Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 646
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 23 000
Благодаря на Лени и другите момичета,които препоръчаха един модел на Триумф-супер е,по-добро попадение не съм имала!
Този модел също е страхотен Angel Curves.Имам кафяв,сега си поръчах черен.Имам и бодито.Прави невероятна форма и прибира много.

# 196
  • Мнения: 6 167
Десих2, много готино, ама много афиф изглежда таз презрамчица  Laughing
Ще го потърся да пробвам и аз

# 197
  • Мнения: 23 000
Десих2, много готино, ама много афиф изглежда таз презрамчица  Laughing
Ще го потърся да пробвам и аз
Да ти кажа е много удобен,не го свалям/аз съм чашка Д/85/.Не ме дърпа и не ме претрива презрамката.Основата е доста широка и чашката е полу-твърда,може би затова.Пробвай го обезателно.Има боксери и прашки на кафявия модел ,бикини и прашки на черния.Има шампанско и бордо,черно и кафяво.

# 198
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
И бодито ли е на ТриумФ? А каква му е цената?

# 199
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Някой, ако ходи в Търновският МОЛ,  магазина на Бианка са го направили на аутлет и върви намаление между 30-50%.
Иначе благодаря на всички за информацията, която сте дали тук.
Скоро бях в София, директно отидох в правилните магазини и сега се кефя на страхотни покупки. Фешън връхна дреха не съм имала от 10 години....
За съжаление в провинцията положението е много по-зле...

# 200
  • Мнения: 23 000
И бодито ли е на ТриумФ? А каква му е цената?
Да,около 100 лв.беше.Отзад е много интересно,но е тип прашка.

# 201
  • Мнения: 382
Само да допълня нещо,че снощи забравих.Продавачката ме разби ,като каза че не може да ми предложи съвем истински" Триумф",защото това,което било в техния магазин се произвеждало специално за България и Румъния и голямата номерация се ограничава до 2-3 модела.Посъъветва ме ,ако имам начин да си пазарувам от Гърция,защото според изследванията на фирмата там таргет групата на клиентките с голяма номерация била по-голяма за разлика от нашия пазар...

# 202
  • София
  • Мнения: 1 890
Само да допълня нещо,че снощи забравих.Продавачката ме разби ,като каза че не може да ми предложи съвем истински" Триумф",защото това,което било в техния магазин се произвеждало специално за България и Румъния и голямата номерация се ограничава до 2-3 модела.Посъъветва ме ,ако имам начин да си пазарувам от Гърция,защото според изследванията на фирмата там таргет групата на клиентките с голяма номерация била по-голяма за разлика от нашия пазар...

    Интересно, това съм го чувала и преди. Очевидно е вярно...

# 203
  • Мнения: 766
сега открих темата и да се запиша  Blush

# 204
Да, а в малкия град е още по-зле положението.
Едва успях да си намеря ботуши - с възможност за разширяване, ако не стават. Не знам дали си го представяте, но се срязва една кожа и се показва ластик отдолу.
Божкее ooooh!, аз доскоро бях кльоща S номер и не можех да вляза в никакъв висок ботуш под 40 номер/а нося 38 Shocked/.Това заради прасеца, де.И  сега нося едни ботши 39-ти, на сестра ми  и то само защото са мн. дебели с пух вътре, затова са по-широки.А бе, отврат.Пък вие  по-заоблените се жалвате.

# 205
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета!
Имам голям проблем от малък град съм, а племенницата ми ще си прави бал тази година...тя е пълничка, а сме от малък град и няма голямо разнообразие. Молбата ми е, ако някой знае магазини в София с големи номера (ххл,хххл) да сподели.

# 206
  • Мнения: 9 865
Е, те са споменати бе душко!

# 207
  • Мнения: 7
душко, ако може и да ме упътите къде точно се намират, защото не познавам софия.. Confused а наистина трябва да й намеря някаква рокля или пък костюм...

# 208
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Що не се разкарате до Сливен.
В Миролио все нещо ще си хареса, само че цените  ooooh! ooooh!

# 209
  • Мнения: 6 243
Що не се разкарате до Сливен.
В Миролио все нещо ще си хареса, само че цените  ooooh! ooooh!
О, цените в Мирольо са китка. Ако не ми вярваш, ела ми на гости - от два дни ходя фрустрирана из Стара Загора в опит да си купя костюм. Ще ти покажа и цените тук. Аз даже се канех да идвам до Сливен.

Общи условия

Активация на акаунт