Какво " не можете" - или да си помогнем взаимно.

  • 5 298
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 893
Аз пък разделям миглите ми с гребен за пощене на въшки...не се смейте, бързо, лесно и ефективно..с най - сирно ги сресвам...маха се излишната спирала и миглите стоят добре...
А за очната линия...аз си слагам редовно, та имам опит, но никога не става перфектно...с клечка за уши изтривам нескопосаното или изтънявам линията...работи. После имам первектно очертани горни клепачи.

# 16
  • Мнения: 420
Здравейте,
дойде ми една такава идея за тема - да се научим взаимно на някои неща.
Тези, които не можем да постигнем добре всичко във външният си вид.

Напр. - не мога да си слагам добре черния молив под клепача, а толкова харесвам  Sad винаги мисля, че не е сполучвливо - споделете как го правите вие.

Аз пък ще дам идея за една бърза прическа за коса на стъпала, без никакви продукти - мокра коса се навива на масури, и чак после на ролки. така забелязах, че хем става къдрава, хем придобива обем, а не стой като шапка.  Wink


я дай снимчица да видим тази прическа как стои че ме заинтригува.. Flutter

# 17
  • Мнения: 5 173
Аз пък не знам как точно да си слагам руж. Значи аз съм бузеста (как звучи само) и някои са ми казвали, че не се слага на скулата, а под нея. Като си прибера бузите, във вдлъбнатината, която се образува. та кое е правилното?

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Точно така, от върха на скулата, косо надолу кък ъгълчето на устните. Най-изпълналата част на скулите ти трябва да остане без руж. За жените с фини лица е точно обратното.
Очна  линия и аз не умея да слагам. Винаго имам беличко под линията Sad

# 19
  • Мнения: 5 173
Точно така, от върха на скулата, косо надолу кък ъгълчето на устните. Най-изпълналата част на скулите ти трябва да остане без руж. За жените с фини лица е точно обратното.
Очна  линия и аз не умея да слагам. Винаго имам беличко под линията Sad
Благодаря  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 4 052
Да се гримирам не мога. Не знам как да си сложа спирала, без да ми залепнат миглите. Друго май не искам да се науча Mr. Green
Остъргвай четката в ръба на шишенцето, да няма много напластено... чернилка, туш ли е  Simple Smile. Има май и специални гребенчета за мигли, аз мойте ги разделям с игла, но не го препоръчвам  Blush
Аз пък с клечка за зъби.. hahaha
Специалните гребенчета не ми вършат  работа на мен,не мога с тях...
Купих си спиралата на Орифлейм,четката и е с по-къси и по-дълги.....е с нея не залепват миглите... Peace
Аз пък с половината от счупена ножичка за кожички...и аз не го препоръчвам.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 960
Немога да си слагам очна линия, а много искам  Rolling Eyes
Личи си бялата лента /където са миглите/  Close не се получава да я нанасям между тях Crossing Arms

За да стане права линията и без бяло просто чертайте върху ръба на миглите, следвайте тяхната линия!
Сложете и черен молив от вътрешната страна горния клепач, лесно е - слагате на долния и мигате няколко пъти, после още веднъж тази процедура. Така също се заличава ефекта бяло под очната линия.
За финал спиралата - мажете от основата на миглите, ако има бяло между тях се боядисва.  Grinning

Кажете как да слагам ФДТ , че лицето ми да не става като гипсова маска?
Кожата ми е суха, ползвам по-мазен фдт, отгоре пудра за да не лъщи и отблизо гледката е потресаваща.  Embarassed
Пробвала съм и с малко и с много количество - все същото.
Накрая се избърсвам със салфетка и ходя с каквото е останало. Tired

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 13:39 от Karen

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Немога да си слагам очна линия, а много искам  Rolling Eyes
Личи си бялата лента /където са миглите/  Close не се получава да я нанасям между тях Crossing Arms



Кажете как да слагам ФДТ , че лицето ми да не става като гипсова маска?
Кожата ми е суха, ползвам по-мазен фдт, отгоре пудра за да не лъщи и отблизо гледката е потресаваща.  Embarassed


Аз съм забелязала, че ако не се намажа с по-мазен крем, ФДТ на места стои на сухи петна. Така че за себе си открих този трик, ако може така да се нарече.

По-мазен крем, изчаквам поне 10-ина минути за да попие хубаво. Всяка сутрин си слагам ФДТ, като след като се измия, намазвам се с крема за лице, обличам се и чак тогава ФДТ - времето е достатъчно за да попие хубаво кремът.

Самият ФДТ го слагам първо на точки по цялото лице - размазвам с пръсти, с гъбичка никога не съм пробвала даже.

Но май си зависи и от правилния избор на ФДТ.

# 23
  • Мнения: 17 407
Мда, и според мен не еот начина на слагане, но аз не съм критерий Mr. Green

# 24
# 25
Под ФДТ винаги !!!! се нанася основа-крем.

# 26
  • Мнения: 7 418
Hug  благодаря момичета, ще опитам всичко което казвате.


  молив - пудра - молив.Така молива не се размазва по цял ден. Grinning

как да си сложа пудра на долния клепач без да я вкарам в окото? Embarassed
   Ау!Това не го знам.....Слагам само на горения клепач.
   Ако сложа и на доления,ще изглеждам,като опулена Shocked  Joy

# 27
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Под ФДТ винаги !!!! се нанася основа-крем.
И то достатъчно количество! Дори понякога се налага да слагам 2 пъти крем, защото чуствам, че кожата е "жадна" за още.
 

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Карен, следвам точно линията на миглите, но моите сякаш са на два реда Rolling Eyes И между редовете винаги остава небоядисано Laughing Поради това спрях да слагам очна линия и действам с молива Confused
А за ФДТ и аз смятам, че ако отдолу се намажеш хубавичко с крем, няма да ти седи наплескано. Моят напротив, бързо попива, и аз съм с много суха кожа. Според мен не ти трябва мазен ФДТ, а силно хидратиращ и без пудра накрая. Хидратиращите на лъщят.

# 29
  • София
  • Мнения: 169
Да кажа и аз за спиралата, понеже май само това слагам. Намерете си стара спирала, измийте четката и я ползвайте за гребенче за миглите, но не изчаквайте нанесената от вас спирала да изсъхне съвсем, нека да е леко влажна още и тогава разрешете, защото ако е съвсем изсъхнала няма да стане хубаво разресването. Дано съм била полезна на някого

Общи условия

Активация на акаунт