3545  .... Grinning

# 97
  • Мнения: 2 577
Яйцата са екстра, Вива333, продължавай в същия дух - уникални творени! Heart Eyes
Относно гобленчетта - определено зодии, Богородица, Исус ще се продават , както и детски гоблени. Тематични гоблени - не. Виви75, страшна майстолка си  bouquet
Игуанка, ти си ни талисманчето, очакмаве и твоите гливнички за дечица!
Момичета, писахи  преди, пиша и сега - ако някой има нужда от финансова подкрепа за материали - нека ми пише!

Обадих се в двата дома в Брацигово, че утре ще отидем. ММка ми писа, че бельото е поръчано.

# 98
  • Мнения: 941
За трети път го пиша тоя постинг - нещо с форума ли не е наред  newsm78

Момичета важно е да имаме богат асортимент на масите  Heart Eyes
вижте на Коледния базар, как някои неща които и не предполагахме че ще представляват интерес се продадоха веднага, а други, за които бяхме согурно, се продадоха, чак когато Тед ги пусна online да ги продава  Peace

Аз имам малък проблем: не мога да намеря шноли/фиби тип "тик-так" . Най евтините са по -0.60лв. , а бабите имат готовност да направят около 50бр. цветчета за тези шноли. няма и диадеми от "простите". Най-евтините които намерих са по 1лв. но имат разни работи по тях...Какво да правя? Ако взема 20 диадеми и 50 шноли - това са 50 лв.  newsm78 И то поне да вършеха работа....

Нещо snimka.bg днес не работи, като се оправи ще кача снимки на първите цветчета за шнолъте....

# 99
  • Мнения: 2 577
Гери, не бързай да купуваш. Провери в Евроленд - там има евтини фиби и голям избор. Ако и там са скъпи - има вариант Илиянци. ще пратим някой да напазарува в количество. Има кой Hug
малиииииииии, взех да се плаша за утре - навън е бело та бело, та нищо се не види. #Crazy

# 100
  • Мнения: 227
Лелее vivi75,страшна фурия си ти  Grinning

Поздравления и за бабите   bouquet

# 101
  • Мнения: 941
Е та в Евроленда де - там даже няма "тик-так" фиби.....ходих и по други...та това дето го намерих го писах по горе....

Яна: утре в 9 сутринта се чуваме дали ще се ходи или не - Лили закарва малкия на градина и ми звънка. Ако се ходи ще е по разписание - взимамете в 10ч.  Peace

# 102
  • Мнения: 2 577
Добре, Гери, ако има промяна звъннете ми Hug
За фиби ще проуча варианта за Илиянци  - най-вече цените Naughty

# 103
  • Мнения: 2 214
малкия болен в къщи, но отиваме.
Ще взема първо всичко после вас.

# 104
  • Мнения: 413
Върнахте ли се?Някакви новини, снимки? Grinning

Аз си накупих материали за мартенички и почвам.Бавно, но славно. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт