Раничка на шийката на матката - 2 част

  • 91 269
  • 561
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 54
здравейте, не намерих някъде да е споменато за лазера в Токуда  Blush и затова да кажа че вече го има, обадиха ми се да ми кажат да си записвам час, ама ще го мисля това другият месец.
Прочети темата от ТУК, LaPerla е писала за лазера в Токуда доста подробно.  Peace

Мерси много! така е който не чете назад, както трябва  Blush да мацката е отговорила на всичките ми въпроси, само трябва да се разбере дали може по здравна каса.

Иначе Pepsilight, за доктора в Плевен, който спомена, аз ходих при него доц. Томов, мисля си че е същият за който говориш, д-р Карагьозов потвърди, че е много добър и може да му има доверие относно старите ми резултати, но стана така че в Плевен ми е много далеч и разкарване, иначе трябваше там да ми я горят.

# 556
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Лазера не минава по здравна каса, обгарянето с ток да, но лазера не.
На мен дори Плевен ми е по-близо, но имам време и ще си преценя, какво да направя. Само знам, че искам хубава и подробна цитонамазка, преглед с колпоскоп при добър специалист.  Peace

# 557
  • София
  • Мнения: 2 908
Здравейте момичета!
Искам да ви попитам някой има ли впечатление от д-р Ралчева.Пратиха ме да ходя при нея да ми изгори раничката.Забравих да попитам със какво ще ми я гори,нали казват че за нераждали трябва само с лазер,а доколкото знам такъв засега имало само в Токуда.Незнам какво да правя.

# 558
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Не, няма само в Токуда. Има на доста места в София и в Плевен в частната клиника. Напоследък коментираме само Токуда, тъй като скоро взеха лазер, а досега нямаха.  Peace

# 559
  • София
  • Мнения: 2 908
Pepsi  bouquet

# 560
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ирра,желая ти много здраве ,късмет,стискам палци да се оправят нещата при теб :pray
Късмет и от мен!!!  Praynig
Пак да попитам нещо. Нормално ли е след обгарянето на раничката да има слабо зацапване newsm78

Лекарят ми каза, че е нормално да има само прозрачно воднисто течение или "тинесто" за около 10/12 дни. Да не е розово или с разни примеси на кръв.
Моята я обгориха с лазер, ако това има значение.

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 05:32 от sandia

# 561

Общи условия

Активация на акаунт