Знае ли някой за институт АНАСТА

  • 9 218
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 64
Стафилокока няма антигенна връзка с ревматологичните заболявания.
Освен ако не предизвика гноен артрит в резултата на дисеминация. А м-у другото - артрит може да има и в резултат на хламидиална инфекция.
И още нещо - човек който даже и в интернет се крие и не смее да се регистрира е доста съмнителен. Що за смехотворна реклама на този още по- смешен иститут.

# 31
АНАСТА Е ИЗМАМА!!!!! НИТО Е ЛАБОРАТОРИЯ НИТО ИЗОБЩО ИМА В СВЕТА СТАФИЛОКОКОВА ВАКСИНА!!! ТОВА КОЕТО СЕ ПОЛЗВА КАТО ВАКСИНА Е НЯКАКЪВ ОБЩО НАСОЧЕН ГАМАГЛОБУЛИН ВЕРОЯТНО...случайно на ВАС боцканите там да са ВИ предоставяли документация на продукта?!?! Да вярно е че продукта им помага на някои хора с пъпки...НО ДА НЕ СМЕ ОВЦЕ

http://www.e-placebo.com/index.php?option=com_content&task=v … =86&Itemid=39

аз БЯХ там, дадох кръв, имам от преди AST - Антистрептолизинов титър (реф. 200; резултат 330) - това е истински тест за антитела към стрептококова инфекция ВЪВ ВСЯКА НОРМАЛНА ЛАБОРАТОРИЯ, стрептокока след антибиотик ми е само в урина, НО СТАФИЛОКОК НЯМАМ В НИКОЯ ПОСЯВКА!!!! ОБАЧЕ ИЗМАМНИЦИТЕ В АНАСТА МИ НАГЛАСИХА РЕЗУЛТАТ 300%(реф.1; резултат 3). Изглежда че теста им(а вече се съмнявам че изобщо има тест) е АНТИСТРЕПТОЛИЗИНОВ...не е стафилококов!!!!

ПРАВЕТЕ СИ САМИ ЗАКЛЮЧЕНИЕ...не е нито лаборатория, нито има инфо за глобулина който продават, а глобулин могат да ви предложат навсякъде...не е нужно да въртите цяла България за такава ЗАБЛУДА. Във всеки областен град вероятно има "инфекциозен и паразитен център"

Има ваксини в аптеките на хапчета(...респивакс, бронховаксом...), същата работа ще свършат.
Но като цяло ваксините са РИСКОВА ИГРА, нямаш гаранция какво се случва, може да те бутне в неправилна посока.
Изумена съм че ревматоложка ме прати там, и още 80% медици са заблудени страхотно, АЗ БЯХ ТАМ, проверих, установих...НЯМА СТАФИЛОЛИЗИНОВ ТИТЪР

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
АНАСТА Е ИЗМАМА!!!!! НИТО Е ЛАБОРАТОРИЯ НИТО ИЗОБЩО ИМА В СВЕТА СТАФИЛОКОКОВА ВАКСИНА!!! ТОВА КОЕТО СЕ ПОЛЗВА КАТО ВАКСИНА Е НЯКАКЪВ ОБЩО НАСОЧЕН ГАМАГЛОБУЛИН ВЕРОЯТНО...случайно на ВАС боцканите там да са ВИ предоставяли документация на продукта?!?! Да вярно е че продукта им помага на някои хора с пъпки...НО ДА НЕ СМЕ ОВЦЕ

http://www.e-placebo.com/index.php?option=com_content&task=v … =86&Itemid=39

аз БЯХ там, дадох кръв, имам от преди AST - Антистрептолизинов титър (реф. 200; резултат 330) - това е истински тест за антитела към стрептококова инфекция ВЪВ ВСЯКА НОРМАЛНА ЛАБОРАТОРИЯ, стрептокока след антибиотик ми е само в урина, НО СТАФИЛОКОК НЯМАМ В НИКОЯ ПОСЯВКА!!!! ОБАЧЕ ИЗМАМНИЦИТЕ В АНАСТА МИ НАГЛАСИХА РЕЗУЛТАТ 300%(реф.1; резултат 3). Изглежда че теста им(а вече се съмнявам че изобщо има тест) е АНТИСТРЕПТОЛИЗИНОВ...не е стафилококов!!!!

ПРАВЕТЕ СИ САМИ ЗАКЛЮЧЕНИЕ...не е нито лаборатория, нито има инфо за глобулина който продават, а глобулин могат да ви предложат навсякъде...не е нужно да въртите цяла България за такава ЗАБЛУДА. Във всеки областен град вероятно има "инфекциозен и паразитен център"

Има ваксини в аптеките на хапчета(...респивакс, бронховаксом...), същата работа ще свършат.
Но като цяло ваксините са РИСКОВА ИГРА, нямаш гаранция какво се случва, може да те бутне в неправилна посока.
Изумена съм че ревматоложка ме прати там, и още 80% медици са заблудени страхотно, АЗ БЯХ ТАМ, проверих, установих...НЯМА СТАФИЛОЛИЗИНОВ ТИТЪР
newsm10

# 33
  • Мнения: 721
От личен опит и от това, което четох по форумите, лекари от цялата страна масово пращат пациентите със стафилокок там и препоръчват ваксината. Confused

# 34
  • Мнения: 64
браво n . Добре си информиран (а). Това наистина е глобулин с-у един единствен антиген от 12-те на Стаф. Ама не ми се влиза в подробности. Така или иначе в медицината има 1 основно правило- НЕ ВРЕДИ!  Не мога да твърдя , че тези хора го спазват.

# 35
Аз съм от Плевен. Преди девет години ми се появи проблем с подуване на лимфни възли по слабините, акне, ечемици и др. подобни. Лекуваха ме с различни антибиотици и терапии, но нищо не помогна. Много трудно, след три години ходене при различни доктори, открих че лечението-спасението ми е АНАСТА. Приложих много точно ваксинацията, после реимунизацията и близо пет години нямах проблеми. Животът ми е много труден, динамичен, стресов с малко сън и отново стигнах до АНАСТА. Сигурна съм, че това е най-доброто ми спасение за години напред. Лошото е , че в провинцията не знаят за АНАСТА и аптеките не искат дори и с заявки да доставят ваксината.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Запитай се  защо не искат да я доставят Peace Успех в лечението и търси алтернативен метод например хомеопатия.Дъщеря ми пребори златистия стафилокок точно с хомеопатия.Преди това изпи 3-4 антибиотика и нищо

Общи условия

Активация на акаунт