Препоръчайте ми съдомиялна машина!

  • 16 866
  • 156
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 885
http://www.beko.co.uk/ProductDetails_53_Full%20Size_DWD8657.aspx
Мисля, че това е модела (довечера ще видя точно буквите). Просто неуспях да го намеря на страницата на Технополис.
Tвоята съдомиялна с пластмасови или метални перки е,защото в технополис има подобна ,но е с пластмасови перки?

# 151
  • Мнения: 281
Само не MIDEA!!! Banghead Banghead Banghead

# 152
  • Мнения: 752

 Tвоята съдомиялна с пластмасови или метални перки е,защото в технополис има подобна ,но е с пластмасови перки?
Мисля, че е с пластмасови, но това не е било опция на която да държа, когато търсех миялна.

# 153
  • Мнения: 885
Засега сме се спрели на този модел,но пластмасовите перки ме притесняват.

# 154
Нашата миялна е на Brandt , не много известна френска марка в БГ. Имаме я като подарък за сватбата. Вече е на почти 2 години и съм страшно доволна.Горещо я препоръчвам. Купихме я от Денси в Студ.град(май така се казваше магазина,защото я няма навсякъде тази марка). Дано да съм била полезна Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 155
  • NL
  • Мнения: 520
Ние сме поръчали тази и я чакам другата седмица да пристигне.


Bosch SGS55E92EU


Нямахме техническа възможност до този момент за съдомиялна но напоследък съм по-ангажирана и вече няма мърдане,някой трябва да помага с миенето.Не съм запозната много  какви функции е хубаво да има,малко на сляпо я поръчах(ориентирах се по коментарите на потребителите).Единственото на което държах е да е клас А А А и да е с ниски децибели,тази е 49.Четох,че най-безшумните съдомиялни са  около 42-44 децибела.Според мнението на потребителите добре измивала и подсушавала.За останалото представа си нямам какво ще е.Ще я видим като започне да работи.

# 156
  • Мнения: 386
купих си миналата седмица един аристон за вграждане и засега съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт