...за пиърсинга, татуто....и още нещо- 2

  • 22 399
  • 321
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 478
Боже...
Картинката изчезна, сега и аз виждам този надпис  Shocked Shocked Shocked
Ами... Съжалявам за объркването и спама...  Rolling Eyes

# 211
  • Мнения: 5 393
Другите три линка ми се отварят правилно, и са готини.
Но точно за този ти говорех, че не вярвам да искаш такава Joy Joy Hug

# 212
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Хм...
Шуши, ти какво виждаш?
При мен си излиза картинката... Странно....
Ами, Мечо, не знам...



Виждам това което е показала Мечо
Не е кръст а някаква шарения , май реклама на нещо
За това те попитах  Hug

# 213
  • Мнения: 2 614
И моята изненада беше голяма, на тази шарена рекламка, не си представях тази обяда как ще стои на нечий гръб, напр.  Mr. Green
Иначе, аз не бих си татуирала кръст, не ми е страст....други неща е влекат мене  Peace
Но да - трябва човек да си харесва татуировката!  Hug

# 214
  • Мнения: 5 478
Лелеее и аз си викам "Абе тез хора какво им стана, че така се чудят?"  Joy Joy Joy

Тук попаднах на нещо, което също много ми хареса
http://freenet-homepage.de/chambers.tattoo/bilder/chambers.tattoo5763.jpg
Ама е големичко за мен ....
Иначе анкх-а (на първите линкове) си остава номер 1 в класацията ми  Mr. Green

Правда, твоята е много хубава, гледах я назад някъде... а на коя част ти е?

# 215
  • Мнения: 5 393
Е как да не отговарят,та нали и те са си днешна писменост,трябва уиндоуса да ти е настроен просто.Ако не става има конвертор за клавиатура само,че той е много обемен и тежък трябва да ти е як компютъра.Хващаш някой софтуерен магьосник и си решаваш проблема. Mr. Green

Беа- ето например Тибетската писменост,която се ползва и днес.



Как да напиша "Ивайло", или по-точно "Ivailo"? newsm78

# 216
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Пух , аз V-то не го намирам  newsm78

# 217
  • Мнения: 5 393
Да, няма и "L". И за съжаление с повечето които ми харесват е така-или в един символ са събрани две букви, или липсва някоя буква, която ми трябва.

Та сега целта е да ги разгледам хубаво и като си харесам някоя, да открия човек, който да ми напише това име с тези символи.Щото като нищо ще излезе нещо съвсем друго ако го напиша сама. Crazy

Глаголицата има всички букви, но нещо не ме кефи толкова много.Ама и тя е вариант.

# 218
  • Мнения: 1 813
Лелеее и аз си викам "Абе тез хора какво им стана, че така се чудят?"  Joy Joy Joy

Тук попаднах на нещо, което също много ми хареса
http://freenet-homepage.de/chambers.tattoo/bilder/chambers.tattoo5763.jpg
Ама е големичко за мен ....
Иначе анкх-а (на първите линкове) си остава номер 1 в класацията ми  Mr. Green

Правда, твоята е много хубава, гледах я назад някъде... а на коя част ти е?


Мила,и аз много се чудех дали да си направя по корема,но се замислих,че с годините кожата се отпуска там,а и дори при една бременност,далеч няма да е приятно за гледане.  Confused

# 219
  • Мнения: 411
Е да бе...нали аз я измъкнах от някъде таз тибетската.Значи софтуера,който има-пишеш си на клавиатурата както си пишеш сега,само,че на латиница.И то ти го трансформира.Представи си се зажениш за некой такъвНали все някак трябва да ти напишат името.Тези са тип японски,китайски-срични,но тук са дадени основните.Те търпят трансформации,но ние не ги знаем.Моята съквартирантка учеше японски.Писала ми е името.Значи е напълно възможно.Просто трябва подходящия софтуер и някой да ти го инсталира.При мене е инсталиран...чакам да дойде един малдеж да ми оправи уиндоуса,за да може да ги чете.

# 220
  • Мнения: 5 393
Да де-аз не казвам,че не може да се напише, а че аз сама не мога. Wink

Какъв софтуер трябва да имам инсталиран? newsm78

# 221
  • Мнения: 411
Да де-аз не казвам,че не може да се напише, а че аз сама не мога. Wink

Какъв софтуер трябва да имам инсталиран? newsm78

Ами те са няколко..на мен ми ги сдъвкаха и ми ги сложиха Laughingаз съм малко...много лаик в това отношение.За тибесткия мисля беше tibetian for windows.Има го из нета,може да се изтегли.А другите фонтове са си фонтове...като фонтовете на уърда.Там се слагат при вече съществуващите.И ако ти е настроен уиндоуса си пишеш.Фонтовете мога да ги дам имам ги.Знам как се инсталират.Виж обаче другото ooooh!Ако разбираш от компютри мисля,че няма да има проблеми с инстала и работата с тия софтуери.Виж,ако си като мене Crazy...ще чакаш някой да ти ги направи Laughing

# 222
  • Мнения: 803
Ох, знаех си аз, че не трябва да влизам, пиша и чета в темата Laughing
Резултатът е, че днес, не знам как точно, но краката ми сами ме заведоха в студиото на Емо и си запазих час за 01.02 от 12.00ч. Crazy

Искам само да уточня, ако някой в темата ще си прави тату при Емил Сапаревски, да знае, че се е преместил на друго място.
За да не се тълкува като реклама, ако някой се интересува да ме пита на лични. Peace

# 223
  • Мнения: 7 723
Ох, знаех си аз, че не трябва да влизам, пиша и чета в темата Laughing
Резултатът е, че днес, не знам как точно, но краката ми сами ме заведоха в студиото на Емо и си запазих час за 01.02 от 12.00ч. Crazy
....
Лоши крачета! Crossing Arms Лоши! Crossing Arms Whistling

Какво и къде ще ти прави? Измислила ли си? Grinning

# 224
  • Мнения: 803
Руска, хихи, лоши са ми крачетата, верно е... Mr. Green

Измислила съм, да - по-напред в темата си бях постнала лотуса на гърба (м/у плешките). Искам да си направя още два лотуса, малко по-надолу; съответно от лявата и дясна страна. В тях също ще има йероглифи, но няма да кажа какво означават.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт