Мажeте ли бебета си всяка вечер и с какво?

  • 2 293
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 403
Мажа със зехтин.

# 31
  • Мнения: 620
Само отвреме-навреме мажа с зехтин, сигурно веднъж седмично. А пък правя масажи всеки ден.
Когато правя масаж на възрастен човек - също с нищо не мажа, така си усещам ръцете по-добре, и на мен когато ми правят масаж - моля да не ме мацотят с нищо.
Ако ти запецват ръцете при масаж, макар че не вярвам да прилагаш силов масаж на бебе - мажи си твоите ръце с нещо, а не кожата му.

# 32
  • Мнения: 1 008
Всяка вечер след къпане мажа с оло. Лятото мажех с лосион за тяло.

# 33
  • Мнения: 1 546
След къпане с олио или мляко за тяло на Мустела  Peace

# 34
  • Мнения: 1 685
ние се мажем с олио но има едни специални кремчета за масажи  Peace

# 35
  • Мнения: 351
До скоро мажех със зехтин,сега с тоалетно мляко на Бюбхен с лайка!

# 36
  • Мнения: 140
Всяка вечер след баня с млякото на Мустела откакто се е родил.

# 37
  • Мнения: 472
До 1г. всяка вечер след баня я мажех с мляко на Мустела. После до 1г.6м. мажех само дупето. Сега не я мажа с нищо  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
Питам , защото аз всяка вечер правя масажи на моя юнак и го мажа с бебешко олио, а за лятото ползвах лосион, но вече почвам да се чудя дали е добре това мазане всеки ден. Все пак кожата трябва диша, но пък от друга страна масаж не мога да правя без олио   и за това питам? newsm78
Аз не го къпя всяка вече, масажи никога не сме правили, не обича и досега да го мачкат.
Когато го къпя го мажа с млякото на Мустела.

# 39
  • Мнения: 174
Мажем се с олиото на Джонсън, а за масаж правим задължително много и харесва baby_neutral

# 40
  • София
  • Мнения: 5 079
Мажа го след къпане с олио, защото адски много му се изсушава кожата от водата...  Confused

# 41
  • София
  • Мнения: 553
След вечерния душ я мажа с лосиона на Мустела.

# 42
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ние се мажем всяка вечер с пречистена и преварена на водна баня мас, може да Ви звучи смешно, на като си я взех малката от болницата кожата и се лющеше като на гущер и беше много зачервена, там цял месец изобщо не я бяха къпали нито мазали с нещо. След това се мажехме още един месец по два пъти на ден със себа мед - тоалетното мляко за силно раздразнена и чувствителна кожа. Спря да се лющи, но си остана суха и тогава ми казаха сега през зимните месеци да я мажа с мас, тя хем загрява, хем задържа влагата в кожата. Сега сутрин и правя масажи с олиото на Бюбхен илис тоалетното мляко с лайка, а вечер след баня задължително с мас. Кожата и сега е страхотна мекичка и пухкава, само лицето все още и е малко сухо. Него го мажем все още с лосиона на Себа мед за лице.

# 43
  • Мнения: 27 524
Мажа го след къпане с лосион, хидратиращ. Никога олио, гадно е. Масажи също не съм правила, нито гимнастики.

# 44
  • Мнения: 40
След вечерния душ я мажа с лосиона на Мустела.

И ние сме със същото и сме много доволни Peace

Общи условия

Активация на акаунт